Pár dotazů na záda



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pár dotazů na záda  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pár dotazů na záda
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CrazyLom


PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 10:47 am    Předmět: Pár dotazů na záda Odpovědět s citátem

Zdravím, měl bych pár dotazů co se týče mých lehce zkurvených zad. Pár let mě bolely, nic moc jsem nedělal atd., nicméně posledních pár měsíců docela dost sportuju. Záda se mně sice spravily, ale zároveň, protože je namáhám dost a často (navíc věčně chodím s docela obří taškou, což je taky cejtit), občas bolí (hlavně spodek kolem páteře). Co by mě zajímalo:
a)začal jsem jíst teprve teď kloubní výživu, která doufám, že taky pomůže. Jíte ji pořád, nebo třeba měsíc jo měsíc ne?
b)někde jsem četl, a nevím, jestli to je sračka nebo ne, že přílišný protahování škodí. sám mám teda spíš dojem, že mi jenom pomáhám, ale pro jistotu, můžu něco podělat, když se budu protahovat každej den třeba?
c)někdo tady psal o automasáži zad. Zkoušel jsem to improvizačně a docela to pomáhalo, rád bych se ale dozvěděl něco z trochu fundovanějších zdrojů. zkoušel jsem googlit, ale nic jsem nenašel, neví někdo něco bližšího? A zase, můžu ji dělat případně furt?

Děkuji za inteligentní příspěvky, které mi mohou pomoct.
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a) co jsem se kde dočetl, tak nejlepší je 3 měsíce brát, 3 měsíce ne. Potvrdil to i doktor.
b) strečuj záda klidně každý den, ničemu to podle mě nevadí. Kdybych nebyl líný prase, tak to taky tak dělám, určitě ti to jenom prospěje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pár dotazů na záda
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: