Arnold Classic 2012


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Arnold Classic 2012  Úvodní stránka -> Soutěže -> Arnold Classic 2012
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vítěž Arnold Classic 2012
Branch Warren
33%
 33%  [ 6 ]
Dennis Wolf
22%
 22%  [ 4 ]
Evan Centopani
38%
 38%  [ 7 ]
Dexter Jackson
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
Dzardas


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 11:50 am    Předmět: Arnold Classic 2012 Odpovědět s citátem

Jak tipujete pořádí profíků na Arnold Classic?
Dle mého by mohl vyhrát Wolf, protože už minulý rok v některých pozách byl lepší jak Warren :)

1. Wolf
2. Warren
3. Centopany
4. Jackson
5. Curry

Pro zajímavost první trojka minulého roku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wolf to prostě NEMŮŽE vyhrát - bez těch lýtek mu to prostě nedají!!!A pokud ano, zlobit se nebudu, avšak bude to nespravedlivé vůči komplexním závodníkům!!!
Když na to tak koukám, dávám na 1. místo Evana - má všechno, snad zlepšil i pózování, je velkej a mezi těmito mastodonty se zavřením 1 oka na 3 mm i estetický.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. Branch
2. Evan
3. Wolf s okousanými lýtky :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Také Dexter může překvapit, hodně se zlepšil, ale na titul bych to neviděl!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 12:10 pm    Předmět: Re: Arnold Classic 2012 Odpovědět s citátem

Warren
Centopani
Wolf
Curry
Beyeke

Dextera nemám rád, takže snad co nejvíc dole, protože třeba Pakulski se mi líbí víc =)

hlavně chci, aby to vzal Branch
nahoru
Dzardas


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mikuc napsal:
Wolf to prostě NEMŮŽE vyhrát - bez těch lýtek mu to prostě nedají!!!A pokud ano, zlobit se nebudu, avšak bude to nespravedlivé vůči komplexním závodníkům!!!
Když na to tak koukám, dávám na 1. místo Evana - má všechno, snad zlepšil i pózování, je velkej a mezi těmito mastodonty se zavřením 1 oka na 3 mm i estetický.


To nemyslíš vážně? Evan má velký jenom ruce a stehna, jinak to je spíš průměr na profíka... Málý hrudník, záda upnutý až dole, širší pas, užší ramena (tudíš skoro zádný večko!!!)...
To Wolf je rozhodně estetičtější, jen nemá lýtka a ty RONNIE neměl taky a nikomu to nevadilo. Je vysoký, má nejlepší V tvar, úzký pas, velký ramena...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja zkusil vsadit na to, ze branch po tom zraneni neudelal nohy a dal jsem ho az na treti misto, jinak asi vyhraje..centopani prvni, ta forma je uz ted luxusni a neco pribral od lonska..na druhy misto jsem dal dextera, snad dobre nacasuje, muj esteticky oblibenec..ctvrty wolf, nejak mu neverim..navic ma ten defektni latissimus a postrada lytka..no a paty beyeke, na ty nejlepsi jeste nema..

1. Centopani
2. Jackson
3. Warren
4. Wolf
5. Beyeke
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dzardas napsal:
Mikuc napsal:
Wolf to prostě NEMŮŽE vyhrát - bez těch lýtek mu to prostě nedají!!!A pokud ano, zlobit se nebudu, avšak bude to nespravedlivé vůči komplexním závodníkům!!!
Když na to tak koukám, dávám na 1. místo Evana - má všechno, snad zlepšil i pózování, je velkej a mezi těmito mastodonty se zavřením 1 oka na 3 mm i estetický.


To nemyslíš vážně? Evan má velký jenom ruce a stehna, jinak to je spíš průměr na profíka... Málý hrudník, záda upnutý až dole, širší pas, užší ramena (tudíš skoro zádný večko!!!)...
To Wolf je rozhodně estetičtější, jen nemá lýtka a ty RONNIE neměl taky a nikomu to nevadilo. Je vysoký, má nejlepší V tvar, úzký pas, velký ramena...


Presne tak a uz je to Mikuci trapne to psat furt dokola, navic kdyz je to blbost :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to blbost, že nemá W.lýtka? Bože, máš oči?????
A já to píši pořád dokola, protože se pořád dokola tento fakt přehlíží!!!
Ronnie sice neměl lýtka nikterak tvarovaná, osobně si myslím, že jim i "pomohl", ale něco hmoty tam měl - nestál jak na hůlkách!!!
.........................................................................................................
A také pořád dokola píši, mám Wolfa rád, přál bych mu to, ale mám "oči" a snad i trošku soudnosti:)))
Ono nám to rozhodčí řeknou, jak to uviděj z jejich pohledu!!
A to teprve budeme poulit oči.))))
.........................................................................................................
Třeba mně se nelíbí Branch - jestli má takto vypadat kulturista, tak pane jo! Malej, nesouměrnej, nesymetrickej, každá svalová skupina jiná, jako několik kulturistů roztrhali a poslepovali - vůbec to do sebe neladí! Jo, tvrdost a hustota tam je, ale to je tak asi všechno!!!:)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mikuc napsal:
Také Dexter může překvapit, hodně se zlepšil, ale na titul bych to neviděl!!!

Dexter ten už ne -nejlepší z nich je Wolf oproti Contopanimu nebo Warenovi je to estét a umí pozovat dobře ,ale myslým že je pořád takovej nevýraznej rozhodčí ho moc rádi nemaj ,ale souhlasit se musí že mu spolupráce s Jamesem pomohla dost
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Warren
Wolf
Jackson
Centopani
Curry
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mikuc napsal:
Je to blbost, že nemá W.lýtka? Bože, máš oči?????
A já to píši pořád dokola, protože se pořád dokola tento fakt přehlíží!!!
Ronnie sice neměl lýtka nikterak tvarovaná, osobně si myslím, že jim i "pomohl", ale něco hmoty tam měl - nestál jak na hůlkách!!!
.........................................................................................................
A také pořád dokola píši, mám Wolfa rád, přál bych mu to, ale mám "oči" a snad i trošku soudnosti:)))
Ono nám to rozhodčí řeknou, jak to uviděj z jejich pohledu!!
A to teprve budeme poulit oči.))))
.........................................................................................................
Třeba mně se nelíbí Branch - jestli má takto vypadat kulturista, tak pane jo! Malej, nesouměrnej, nesymetrickej, každá svalová skupina jiná, jako několik kulturistů roztrhali a poslepovali - vůbec to do sebe neladí! Jo, tvrdost a hustota tam je, ale to je tak asi všechno!!!:)))


Jo lytka nema, to je fakt, ale myslel jsem blbost ze kvuli lytkum nic nevyhraje, je to tak jak pise Dzardas. A to same jsem ti psal i ja nekolikrat a ty to pak furt opakujes :)
Ale s tema 2 poslednima odstavcama souhlasim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je už někde konkrétní odkaz na online přenos?
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dzordn2


PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
Je už někde konkrétní odkaz na online přenos?

Dám jej do předsoutěžního speciálu, jestli se mi teda povede včas dokončit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reprotek


PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.Warren
2.Wolf/Centopani/Dexter

beyeke... s tim moc nepocitam a minule soutezi mel na prd formu
jinak k wolfovo lytkam - videl jsem jedno video jak je trenuje mozna je to tim
tam s tim skace - to me se libi jak cvici lytka treba cutler nebo yates
_________________
No Pain, No Gain
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Arnold Classic 2012 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: