syrovátka



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - syrovátka  Úvodní stránka -> Kuchařka -> syrovátka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pacatom


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 10:11 pm    Předmět: syrovátka Odpovědět s citátem

čau chci se zeptat.Rostou po syrovátce svaly?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli mas na mysli syrovatkovou bilkovinku, tak z ty rostou svaly jako z jakykoli jiny bilkoviny.

jestli ale myslis primo syrovatku, tak ta ma asi 12% bilkovin a 60% cokru - laktozy. Takze jestli to dokazes stravit tak ti z toho porostou spis tuky. Jestli to stravit nedokazes tak si posedis na zachode...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sušená syrovátka mi přijde jako sušené mléko. Upřímně nevím jaký je v tom rozdíl.

Řeči pro ženy středního věku jako "syrovátka Vám zaručí pevnou a štíhlou postavu" "syrovátka Vám pomůže zhubnout", kdy si pod tím představíš, jak budeš pít syrovátku a tuky se ti budou vyloženě škvařit, jsou hloupé, to doufám víš.

Jinak co řekl uživatel přede mnou, nevidím proč by mu z toho měly hned "růst tuky"...přijde mi to opravdu jako mléko, po naředění vodou. A to už je pak tedy individuální, co komu dělá a nedělá dobře :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DaveX


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem si taky kupoval syrovátku. Ale v poslední době jsem našel toto a je to fajn: http://www.lekarna.cz/soja-milk-extra-protein-350g/

Jinak třeba pokud chceš ušetřit a neutrácet za suplementy, tak bych měl možná pro tebe tip, co piju já.

Před tréninkem:

0,2l vody
1 polévková lžíce soja milk extra protein
2 polévkové lžíce ovesných vložek
1 lžíce proteinu

rozmixovat, vypít


Po tréninku:

0,3l vody
1 polévková lžíce soja milk extra protein
2 lžíce nízkotučného tvarohu
banán
1 polévková lžíce proteinu
půl čajové lžicky skořice

rozmixovat, vypít

No, ještě jsem se z toho neposral a beru to v dietě. Za týden 1,5 kg dole s tím, že na pasu jsem šel o 3cm dolů. Svaly zůstaly zatím stejné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold1976


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 8:32 pm    Předmět: syrovátkový nápoj Odpovědět s citátem

koupil jsem si ten nový syrovátkový nápoj od Madety a po bílkovinách ani známka, spíš takovej sachariďák... zklamalo mě to :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 9:03 pm    Předmět: Re: syrovátkový nápoj Odpovědět s citátem

Arnold1976 napsal:
koupil jsem si ten nový syrovátkový nápoj od Madety a po bílkovinách ani známka, spíš takovej sachariďák... zklamalo mě to :/


Kdyby sis prvne precetl etiketu nez jsi to koupil, tak by jsi nebyl zklaman, jinak tvuj post fakt nechapu
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 9:05 pm    Předmět: Re: syrovátkový nápoj Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Arnold1976 napsal:
koupil jsem si ten nový syrovátkový nápoj od Madety a po bílkovinách ani známka, spíš takovej sachariďák... zklamalo mě to :/


Kdyby sis prvne precetl etiketu nez jsi to koupil, tak by jsi nebyl zklaman, jinak tvuj post fakt nechapu


ale Drapere, přiznej se, kolik jsi udělal impulzivních obchodů, kdy sis nepřečetl etiketu?
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo mas pravdu, zrovna dnes zeleninu a kdyz jsem se ptal prodavacky, kde je etiketa s nutricnima hodnotama toho rajcete, tak na me divne koukala.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

"Prosím Vás, kolik sacharidů má tahle salátová okurka?"
...Prodavačky stejně blbě čumí i když chceš vědět kolik masa je v té šunce co vypadá jako paštika a nazývá se "Šunka"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:29 am    Předmět: * Odpovědět s citátem

myslim,ze to s tou syrovatkou ve srovani s mlekem bude jeste horsi..
v mliku je pomer sacharidu a bilkovin zhruba 1:1, ale u syrovatky je zhruba 3x az 4x vic sach. nez bilkovin (podle vyrobce), navic sacharidy nejhorsi mozny - tzn.
1) spatne stravitelny
2) vysoky glyk. index - cukry..

takze syrovatku mozna tak pro kojence jako doplnek k sunaru pro chude..
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - syrovátka
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: