Bandáž Rehband zkusenosti?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bandáž Rehband zkusenosti?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Bandáž Rehband zkusenosti?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honzik833


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 10:46 am    Předmět: Bandáž Rehband zkusenosti? Odpovědět s citátem

ahoj. Mate nekdo zkusenosti s timto vyrobkem?

https://obchod.ronnie.cz/s-3948-bandaz-kolene-rehband.html

uvazuji o zakoupeni. Do soucasne doby jsem pouzival latkove elasticke, ale nevim nevim jestli radeji nezainvestovat do neoprenovych. Tak pokud nekdo pouzivate nektery z vzrobku znacky Behband (neopren) byl bych rad pokud by zdelil svuj nazor ve veci spokojenosti atd.. :-)

nutne se nemusi jednat jen o kolenni bandaze, muze byt klidne i loketni atd..

Dik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mé zkušenosti:

http://kulturistika.ronnie.cz/c-9323-otestovali-jsme-pro-vas-neoprenove-bandaze-rehband-strong-man-line.html

http://kulturistika.ronnie.cz/c-9025-neoprenove-bandaze-v-silovem-treninku.html



Bandáže rehband používám už pár let a jsem velice spokojený.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzik833


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten uzivatelky test me nejak minul, ale ty infomrace ohledne bandazi jsem nasel v jednom z clanku. Proto jsem s tim zacal :-)

Tak vypada to docela rozume rekl bych :-) asi budu muset zase porozbijet prasatko a investovat do kvalitnejsich bandazi. Ted si jen dobre pomerit koleno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mam s rehbandem výbornou zkušenost. Snad jen bych se víc staral o kolenní návleky, protože mě už se krabatí a skoro nevydrží na kolenou, ale já jsem prase a moc sjem se o ně nestaral
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vetřu se s dotazem, potřebuji, nové omotávky na zápěstí, starý jsou uplne roztrhaný.

https://obchod.ronnie.cz/s-1814-zpevnujici-bandaze-na-lokty-kolena-a-zapesti.html

Cizo, tyto sou klasicky na gumu za palec. Material, jsou pevné ? nebo je to, spíš jako látka ? Nemrknul bys me na to

Diky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzik833


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak nad tim premyslim. Jestli se mi "nova"serie bandazi vyplati. Vramci meho cviceni, kdy na souteze strangmenu ani lifteru zrejme nikdy nepujdu. Jestli mi postaci a sluzbu splni bandaz starsiho typu za 900 nebo budu potrebovat za 2k bandaz se suchym zipsem.

Cili je ten 1000 navic natolik dobra investice nebo staci pro bezne cviceni i "klasicka"verze?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnie_one:
Poprosím kolegy ve skladu, aby se koukli, tady v redakci ji bohužel k prozkoumání nemám.

honzik833:
Pokud se nechystáš na soutěže strongmanů, nebo nezvedáš opravdu balíky, tak bude stačit i ta 5mm neoprenová bandáž.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzik833


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:

honzik833:
Pokud se nechystáš na soutěže strongmanů, nebo nezvedáš opravdu balíky, tak bude stačit i ta 5mm neoprenová bandáž.


No ted urcite zadne baliky zvedat,tahat ani podobne nebudu :-) je to spise o tom, ze kdyz uz mam koupit neco do budoucna, aby to melo smyl.

ale jak bylo v jednom clanku napsane testovani pri drepech 200+ to mi opravdu nehrozi. Tak asi zvolim klasickou neoprenku pro socialne slabsi vrstvy :-)

na soutez strongmanu bych si nekdy zasel, ale podle toho co i v ramci amateru je potreba delat, mysleno podavat soutezni vykony necham si zajit chut. Ale principem se mi strongmeni zacli zamlouvat. Pokud jde o vyvazeni sily a koncide. Ale to jsem trochu odbocil ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bandáž Rehband zkusenosti?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: