Prosim o radu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prosim o radu  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Prosim o radu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Casper21


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 3:43 pm    Předmět: Prosim o radu Odpovědět s citátem

Cauves, do posilky chodim 3x tydne po,st, pa do toho mam ut,ct treninky fotbal a vikendy zapasy. Chtel bych se zeptat nebo poradit se stravou. Nemam moc financi, a tak se snazim to dodrzovat jak maximalne to jde. Tady napisi svuj jidelnice.

Snidane: Ovesne vlocky, mleko.

Svacina: 2 chleby ve vajicku + rajce

Obed: Testoviny, Spagety, Kure nebo brambory stridam to vetsinou s tunakem a podobne.

Svacina: sacek piskotu, jablko

Trenink:

ihned po nem: 2 odmerky Gaineru plus 2 banany

zhruba hodinu po treninku ryze a tunak

Posledni davam kolem 10 tvaroh a v 11 spanek.

Merim 186 vaha 68 mel jsem 64 asi za 4 mesice jsem nabral 4kg je to dobry nebo malo? Problem v nabirani mam velkej a nejhorsi to, ze porad sportuju a maximalne tak jeden den v tydnu mam bez nejake akvitity. V den kdy mam posilku samozrejme nesportuju. Do toho jsem chtel jeste behat, ale myslim si ze ten fotbal bude stacit ne? Vsem moc diky za pripadne rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabrat 4 kg / 4 měsíce je super výsledek. Chtělo by to více bílkovin. Zkus pohledat na netu freimenův jídelníček pro studenty. Je tam jak sestavit slušný jídelníček za pár korun.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Casper21


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Nabrat 4 kg / 4 měsíce je super výsledek. Chtělo by to více bílkovin. Zkus pohledat na netu freimenův jídelníček pro studenty. Je tam jak sestavit slušný jídelníček za pár korun.


Ok diky, jinak jeste jsem se chtel zeptat ohledne piti. Vypiju asi 4-5 litru denne a chci se zeptat co bych mel pit? Jestli vodu z kohoutku prevazne, nebo muzu hanackou kyselku, bonaqu a tak slazenou nebo spis ne? jeste jsem premyslel poridit si iontak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ionťák není třeba ve fitku. Pij čistou vodu nebo minoritně neslazené minerálky ( voda bude samozřejmě hodně převažovat). Pít slazené nápoje je zbytečné. Prázdné kalorie. 4 - 5 l je v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Casper21


PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Ionťák není třeba ve fitku. Pij čistou vodu nebo minoritně neslazené minerálky ( voda bude samozřejmě hodně převažovat). Pít slazené nápoje je zbytečné. Prázdné kalorie. 4 - 5 l je v pohodě.


ok myslel jsem to hlavne mimo fitko, pri cviceni jedine holou vodu, nechapu jak nekdo muze pit sladky:) Zkusim si jeste navyknout pit jen cistou vodu, ale kdyz jsem to dokazal nekolik let, tak to snad pujde lehce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Casper21


PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel bych se vas zkusenejsich jeste zeptat, kdyz mam dvakrat tydne fotbal (ut,ct) a trikrat tydne posilku (po,st,pa) a v sobotu zapas, jestli je dobry si poridit nejaky vitaminy nebo kloubni vyzivu? Co bude pro me lepsi financne na tom zas luxusne nejsem. Popripade doporucit konkretni vyrobek, diky:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prosim o radu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: