STRAVA II.+suplementy



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - STRAVA II.+suplementy  Úvodní stránka -> Začátečníci -> STRAVA II.+suplementy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Terezka1989


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 11:55 am    Předmět: STRAVA II.+suplementy Odpovědět s citátem

Zdravím všechny
Pravidelně aktivně sportuji a to opravdu bez vynechání,někdy s doplněním:
pondělí:na 05:30 hodina spinu (35minut kolo a 25minut posilování)
úterý:16:00 spin a 17:00jumping
středa:05:30hodina spinu (viz pondělí)
čtvrtek:16:00spin a 17:00jumping
pátek:05:30hodina spinu-spalovačka
sobota:relax
neděle:relax (popřípadě squash)posilovna,běh na pásu atd

Strava:
snídaně:většinou v 8:00 tekuté formy (mléko+banán)prostě nějaký shake
nebo si dávám tvaroh s ovocem či wasa chleby s vajíčkem či sýrem
svačina:11:00vejce+wasa nebo ovoce+jogurt
oběd:rýže+sojové maso,brambor+zelenina (13-14:00)
svačina:zelenina+pomazánka+wasa,nebo ovoce+tvaroh:17:00
večeře:mozzarela,zelenina,sýry-pouze tvrdé 20%,balkán,tvarůžky....20:00

Všechny tyto hodiny jsou nejtěžší zátěž,a techniku jízdy,cviků provádím dobře.Jde o to,že jsem začla nějakých nevysvětlitelným důvodem přibírat ale na objemech to nikde není ani co se týče podílu svalů.Váhy střídám,takže váhou to není .Trošku se mi zdvihl podíl tuku,ale jen minimálně.Vážím nyní 55-56kilo,věk 22.Vážila jsem 50 na výšku 162cm-tato váha mi přišla nejlepší a cítila jsem se velice skvěle.Nevím,kam jsem ty kila dala,protože kalhoty mám pořád stejně volné všude na problémových partiích (stehna,zadek,boky) .takže to musí být ve stravě,buď mi něco přebývá a nebo mám málo?Taky jsem si všimla únavových vln,vždy odpoledne a malé regenerace svalů...prosím o radu se suplementy-proteiny,aminokyselinami apod-v případě,že mi budou chybět živiny a jak a kdy je užívat.Děkuji,Terka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já bych zkusil nějaké ty vitamíny přidat. B-komplex nebo nějakej multivitamín, který se nebere na jednu kapsli ale třeba ráno a večer
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terezka1989


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No,já už brala od reflexu multivitamíny-ty mají největši koncentraci všeho a byly skvělé,akorát jsem se předávkovala B16 a měla pořád hlad takže jsem je musela vysadit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co treba, ze je tve telo dlouhodobe pretazene, cimz se uvolnuje hormon kortizol, ktery muze zpusobovat pribyvani na vaze (jak ukladani tuku, tak zadrzovani vody) stejne tak i unavu viz. tve unavove vlny. Jinak receno jsi pretazena nebo se uz pomalu blizis pretrenovani. Spatna regenerace svalu,o ktere pises, je dalsim ukazatelem.

Kdyz mas jit na trenink, tesis se nebo se ti do nej nechce a beres to spise jako povinost ci dokonce nutne zlo?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terezka1989


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě,že se na každou hodinu těším jako malé dítě na Vánoce miluji sport....nedokážu si bez něj představit život a tohle je už můj zaběhnutý režim....nedalo by se regeneraci pomoci nějakým suplementem?myslím si,že víkend na odpočinek je dostačující,poněvadž když mám v pondělí hodinu,jsem jak tornádo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 9:10 pm    Předmět: Re: STRAVA II.+suplementy Odpovědět s citátem

Terezka1989 napsal:
Jde o to,že jsem začla nějakých nevysvětlitelným důvodem přibírat ale na objemech to nikde není ani co se týče podílu svalů.Váhy střídám,takže váhou to není .Trošku se mi zdvihl podíl tuku,ale jen minimálně.Vážím nyní 55-56kilo,věk 22.Vážila jsem 50 na výšku 162cm-tato váha mi přišla nejlepší a cítila jsem se velice skvěle.Nevím,kam jsem ty kila dala,protože kalhoty mám pořád stejně volné všude na problémových partiích (stehna,zadek,boky) .takže to musí být ve stravě,buď mi něco přebývá a nebo mám málo?Taky jsem si všimla únavových vln,vždy odpoledne a malé regenerace svalů...prosím o radu se suplementy-proteiny,aminokyselinami apod-v případě,že mi budou chybět živiny a jak a kdy je užívat.Děkuji,Terka

Jak bych ti to vysvětlil.
Vlk sežere na posezení 10 kg gáblíku. Takže u něj se nějaký desetikilový výkyv váhy na množství svalu či tuku neprojeví. Zbodneš 5 - 6 kg jídla? . Asi ne, takže přejdeme dále.
5 kg kostí ti nenaroste, játra se mohou vlivem alkoholu kapku zvětšit, ale ne o 5 kg. Kdyby se ti mozek zvětšil o 5 kg tak bys to poznala. Blbě by se to vešlo do hlavy. Mohla jsi o pár cenťáků vyrůst, ale to by jsi si snad všimla.Jinými slovy, musela jsi nabrat svaly a nebo tuk (nebo jsi mohla při rybaření snist 5 kg olůvek. Bon apetit) .
Vyjdeme-li z předchozí logické úvahy, vyjde mi zcela jednoduše že tvé tvrzení o tom že ti nezvýšilo množství svalů a tuků kapku nepodložené. Kdo ti to měřil? Nebo, z čeho vycházíš? Nezapomeň že svaly mají vyšši objemovou hmotnost než tuk, tudíž pokud zaměníš tuk za svaly, rozměry zůstanou stejné, ale vzroste váha.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terezka1989


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 9:22 pm    Předmět: Re: STRAVA II.+suplementy Odpovědět s citátem

Moc dobře vím,že svaly jsou těžší než tuky....Proto jsem psala i tu větičku že vše je tak jako před tím....vím to proto,protože chodím na kompletní měření do nemocnice-krev.A myslím si, že z krve poznají vše,krev nemůže lhát.jen se cítím unaveněji,cítím vlny.Cítím ráno ztuhlost ve svalech a když si nějaký natáhnu,náprava již netrvá jako před tím pár dní....Myslím si,že nemám kompletní živiny,proto se ještě chystám na pár měření....musím na to přijít...na to,v čem je háček....možná jsem přetažená,ale možná taky ne......necítím se přecvičeně...dříve jsem toho mívala ještě více jsem hodně aktivní....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Terezka, jak zjistis z krve procentualni zastoupeni tuku a svalu, zavodneni pripadne nejake jine pomery jako je vyska, pas apod. ? Ci svalove rozlozeni?


Co se tyce jidelnicku:
SNIDANE:
mleko+banan/tvaroh+ovoce a wasa-chleba s vejcem a syrem je hodne velkej rozdil rekl bych. Davej si pozor na prijem kvalitnich sacharidu rano, snidane je velmi podstatna, co se tyce stravovani.

Svacina: opet velky rozdil v sacharidech, jogurt+ovoce je malo a jestli jeste navic rano vemes mleko+banan, tak uz si skoro ca 3 hodiny bez kvalitnich sacharidu, jediny cos do sebe nabrala je trocha mlecnyho cukru a ovocnyho cukru, kterej pro svaly zrovna moc idealni neni.

Obed: sojove maso + ryze (nenito ideal ale budiz, proc nejis normalni maso?) ... NICMENE opet je velky rozdil, kdyz si nevemes k zradlu zadny maso tzn. "brambory+zelenina" je spatne, nejsou v tom bilkoviny.

Svacina2: zelenina+pomazanka+wasa - opet spatne, zadne bilkoviny naopak aspon nejake sacharidy, druha varianta ZASE spatne sice nejake bilkoviny, ale zadne sacharidy dobre.

Vecere: pokud jdes spat cca v 21 tak je to ok, jinak je to zase malo.


Vzhledem k tvemu jidelnicku se nedivim, ze se blizi pretrenovani nebo ze nemas energii, sacharidu i bilkovin tam mas pomalu a nedodavas telu proste to, co by dostavat melo. Dle tveho treninkoveho planu mas 5-6 dni ze 7 nejakou aktivitu, coz je strasne moc pritom jidelnicek mas spatnej, tak se proste potom nediv.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Terezka1989


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže málo živin....takže snídat například ovesné kaše-kvalitní sacharidy nebo rýžové kaše?a mám nejspíše doplnit protein?Pak vyvstávají otázky jaký,kdy,kolikrát za den?No,maso nejím proto,že jsem mu nikdy chuťově neporozuměla ale snad se to naučím....napravím se.....takže oběd s masem.....co tedy pak na večeři?potřebuji zeleninu,zbožňuju ji a u mozzarely zůstat můžu?cc prosím kolik bych toho tedy měla spapat?Já vím,že tady je plno článků,ale nedokážu si to množství představit vzhledem ke své zátěži.....Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - STRAVA II.+suplementy
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: