SKFČR Kalendář soutěží 2012



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SKFČR Kalendář soutěží 2012  Úvodní stránka -> Soutěže -> SKFČR Kalendář soutěží 2012
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
88332


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 1:30 pm    Předmět: SKFČR Kalendář soutěží 2012 Odpovědět s citátem

Nevíte někdo, kdy budou vypsané, či jestli už náhodou vypsané nejsou a já jsem si jich jen nevšiml?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 1:40 pm    Předmět: Re: SKFČR Kalendář soutěží 2012 Odpovědět s citátem

88332 napsal:
Nevíte někdo, kdy budou vypsané, či jestli už náhodou vypsané nejsou a já jsem si jich jen nevšiml?


Kalendář soutěží je u mě v počítači a ještě tam bude muset cca 14 dní počkat. Sice už jsou všichni pořadatelé domluvení, ale neznámá je v termínech, kdy není na 100 % jisté konání jednotlivých ME a od nich se naše soutěže musí odvíjet. Termíny ME budou dle mého jisté nejpozději na konci ledna, v tu chvíli až budeme moci dát termíny naše. Každopádně myslím, že budou velmi podobné těm loňským (resp. alespoň s tím tak zatím počítám).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
88332


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 4:20 pm    Předmět: .. Odpovědět s citátem

Díky za odpověď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SKFČR Kalendář soutěží 2012
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: