Rýžovar


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rýžovar  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Rýžovar
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eschaia


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 9:39 am    Předmět: Rýžovar Odpovědět s citátem

Uvažuju o rýžovaru, přece jenom rýže z bistra je naprosto luxusní a je to něco uplně jinýho než to co si vařím doma.
Zajímá mě jestli s rýžovarama máte někdo zkušenosti a jakou značku byste doporučili, nebo je to jedno. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tohle by me taky zajimalo, jsou ruzny druhy co se konstrukce tyce (hlavne aby byla snadna urdzba, myslim umyvani, jde i v mycce ?) pak nejakej co vydrzi, a jestli ma cenu si priplatit nebo je to jedno ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zrovna jsem si donesl z restaurace rýži + kuřecí maso a ta rejže je pěknej hnus , zlátá rejže co si udělám doma ( bez nějakého stroje . )
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rýžovar máme na privátě, do myčky dát nejde, ale údržba je snadná. Akorát ta vn jasmínová rýže (nebo jak tomu říkaj) je dražší nez klasická z kauflandu, ikdyž vezmete 10 kilový balení..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když se to umí, tak v papiňáku uvaříš jasmínovku úplně stejně kvalitně. Samozřejmě komfort obsluhy rýžovaru je jiný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tvrdokozus


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja varim jasminovou, jinou uz par let nejim v pernim hrnci a nemuzu si to vynachvalit, ryzovar jsem ale bohuzel nezkousel, takze nemuzu porovnavat. Ale ja jsem spokojeny, jen naleju vodu, dam ryzi do misky do ni taky vodu, nastavim cas a je to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tvrdokozus napsal:
Ja varim jasminovou, jinou uz par let nejim v pernim hrnci a nemuzu si to vynachvalit, ryzovar jsem ale bohuzel nezkousel, takze nemuzu porovnavat. Ale ja jsem spokojeny, jen naleju vodu, dam ryzi do misky do ni taky vodu, nastavim cas a je to.


parni hrnec doma mam a casto pouzivam, problem je ze me prijde ze ta ryze se tam dela snad 35 min, jasminouvou sem nezkousel, tobe to trva jak dlouho ? kurec mam hotovy za 15 min. Mam tefal vitamin +.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar

Uz delsi dobu uvazuji o ryzovaru.

Muze me nekdo nejaky dobry doporucit. Koukal sem ze ceny sou od 500 - 2500 a to je dost velke rozmezi, take casto v popisech na e shopech nepisou skoro nic kolem toho.
Jako hlavne jak to je presne s tim casovacem, jakou to ma spotrebu kdyz to treba ma udrzovaty teply pres noc, na snidani. atd.
super by bylo kdyby to melo treba moznost i opozdeneho startu.

Doposud ji delame doma v saccich. I 4 naraz, takze davka aspon 400g.
To je 15min aby zacala vrit voda, 15 min delat ryzu, a 30 min ji nechat nacucat at ma obem je dobroucka, proste opruz na dlouho a este to hlidat obcas.

predem diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám tenhle
http://www.tefal.cz/All+Products/Cooking+Appliances/Steamers/Products/Rice+Cube/Rice+Cube.htm
už jsem v něm uvařil desítky kilo rýže, a nemůžu si ho vynachválit
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt je z toho ryze lepsi, jak nekteri rikaji? Ja mam specialni hrnec na ryzi do mikrovlnky a take musim pochvalit.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Fakt je z toho ryze lepsi, jak nekteri rikaji? Ja mam specialni hrnec na ryzi do mikrovlnky a take musim pochvalit.

já myslím že tak fakt trošku rozdíl je...už jen proto že ta rýže je fakt uvařená úplně přesně (což se v hrnci nemusí pokaždý povést...)
a pak je to fakt o hodně jednodužší...prostě to zapneš, dáš tam rýži, vodu, a a pak je jedno jstli přídeš za hodinu, nebo 3 hodiny, prostě tam na tebe bude čekat teplá rýže
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hm hm..
zrova tento model je s tech nejdrasich ) Ale taky vypada nejlip po vsech strankach nez nejaky za 500.

http://www.homeandcook.cz/e-shop/ryzovar-tefal-rice-cube-rk400932-nerez

Za tu cenu bych mel 2 x 20kg kotouce co taky docela potrebuju, tak nevim )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ryzovar mam dostal sem ho a asi je to nejakej kram, ryze je z toho rozlepena, dole se usazuje na teflonu a je to proste uplne nahovno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svent


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 9:40 am    Předmět: Rýžovar Odpovědět s citátem

Já mám rýžovar přímo z Vietnamu a stál kolem 300 Kč (objednané přes Vietnamce), rýže je v něm o dost lepší (když dodržíte postup opratí rýže a dáte přesné množství vody). dokonce když si koupíte jasmínovou rýži, tak se nemusí ani solit a pustí sůl sama.
Vypadá asi takto http://ryzovary.heureka.cz/steba-rk-2/ - je to podobný model, akorát jiný vzor a je levnější.
Pokud máte někde poblíž vietnamské obchodníky (tržiště atd.), tak se zkuste poptat, klidně vám prodají i tu jejich rýži (5 kg kolem 200 Kč - ale opravdu kvalitní).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostič


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

grogy napsal:
Já mám tenhle
http://www.tefal.cz/All+Products/Cooking+Appliances/Steamers/Products/Rice+Cube/Rice+Cube.htm
už jsem v něm uvařil desítky kilo rýže, a nemůžu si ho vynachválit


Lze v tom vařit normální sáčkovou rýži? Obyčejnou či paraboiled? Hlídat to ve vodě mě už taky moc nebaví, uvažoval jsem nad parním hrncem, ale na rýži a zeleninu by mi to stačilo.
_________________
Ride hard, die free...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rýžovar Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: