Posilovna "Pepíka" z Chebu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna "Pepíka" z Chebu  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovna "Pepíka" z Chebu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní


PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 3:46 pm    Předmět: Re: Posilovna "Pepíka" z Chebu Odpovědět s citátem

aa.


Naposledy upravil Anonymní dne st červenec 17, 2013 11:53 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Pepa


PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslal jsem ti mejla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CelTech


PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pepo ten shmitúv stroj si udelal v čem jezdi ta tyč to je trubka v trubce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TYYY vole tak to smekám panáčku, bezva odvedená práce!
Já to dnes vidím poprvé a ten puvodní 3D, no nádhera, já bych zachoval kompletně všechno. Tu zelenou / modrou/ ale rozhodně šedy koberce,stěny...podsvícení...fakt moc pěkný. Nakonec to máš trošku jinak ale pokud je vše vyvážený a sedne do ruky jak má tak musí byt radost tam cvičit tak at se ti daří!!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec, koukam že jsem se sem už hafo nekoukal...

No musel jsem se teda popravde podivat co to Smithuv pristroj, a nasel jsem ze to ma byt bench sikmo sbíhajíc se nahoru. Ten tam teda nemam, ten bech v sede co tam je funguje obracene, cili tlaci se sbíhajíc ale směrem dolu.
Nicméně tohle mám brzo v plánu protože mi došlo že je to dost podobné těm přítahům co jsou zhora takže přidělám jen adaptéry které se tam přichytí a budu mít i ten bech nahoru.

Chtěl jsem každopádně ukázat že jsem přidělal stroj na lýtka v sedě L-2000*a02*. Používá se k tomu bobík kterej už je hotovej a takovej ten bazmek na nohy kterej je taky takovej univerzální na vícero míst.
Taky jsem předělal kladky protože se občas seknuly. Udělal jsem tam hrazdu která to celé centruje takže se to nehne. Navíc se dá přikládat aniž by člověk furt musel odpoutávat kladku.

Také děkuji za kladné ohlasy! Něco málo ještě jsem uvedl na svých stránkách ale nic moc nového tam neni...

Mohl bych ještě případně nabídnout kdyby to tu náhodou četl nějakej
Chebák že by se dalo kdyby někdo chtěl ke mě chodit cvičit. 1-2 lidi, víc ne.
Zdárec,a ať to pumpuje


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
rassto12


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mohol by si este raz upnut fotky tych jednotlivych strojov ale uz dokoncenych ako vyzeraju lebo uz ich nevidno ... a asi nemas v plane tu dat nakresly par strojov ze ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzik833


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem koukal na cast fotek co jsi tady daval a co se tyka zapaleni pro vec a tveho tvurciho nadani to taktez klobouk dolu. Libi se mi, ze jsis udelal poradnou posilovnu ve sklepe za pomoci sveho odhodlani a jestli me pamet nejlame na jedne fotce byl nejaky kolega co ti pomahal. Tak to smekam chlapi. Velka gratulace k tomuto.

Jen skoda, ze nekolik poslednich fotek se jaksi nezobrazilo. Nevim starsi fotky jednou u me normalne, ale posledni cca 2 strany se mi nenacetky. A ktomu jeste jedna vec. v jednom topiku jsi postoval slozku k lepresu. jeden archiv v raru, ten uz take jaksi nejde stahnout docela by me to zajimalo.

Jak to tak vidim, tak budes jeden ze dvou lidi od kterych budu cerpat inspiraci pro sve vlastni pokusy na tema "udelej si sam" :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna "Pepíka" z Chebu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: