Dres na benchpress



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dres na benchpress  Úvodní stránka -> Ostatní -> Dres na benchpress
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hruskaz


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 8:04 am    Předmět: Dres na benchpress Odpovědět s citátem

Dobrý den,

prosím o radu, chci si koupit nový dres na benchpress a rozhoduji se mezi těmito variantami:
F6
Fury
Inzer High performance HD Blast
Inzer Rage
Inzer Rage X
Inzer Extra High performance HD Blast

Můžete mi poradit, který dres je pro mě vhodný (zatím jsem benčoval jen v F6, ve které jsem na soutěži zapsal 190 Kg).

Díky.

Zdeněk
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thomy


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak dlouho jsi benčoval v té F6ce? Máš zvládnutou techniku? Nemáš video? Proč nemáš mezi uvažovanými triky třeba klasickou katanu? Ta si myslim, že by byla nejvhodnější po tak měkkém triku jako je F6ka. Jinak bych ti poradil asi teda 2ply katanu, RageX nebo v nejlepším případě SDP od Inzeru, ale to už jsou jsou setsakra náročný trika
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hruskaz


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Thomy napsal:
Jak dlouho jsi benčoval v té F6ce? Máš zvládnutou techniku? Nemáš video? Proč nemáš mezi uvažovanými triky třeba klasickou katanu? Ta si myslim, že by byla nejvhodnější po tak měkkém triku jako je F6ka. Jinak bych ti poradil asi teda 2ply katanu, RageX nebo v nejlepším případě SDP od Inzeru, ale to už jsou jsou setsakra náročný trika
V F6 mám odbenčováno 4 roky, techniku mám zvládnutou. Chci dres pro IPF, takže 2ply nepřipadá v úvahu a do extra tvrdého dresu, jako je Superkatana, se mi nechce, protože jsem mluvil s pár lidma a mají s ní pěkný problémy to spustit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thomy


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jednoznačně SuperKatana, i v ultratěsné se dá spouštět, stačí to jen natrénovat. Ale je to na tobě, každopádně bral bych to nejlepší na trhu mezi 1ply triky, což si myslím, že výkonnostně katana je..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hruskaz


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Thomy napsal:
Tak to jednoznačně SuperKatana, i v ultratěsné se dá spouštět, stačí to jen natrénovat. Ale je to na tobě, každopádně bral bych to nejlepší na trhu mezi 1ply triky, což si myslím, že výkonnostně katana je..
Ok, díky. Někdo mi tvrdil, že katana se bere o číslo větší než F6, je to tak?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

někdo si bere o číslo větší, není to ale pravidlem. My jsme si je vždy jezdili zkoušet přímo do Nymburku do goodliftu...
Mimochodem nebál bych se spouštění a bral superkatanu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud kupuješ jiný typ dresu než jsi měl dosud, rozhodně je lepší vyzkoušet, jaká velikost bude sedět.
A co se týká bezproblémového spouštění supertěsné superkatany, řekla bych, že je to velice individuální. A hodně o stylu benčování. Obecně mi přijde, že v těsném triku líp spouštějí ti, co výrazněji mostují.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dres na benchpress
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: