přítahy na hrazdě



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - přítahy na hrazdě  Úvodní stránka -> Začátečníci -> přítahy na hrazdě
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
izi703


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 2:00 pm    Předmět: přítahy na hrazdě Odpovědět s citátem

Ahoj mám 13let a mám problém na hrazdě 1 se přitáhnu s nadhmatem a jednou s podhmatem,a nevím jak to zlepšit. Rád sportuju večer si zacvičím s čínkama ještě moc nedělám,protože jsem ve vývoji spíš jen kliky,sedylehy,a podobne věci. Moje výška je asi 155cm a vážím 52kg.

Díky za pomoc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrazdu zlepsis jen hrazdou (pripradne podobnou mechanikou pohybu). Existuji stroje s dopomoci nebo si pozadej v posilovne o dopomoc u hrazdy a delej shyby s lidskou dopomoci. Klasicke serie napriklad 3x 10 s tím, že poslední cvik v serii je vzdycky tve maximu.
Lidska dopomoc ma nevyhodu v tom, ze si tam nemuzes stelovat velikost dopomoci a je vzdy jina, nepoznas jestli se zlepsujes atd.

Velkou pomuckou je napriklad pod hrazdu dat vahu a pomalinku se zvedat. Cislo na vaze ti ukaze kolik potrebuje shodit nebo kolik ti jeste zbyva utahnout, abys shyb udelal.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DaveX


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tím si prošlo hodně lidí. Kdysi jsem se taky přitahoval a ze začátku mi to taky nešlo.

Dělal jsem to tak, že jsem dělal třeba 10-30 sérií obden tak, že jsem jel ve smyslu 1shyb, pauza, 1shyb, pauza až k 10-30 sériím. Pak jsem jel 2shyby, pauza, 2shyby, pauza atd.., pak 3, pak 4 atd. Chce to čas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izi703


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 2:08 pm    Předmět: diky Odpovědět s citátem

Tak díky mockrát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli máš hrazdu doma a uděláš takhle jen jeden, tak si sežeň bandy (gumu) a s ní si uděláš daleko lepší dopomoc, než s lavičkou a opravdu to taháš tim, čim máš.

viz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deco


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já treba o gume premejšlím taky.
ale zatim vsechny co jsme našel jsou pekelne drahý cca 500 kč vejš
Coz mi prijde dost neví nekdo o nečem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - přítahy na hrazdě
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: