Co vecer po treningu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vecer po treningu  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Co vecer po treningu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavelito


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prime napsal:
ja si davam pred spanim tvaroh..ale uz me ta chut tak nejak irituje:D..tak me napadlo jestli by nevadilo dat do nej med..vim ze pred spanim se moc sacharidu nema ale co na to rikate?


jestli nemáš averzi proti umělým sladidlům tak si to oslaď umělým sladidlem, což teď dělám já a tvaroh mi "zase" chutná a bez něj bych se nevyspal :D
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prime napsal:
ja si davam pred spanim tvaroh..ale uz me ta chut tak nejak irituje:D..tak me napadlo jestli by nevadilo dat do nej med..vim ze pred spanim se moc sacharidu nema ale co na to rikate?


To zalezi na tom, jestli jsi v diete nebo ne a jake jsou tve cile. 1 lzicka medu ti ovsem neublizi, takze si ji tam klidne dej. Osobne bych si tam ale musel toho medu narvat pul sklenky, abych tu chut vubec ucitil, takze tam rvu sladila o sto sest a dalsi veci na ochuceni.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koubic


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to mas sladidla v tekute forme?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koubic napsal:
to mas sladidla v tekute forme?


home made tekuta forma :)
klasicky tabletovy sladidla zaliju horkou vodou, ony se krasne rozpusti (pripadne pridam jeste studenou vodu nebo mleko, kdyz by to bylo moc koncentrovane) a muzu to michat do tvarohu, mleka, proteinu atd..
Kdybych kupoval tekuty, tak by se mne to sakra prodrazilo, protoze by mne ta lahvicka vydrzela tak na 2 jidla
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koubic


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hm vole, to seš hustej to je jedna vec, a druha kolik do sebe takove sracky nalijes kazdy den a zajimalo te nekdy jestli to skodi zdravi? ackoli ti do to nechci kecat!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koubic napsal:
hm vole, to seš hustej to je jedna vec, a druha kolik do sebe takove sracky nalijes kazdy den a zajimalo te nekdy jestli to skodi zdravi? ackoli ti do to nechci kecat!!!


1) jo asi jsem hustej 2) nevim, kolik toho do sebe za den narvu, 3) nemyslim si, ze to skodi zdravi o nic vic jako jine veci v beznem zivote, nad kteryma clovek kolikrat ani neuvazuje a 4) spravne, nekecej mne do toho
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vecer po treningu Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: