Puding


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Puding  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Puding
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luster


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EpsteinBarr: s tou vodou docilis stejny konzistence jako s mlikem? a davas ho ve stejnym pomeru, jako je doporuceni s mlikem, nebo min? btw chystam se jeste v nejblizsi dobe vyzkouset protein do zelatiny a udelat si nejakej dezertik
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daftruck


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem to zkusil smíchat s vodou a konzistence je stejná jako s mlíkem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je v tech pudincich a jednotlivych znackach nejaky rozdil? Existuje i nejaky instatni puding, co se jen zalije horkou vodou nebo treba teplym mlekem a nebo do mikrovlnky, at nemusim stat u plotny a michat s tim? :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Je v tech pudincich a jednotlivych znackach nejaky rozdil? Existuje i nejaky instatni puding, co se jen zalije horkou vodou nebo treba teplym mlekem a nebo do mikrovlnky, at nemusim stat u plotny a michat s tim? :)


Mrkni na Oetkera - puding bez vaření. Co si budem podívat, chuťově je ten uvařenej lepší (kort taková Vanilka Premium ), ale pokud tě honí mlsná, tak není nic snažšího.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sladký moment se jen zalije horkou vodou, mají dvě příchutě vanilka nebo čokoláda
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes si udělám puding (ten prášek od Oetkera) s mlékem (nebo vodou?) a proteiňákem, jak psal EpsteinBarr. Co jsem koukal na složení, nevidím tam nic špatného, ani sachrů tam není moc (pytlík má jen 35g asi), takže podle mě to ani v dietě nebude nic hrozného.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že jsou i pudinky do vody. Chuťově jsou takový mdlejší, ale dá se to dochutit.
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daftruck


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Dnes si udělám puding (ten prášek od Oetkera) s mlékem (nebo vodou?) a proteiňákem, jak psal EpsteinBarr. Co jsem koukal na složení, nevidím tam nic špatného, ani sachrů tam není moc (pytlík má jen 35g asi), takže podle mě to ani v dietě nebude nic hrozného.


Já měl dneska taky ten vanilkovej od Oetkera s vodou a dochucenej sladidlem a chuťově dobrý. A jak řikáš ty,těch sachrů v jednom balení je fakt málo.Asi jen necelých 6,takže i v dietě pro zahnání mlsný fajn volba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Je v tech pudincich a jednotlivych znackach nejaky rozdil? Existuje i nejaky instatni puding, co se jen zalije horkou vodou nebo treba teplym mlekem a nebo do mikrovlnky, at nemusim stat u plotny a michat s tim? :)


Oetker dělá instant jak na zalití horkou vodou/mlékem, tak za studena. Ten za studena se jmenuje Céme Olé (v kaufu za cca 15 kč), tři deci mléka do mixéru, přisypeš ten prášek a za minutu mixování máš fantastický puding. Přidat tvaroh a chuťový orgasmus je na cestě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

udelal sem si z pulky baleni oetker vanilka, normalne s mlikem + 5 tablet stevie, po odstaveni sem tam prihodil odmerku banan. combatu a primichal dve polivkovy lzice hollandie a nechal vychladit, vyborny
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Crem ole si dopřávám i v dietě jako zákusek. Je to výborné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem si udělal ten puding, podle návodu od Epsteina (dík).

700ml polotuč. mléka
250g odtuč. tvarohu
45g čoko puding prášek
2 lžičky medu
70g proteinu combat (cookies&cream), 2 odměrky


Ohřál jsem v hrnci 400ml mléka, vedle jsem si připravil zbylých 300ml - do toho nasypal protein a prášek. Do misky jsem dal tvaroh, do toho med.
300ml mléka s práškem a proteinem jsem přidal do hrnce a míchal na mírném ohni cca 3min, dokud puding nezhoustl. Pak jsem hrnec odstavil a hned přidal tvaroh, který se krásně rozpustil. Teď to nechávám chladnout, lepší studené než teplé :-P.
Přemýšlím, co bych k tomu přidal, ale asi to tak nechám být.

Vím, že je to jednoduchý recept, ale třeba někomu, kdo nevěděl jak přesně to udělat, může pomoci.

Výživové hodnoty:
B-S-T
pud. prášek - 1,5 - 8 - 0,7
mléko - 23 - 28 - 10
protein - 48 - 8 - 5
tvaroh - 31 - 9 - 0,3
med (15g) - 0 - 10 - 0

CELKOVĚ:
Bílkoviny: 103,5g
Sacharidy: 53g
Tuky: 26g


...když si to rozdělíte do 2 chodů, v jednom máte 50g B a 26g S, což je podle mě v pohodě, i do rýsovačky.
Takže to asi zařadím jako zpestření do jídelníčku.

PS: dělal jsem to docela dlouho, doufám, že to oceníte
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
EpsteinBarr: s tou vodou docilis stejny konzistence jako s mlikem? a davas ho ve stejnym pomeru, jako je doporuceni s mlikem, nebo min? btw chystam se jeste v nejblizsi dobe vyzkouset protein do zelatiny a udelat si nejakej dezertik


Da sa docielit uplne rovnaka konzistencia. Ja mam radsej ked je puding trosku redsi, takze davam viac vody. Ono je to aj nutnost, lebo coko weider 80 plus, ktory tam pridavam je riadne husty vo vode.
Skusal som samozrejme aj do zelatiny (nie agar). Chce sa to mozno trosku vyhrat, ale uprimne, bolo to hnusne. Ovocny agar, to mam rad, ale ked som to robil na sposob "pudingu" s coko proteinom, hnus velebnosti. Ale pouzil som zelatinu, tu klasicku, mozno agar je iny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky za info, me napadlo neco jako: smichat tvaroh s rozsekanejma pistaciema, trochu citronu, dosladit stevii a dat chvili do mrazaku.. potom to prave prelejt zelatinou (puding by asi taky mohl fungovat) a rychle zchladit, nahoru dat pripadne jeste boruvky apod. a pri pohledu na barvu tech mojich amino x blu raz, me prave napadlo je zamichat do ty zelatiny, myslim ze by to vypadalo moc zajimave.. ted uz to jenom realizovat

takhle nejak bych si to predstavoval))
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je nějakej alien ne??? fuj, želatina
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Puding Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: