Tate vs Rousey [SPOIL A VIDEO]


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tate vs Rousey [SPOIL A VIDEO]  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Tate vs Rousey [SPOIL A VIDEO]
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kebabking


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost nechutnej armbar a nechápu, proč tam rozhodčí neskočil o dost dřív a místo toho furt čekal na to, až Tate odklepne... jinak na to, že to byly ženský, tak zápasy fakt dobrý!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kebabking napsal:
Dost nechutnej armbar a nechápu, proč tam rozhodčí neskočil o dost dřív a místo toho furt čekal na to, až Tate odklepne... jinak na to, že to byly ženský, tak zápasy fakt dobrý!

Proč? Protože by za to byla Ronda zas kritizovaná. Jako v posledním zápase. Mluvilo by se zas o tom, že to je polovítězství.
To zní, jako by Tate byla nějaká blbka, která neví, že nemá odklepat, když jí někdo chytne. Takhle to bylo naprosto v pořádku. Rozhodčí dělal svou práci, Ronda dělala svou práci a Tate si nechala zlomit ruku, protože byla namyšlená.
nahoru
Kebabking


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guru, rozhodčí je tam od toho, aby zápasníky chránil a pokud někdo má ohnutou ruku do podobně abnormálního úhlu, má to zastavit. Pokud se zápasník inteligentně nebrání - což nechat si lámat ruku není, tak je stoppage na místě... jinak kdy už tam má skočit, když tohle nestačí?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kebabking napsal:
guru, rozhodčí je tam od toho, aby zápasníky chránil a pokud někdo má ohnutou ruku do podobně abnormálního úhlu, má to zastavit. Pokud se zápasník inteligentně nebrání - což nechat si lámat ruku není, tak je stoppage na místě... jinak kdy už tam má skočit, když tohle nestačí?

Takže to funguje tak, že inteligentní bránění funguje i při armbaru, kdy má fajter možnost odklepat? Tate nebyla uspaná, celou dobu mohla odklepat, což nakonec pak udělala. Její namyšlenost jí v tom ale nechala dýl, než by bylo záhodno.
Měl takhle stopnout fajt i rozhodčí ve fajtu Mira s Nogem? Určitě ne.
nahoru
Kebabking


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nog-Mir souhlas, tam rozhodčí chybu neudělal v žádným případě - ale tam byl přechod od těsné páky ke zlomení záležitostí dvou vteřin, zatímco tady měla ruku v nemožným úhlu 10-15 vteřin. Nevim jak tebe, ale mě to bolí za ni.

Že je namyšlená a neodklepla o tom se tu vůbec nedohaduju, to je jasný. Jde mi o to, že ta ruka už byla zlomená a Rousey ji na ni pořád visela. Akorát je tam zbytečný riziko, že se ta ruka poškodí na víc místech. Ale dobrý, máme na to odlišný názory. Já bych to uzavřel tím, že podle mě by měl rozhodčí chránit zápasníky i před jejich vlastním egem a náporem adrenalinu, díky kterýmu pak dělají podobný blbosti jako nechat si lámat končetiny. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Do ambaru mě přes triagnle chytaj pořád a je to šílená bolest a jakmile se soupeř dostane tam, že to bolí, tak už je únik prakticky nemožnej. Nechápu, jak to vydržela. Nechápu, jak vydržela další 3 vteřiny, kdy měla tu ruku už asi vyhozenou a pochopila to až když se jí zlomila. Ale ego je podle mě prostě to poslední, před čím by měl rozhodčí fajtera chránit. Bral bych to v nějakým prelim fajtu, ale v zápase o titul už obě holky musely vědět, co dělají.


Ale taky to chápu. Zdraví je to nejdůležitější, to se chránit má a musí. Ale je to úkol především fajtera a až pak rozhodčích.
nahoru
Kebabking


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kde trénuješ, guru?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Občas zajdu (byl jsem jen tak 8krát) na tréning v Kutný Hoře.
Trénuje nás jeden člověk, kterej má dost zkušeností (má snad i nějakej kurz (y) od Gracieho a byl v Brazílii kvůli tomu) s BJJ a občas přijede i Tomáš Machotka. Tak tam děláme různý techniky a hlavně grappling. A armbar je moje Achillova pata právě
nahoru
Mictian


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 10:42 am    Předmět: Armbar Odpovědět s citátem

Klepat, klepat a klepat... Já to udělal na tréninku pozdě a když se to ještě sešlo s tím, že za to sparing vzal opravdu hodně rychle a fest, tak je výsledkem již 3 měsíční pauza a výhledově už se problémů s úponama možná ani nezbavím. Nestojí to za to : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdielam nazor s kebabkingom, ruka evidnentne zlomena tri roky, rozhodca to ma stopnut, to je take iste jak tko kde je zrejme ze si v picifuze uz a len by si dostaval zbytocne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin.L


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to nemusela byt vubec otazka ega, je dost mozny ze to pod navalem adrenalinu proste necitila. Kazdopadne tydle zensky zapasy jsou proste divny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



pěknej rozbor =)
nahoru
8Shade


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Martin.L napsal:
to nemusela byt vubec otazka ega, je dost mozny ze to pod navalem adrenalinu proste necitila. Kazdopadne tydle zensky zapasy jsou proste divny.

To jsi asi neviděl její obličej ve zpomalenym záběru. Tolik bolesti jsem už dlouho neviděl. Rozhodčí mohl zásáhnout o trochu dřív, protože se prakticky nesnažila dostat z tý pozice po několik vteřin (kvůli bolesti), ale je jen a jen její vina, že přes své ego netapnula.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



1:10 .. ehm

ako na zemi nema paru, mozno by subla aj cyborga, silu na takedown ma .. ale tie ruky su jalove v gnp tak v stoji to bude uplne nulove ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tate vs Rousey [SPOIL A VIDEO] Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: