Jaký zvolit trénink.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaký zvolit trénink.  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jaký zvolit trénink.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SIA


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 11:20 am    Předmět: Jaký zvolit trénink. Odpovědět s citátem

Zdravím,
Cvičím zhruba 5 měsíců. Cvičím dohromady už tak 2 roky, ale vždycky jsem cvičil maximálně 4-5 měsíců v kuse a pak pauza i několik měsíců, takže se to v podstatě nemůže ani moc počítat. Mám alergii na lepek, o které jsem dlouhou dobu nevěděl a tak mi moje strava (jako vločky, gainer,..) nedělala vůbec dobře a měl jsem celkem nehezké problémy, což bylo taky důvodem toho, že jsem se na to vždycky po nějaké době vykašlal. Sportuji celý život.
Váha 72 kg/181cm ( před půl rokem 62kg a začátek bezlepkové diety).
Momentálně jsem docvičil korteho a přibral cca 2 kila - chtělo to lepší stravu.
Maximálky jsem nezkoušel, tak uvedu s čím jsem docvičil korteho (MT 90 kg, bench 65 kg, dřep 80kg). Váhy to z hlediska kulturistiky jsou směšné, to vím, ale začínal jsem ani ne na polovině, takže mi jde spíš o to, jestli se mám považovat pořád za začátečníka a hledat nějaké tréninky pro začátečníky. Jinak před kortem jsem cvičil podle tréninku, který jsem si sám vymyslel a u kterého jsem viděl a cítil, že se postupně zlepšuji.
Teď momentálně po konci korteho nevím, jak dál tedy pokračovat. Doporučili byste mi nějaký specifický druh tréninku (jsem ektomorf), nebo si mám prostě rozdělit partie tak, abych procvičil každý týden celé tělo a vybrat nějaké cviky na tyto partie? Jinak baví mě dřepy, bench, mt a radši cvičím s "většími" váhami a ménně opakování (jako byl korte), než nějaké 10x10, jako jsem viděl někde u GVT či jak se to jmenovalo. Nejradši bych byl za nějaký trénink ve stylu korteho, kde by byl ale kladen důraz taky na ty ostaní partie jako ramena nebo ruce. Díky za přečtení a tipy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

clovek se nestava pokrocilym za odcvicene roky (aneb ted si to neber osobne, to ze 10 let cvicis blbe z tebe nedela pokrocileho ...)

co se tyce jidla - bezlepkovy gainer jde udelat bez problemu, glukopur mam dojem lepek treba neobsahuje a protein by taky nemel byt problem :)

doporucuju ti si neco malo precist o cviceni na ronnie.cz, clanku pro zacatecniky je tam hodne, zvolit si tobe nejblizsi variantu, ktera te bude bavit a zacit makat :) nic vic nepotrebujes.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaký zvolit trénink.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: