prosím o radu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - prosím o radu  Úvodní stránka -> Začátečníci -> prosím o radu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bulpo


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 5:42 pm    Předmět: prosím o radu Odpovědět s citátem

Dobrý den,
som začiatočnik mam 23 rokov vážim 63 kg a meriam 180 cm.
Chcem začať cvičiť nakoľko som si niekoľko krát vykĺbil rameno a práve preto by som sa potreboval hlavne zamerať na oblasť ramena ako aj chrbta a hrudníka. Ďalej by som sa chcel opýtať načo by som nemal pri stravovaní zabúdať.
za skorú odpoveď vopred ďakujem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 6:01 pm    Předmět: Re: prosím o radu Odpovědět s citátem

bulpo napsal:
Dobrý den,
som začiatočnik mam 23 rokov vážim 63 kg a meriam 180 cm.
Chcem začať cvičiť nakoľko som si niekoľko krát vykĺbil rameno a práve preto by som sa potreboval hlavne zamerať na oblasť ramena ako aj chrbta a hrudníka. Ďalej by som sa chcel opýtať načo by som nemal pri stravovaní zabúdať.
za skorú odpoveď vopred ďakujem

Měl bys hlavně zapomenout na to že budeš cvičit jen některé partie a na ostatních se vybodneš. Cvič celé tělo. A protože viditelně víš o cvičení prd (to si neber osobně), doporučuji ti na první lekce najmout trenéra.
Co se výživy týče, nastuduj si články jednoho TakéKostlivce
http://kulturistika.ronnie.cz/c-7753-ektomorf-jak-se-stravovat-i.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-7892-ektomorf-jak-se-stravovat-ii.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 8:02 pm    Předmět: Re: prosím o radu Odpovědět s citátem

bulpo napsal:
Dobrý den,
som začiatočnik mam 23 rokov vážim 63 kg a meriam 180 cm.
Chcem začať cvičiť nakoľko som si niekoľko krát vykĺbil rameno a práve preto by som sa potreboval hlavne zamerať na oblasť ramena ako aj chrbta a hrudníka. Ďalej by som sa chcel opýtať načo by som nemal pri stravovaní zabúdať.
za skorú odpoveď vopred ďakujem


Ahoj, byl jsem na tom dokonce ještě hůř. 23 let, 181cm, 59-61kg. Měl jsem určité zdravotní problémy. Po vyřešení zdravotních problémů jsem začal cvičit 3-4 týdně (ruce + ramena, nohy, záda + hrudník). Užíval jsem jen creatin. Jedl zhruba 5x denně a za necelých 3/4 roku jsem nabral skoro 10kg (teď váha ukazuje 71, takže 69 by mohlo být čistých). Takže hlavně to dělej tak, aby jsi měl opravdu pocit, že to děláš dobře. Tzn. pokud např. večeříš 2 rohlíky se sýrem, tak ti musí dojít samo, že je to špatně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bulpo


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 10:33 am    Předmět: Re: prosím o radu Odpovědět s citátem

ja chcem hlavne posilniť rameno a spevniť ho aby sa mi rameno vykĺbovalo čo najmenej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 6:04 pm    Předmět: Re: prosím o radu Odpovědět s citátem

bulpo napsal:
ja chcem hlavne posilniť rameno a spevniť ho aby sa mi rameno vykĺbovalo čo najmenej

To si skoč za fyzioterapeutem. Tohle podle mě bude potřebovat dobře sestavený cvičební plán a ten si nesestavíš ani ty, ani ti ho nikdo po internetu nesestaví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - prosím o radu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: