Potreningovy napoj a cas cviceni



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Potreningovy napoj a cas cviceni  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Potreningovy napoj a cas cviceni
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal12345


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 5:22 pm    Předmět: Potreningovy napoj a cas cviceni Odpovědět s citátem

Ahoj, jsem studujici cvicenec s malym rozpoctem a mam dilema ohledne potreninkoveho napoje.

Asi pred 3/4 rokem jsem cvicil nejake 4 mesice, bohuzel jsem pak onemocnel a v tomto obdobi zhubl vetsinu toho mala, co se mi podarilo nabrat (asi 6kg).

Momentalne nejsem v situaci, kdy bych si mohl dovolit koupit nejaky protein popr. gainer. Mam si v satne michat jen glukopur s vodou nebo snist treba 2 banany? Nebo neco uplne jineho? Muj jidelnicek je jinak z vetsi casti ok, 6 spravne nastavenych jidel, ktere mi dohromady daji asi 430 sachru a 120 bilkovin.

Ma vaha cini 70kg a vyska 186cm (ektromorf, ikdyz na sobe pozoruji vetsi mnozstvi tuku nez je na ektomorfa asi hodno).

Muj druhy dotaz je nasledujici:
Jelikoz se potrebuju do toho trosku opet dostat (hodne jsem seslabl), rozhodl jsem se pro full body 3x tydne po st a pa po nejake ty 2-3 mesice.

Obed mam kolem 13:45 a do posilovny bych chodil na 14:30. Urcite se vam to musi zdat brzo, no ja s tim nikdy zadne potize nemel. Co by me ovsem zajimalo je, zda musi potreninkove jidlo byt slozeno z bilkovin a sachru (takze treba kureci s ryzi). Pak bych totiz musel jist "veceri" uz kolem 16:15 a vecer si davat neco ve stylu spaget s eidamem a pred spanim tvaroh. Nebo muzu normalne po treningu snist ty spagety a kolem 19:00 si dat poradnou veceri?

Pokud bych chodil cvicit pozdeji, mel bych pak velke problemy s dopravou a domu dojizdel hodne pozde vecer.

Predem dekuji za vsechny konstruktivni odpovedi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli seš ektomorf, tak bych se té druhé večeře vůbec nebál, tělo po tréninku je hladový jako pes...
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal12345


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze doporucujes si dat poradnou veceri s masem klidne az v tech 7 vecer?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michal12345 napsal:
Takze doporucujes si dat poradnou veceri s masem klidne az v tech 7 vecer?


já bych v tom problém neviděl, uvidíš, co ti napíšou zkušenější, ale já to míám takhle..... snidane, svacina, obed, svacinka pred treninkem, trenink, gainer, jídlo po treninku, večeře, tvaroh

nebo kdyz trenuju rano : snidane, trenink, gainer, ovoce, svačina, oběd, svačina, večeře, druhá večeře, tvaroh

psát ti tady, že žeru v noci to jsem vyjimka. Jídlo by mělo stačit přes den.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevidím problém jíst jídla složená z kvalitních surovin celý den. Záleží co ti vyhovuje. Pokud ti nevadí mít ve 4 jedno jídlo větší a v 7 další větší jídlo...budiž.

Lidé se stravují různě. Já mám třeba svačiny, což jsou menší jídla. Záleží na tvém metabolismu, hladu a žaludku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal12345


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre. Nastavim si to tak, ze v treningovy den si dam zhruba pul hodinku po treningu (16:15) nejakych 200g kureciho s 150g ryzi a za dalsi 3 hodinky 100g spaget s eidamem a zakoncim to tvarohem pred spanim...

A ohledne toho potreninkoveho napoje, kdyz nemam moznost si kupovat protein, netusi nekdo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michal12345 napsal:
Dobre. Nastavim si to tak, ze v treningovy den si dam zhruba pul hodinku po treningu (16:15) nejakych 200g kureciho s 150g ryzi a za dalsi 3 hodinky 100g spaget s eidamem a zakoncim to tvarohem pred spanim...

A ohledne toho potreninkoveho napoje, kdyz nemam moznost si kupovat protein, netusi nekdo?


milion řádku již bylo popsáno tímto tématem, malta glukopur nebo dokonce žádnej......místo toho banán apod...........http://kulturistika.ronnie.cz/c-7511-potreninkovy-napoj.html
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Potreningovy napoj a cas cviceni
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: