Jaky trénink shybů


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaky trénink shybů  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jaky trénink shybů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peťa Weinlich ve svým fitku viděl z celého osazenstva dělat správně shyby asi jen 3 lidi a ty na sobě nosí opravdu kvalitní masu hmoty s minimálním množství tuku, takže těch 45 shybů bych bral s rezervou.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
confiG


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Jari: Ja mel skoro stejny problem, max dva kdyz jsem mel den. Jinak vubec neni zavadny, kdyz si das pod hrazdu nejakou stolicku a "odlozis" si na ni jednu nohu, nebo si ji dokonce trosicku pomahas. Ma to podobny efekt, jako kdyz uz nemuzes s cinkami a nekdo ti pomuze prstama. Behem tydne nebo dvou uz budes mrskat bez pomoci. Ja to ted delam tak, ze jedu nejaky opakovani a v posledni serii jedu do mrtva a kdyz uz se nemuzu bradou dostat nad, tak si prave pomuzu (ja tam mam stupinek) odlozenim nohy, kdy udelam jeden nebo dva navic.

2prime: A mas rucky jako svalovec nebo spis na vytrvalost? :) Ono se rika ze cim jsou tenci (nemluvim o sile) tim lepe se delas shyby.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca.v


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja udelam neco mezi 40-50ti a cvicim je jen jednou tejdne, asi je to tim ze uz je delam skoro 10 let... jinak nevim, ale me se nejvic zvysila sila ve shybech potom co sem delal horni kladku na siroko s velkou vahou, pak kdyz se povesim na hrazdu tak uz mi to prijde strasne lehky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych jenom rád viděl, jak těch 40 shybů vypadá.. Nedalo by se to třeba natočit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca.v


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Já bych jenom rád viděl, jak těch 40 shybů vypadá.. Nedalo by se to třeba natočit?


az zase zacnu cvicit tak treba jo, ted mam pauzu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok. Prime?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaky trénink shybů Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: