Komplexni dotazy



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Komplexni dotazy  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Komplexni dotazy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Partridge


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 8:42 pm    Předmět: Komplexni dotazy Odpovědět s citátem

Čau,
Mám několik dotazů týkajících se jak tréninku tak výživy a byl bych velmi rád a vděčný kdyby zte mi poradili či dali pár typů.
Jenom stručně o mně: (podrobnější info v mojem starem logu, tušim že je tam i nějake foto) je mi 18 let a cvičím už cca. 2 a půl roku s cílem získat komplexně atletickou postavu, jsem dva měsíce po plastice třísla.

Nejprve z výživy.

1. Byl jsem zvyklý jak v objemu tak v dietě jíst cca. 6x-7 denně když zde zahrnu i tvaroh před spaním. V poslední době se zde dočítám že je v objemu lepší nechat ale jen 4-5 kvalitních velkých jídel. V mém případě by to znamenalo časový rozdíl mezi jídlama asi 4 hodiny, přijde mi to jako pitomost, vzhledem k těm doporučovaným rozestupů 2-3hodiny.
2.Jsou rýžové racia a rýžové vločky opravdu díky Gi tak nevhodné jak v objemu tak v dietě? V naprosté většině jídelníčků jsou obsaženy (jak v jídelníčcích od lukáše roubíka, kde sou mimochodem i v dietě, tak třeba v jídelácích od thibaudeaua) U mně tvoří drtivou většinou příjmu sacharidů.
3. je vhodná isomaltuloza jako občasná náhrada jídel? Je vhodná/lepší jako ptn u mezomorfa, bud samostatná nebo mixované s maltou a glukozou, nebo je lepší klasická malta a glukopur?
4. osvědčily se někomu předtréninkové nápoje?
5. má někdo zkušenosti s vlnama podle thibaudeaua?

A k tréninku

1. má někdo zkušenosti s treninkem Waterbury method, popřípadě s nějakými dalšími jeho rutinami?
2.Díky plastice mám problémy se cvičením mrtvoly, přesněji ji cvičit nemůžu vůbec, (paradoxně s hlubokýma dřepama ani s řádnými jinými cviky nemám problém), dají se komplexně rozvíjet záda i bez nich?
3. Vždycky jsem cvičil v 90% fullbody tréninky semtam AB splity, rozvoj všech partí je fajn ale mám problém s pažemi, jaká si myslíte že je u nich vhodná frekvence?

Uf :D , díky aspon za nějaké zodpovězené dotazy.
_________________
If the Jesus comes back, we will kill him again.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Komplexni dotazy
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: