UFC 145 Jones vs. Evans


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 145 Jones vs. Evans  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 145 Jones vs. Evans
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zivosek


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 5:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty lokty? Saaakra..
edit: Ale jinak jsem od toho po pravdě čekal trochu víc. Sice zajímavých pět kol, ale žádná extra show to nebyla.. Gratulace Jonesovi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsem si z UFC 145 odnesl:

- Splaskla bublina jmenem Steven "Wonderboy" Thompson a to celkem dost tvrde. Skoda

- Na scene se objevily zajimave talenty se kterymi je treba pocitat: Travis Browne a Rory MacDonald

- Jones nema absolutne zadnou konkurenci a navic prekvapil vybornou fyzou.

- Divat se od dvou do sesti nema smysl, stejne clovek v pulce usne a ten den pak stoji za picu.
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CowsGiveUsMilk napsal:

- Divat se od dvou do sesti nema smysl, stejne clovek v pulce usne a ten den pak stoji za picu.


A preto sa oplati pekne ist buvat a tesit sa ze rano ked vstanem pozriem si k ranajkam cely event

Zapasy v USA sa neoplatia vobec pozerat a najlepsie su zas zapasy z Japonska :) pekne zas k ranajkam

Co sa zapasov tyka tak vsetky boli fajn. Popravde som videl Hominicka v risi snov uz zas v prvej minute, akurat sa chlapec z toho este dokazal vysekat. Dobry zapas. Rory McDonald hmm ten to valcuje, som zvedavy ako dlho mu potrva ziskat titulovy zapas. Schaub prehral presne podla ocakavani. Rothwell je poriadne hovado ty kokso . Jones potvrdil ze je spicka vo svojej kategorii. A to som rad, aspon Evans nebude taky macher ale pekne mu klesne hrebienok. Pokial sa neukaze nejaka hviezda (napriklad taky Mousasi) tak by to tam prenho mohla byt nuda a mohol by sa pokusit o to co spravil Couture.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BerserK87 napsal:
CowsGiveUsMilk napsal:

- Divat se od dvou do sesti nema smysl, stejne clovek v pulce usne a ten den pak stoji za picu.


A preto sa oplati pekne ist buvat a tesit sa ze rano ked vstanem pozriem si k ranajkam cely event

Zapasy v USA sa neoplatia vobec pozerat a najlepsie su zas zapasy z Japonska :) pekne zas k ranajkam

Co sa zapasov tyka tak vsetky boli fajn. Popravde som videl Hominicka v risi snov uz zas v prvej minute, akurat sa chlapec z toho este dokazal vysekat. Dobry zapas. Rory McDonald hmm ten to valcuje, som zvedavy ako dlho mu potrva ziskat titulovy zapas. Schaub prehral presne podla ocakavani. Rothwell je poriadne hovado ty kokso . Jones potvrdil ze je spicka vo svojej kategorii. A to som rad, aspon Evans nebude taky macher ale pekne mu klesne hrebienok. Pokial sa neukaze nejaka hviezda (napriklad taky Mousasi) tak by to tam prenho mohla byt nuda a mohol by sa pokusit o to co spravil Couture.



Já bych raději viděl spadlý hřebínek u Jonese, protože když vidím ty jeho tanečky, výraz a jak se "cítí", tak mě to vytáčí :D Jako určitě na to dře jak kůň, ale zase si nemůže tolik myslet, když drtí lidi s velikánskou dopomocí svých tělesných predispozicí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mictian napsal:
Já bych raději viděl spadlý hřebínek u Jonese, protože když vidím ty jeho tanečky, výraz a jak se "cítí", tak mě to vytáčí :D Jako určitě na to dře jak kůň, ale zase si nemůže tolik myslet, když drtí lidi s velikánskou dopomocí svých tělesných predispozicí.


Neviem mne pride Jones ako normalny pokorny mlady clovek, ktory si to uziva. A hlavne je starostlivym otcom, rodinne zalozeny. Radsej budem pozerat na nejake tanecky, mlynske kolesa atd.. ako na cloveka co ma nabeh na Chael Sonnena II. s drsnym prejavon avsak bez stipky humoru, vysmechmi v ringu, chytania si bradaviek ci utieranie prsta do zadku, oblecenym v obleku na mieru, megalomanske hodinky, o domu ani nehovoriac ci potrebe kupovat kazdu chvilu auto. To proste pozries a vidis kto je v tomto pripade sportovec a kto riťmus. Kto je ten komu patri byt sampionom a ten kto iba rozprava ze po prave on by mal byt sampionom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, ale to jsou hrozný kecy . Šampionem si zaslouží být ten kdo je nejlepší v ringu. Hotovo, tečka. Jestli bydlí na zámku nebo pod mostem, jestli jezdí ve Ferrari nebo ve Š120 je mě úplně u pr...e. To samé jestli má 10 fakanů nebo práší každý večer jinou modelku. Doporučuju místo MMA sledovat mexické seriály
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BerserK87 napsal:
Mictian napsal:
Já bych raději viděl spadlý hřebínek u Jonese, protože když vidím ty jeho tanečky, výraz a jak se "cítí", tak mě to vytáčí :D Jako určitě na to dře jak kůň, ale zase si nemůže tolik myslet, když drtí lidi s velikánskou dopomocí svých tělesných predispozicí.


Neviem mne pride Jones ako normalny pokorny mlady clovek, ktory si to uziva. A hlavne je starostlivym otcom, rodinne zalozeny. Radsej budem pozerat na nejake tanecky, mlynske kolesa atd.. ako na cloveka co ma nabeh na Chael Sonnena II. s drsnym prejavon avsak bez stipky humoru, vysmechmi v ringu, chytania si bradaviek ci utieranie prsta do zadku, oblecenym v obleku na mieru, megalomanske hodinky, o domu ani nehovoriac ci potrebe kupovat kazdu chvilu auto. To proste pozries a vidis kto je v tomto pripade sportovec a kto riťmus. Kto je ten komu patri byt sampionom a ten kto iba rozprava ze po prave on by mal byt sampionom.



No když jsem ho v jednom interview slyšel říkat, že team Jacksona je teď "JEHO" team a lidi v něm jsou jako jeho děti, tak už jsem pukal smíchy. Nevím, nesedí mi. A absolutně u mne ztratil respekt poté, co pustil Machidu jako kus hadru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hej, nema ziaden respekt a o tom aute... pokial viem jones ma minimalne tri auta, bentley continental, cadillac esalade a nejaku velku toyotu, asi land cruiser a to stihol kupit odkedy sa stal sampionom...ale faktom je, ze champ je ten najlepsi a jones jasne dominoval
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mictian napsal:
A absolutně u mne ztratil respekt poté, co pustil Machidu jako kus hadru.

Tam si mi právě získal. Od té doby mám dokonce jako wallpaper ve woknech http://cdn2.cagepotato.com/wp-content/uploads/2011/12/Jon-Jones-Chokes-Out-Lyoto-Machida.jpg . Zničil ho naprosto efektně. Nebude ho pokládat jako miminko přece...

Co se mi na něm ale nelíbí jsou ty tanečky když vyhraje + jeho chování k soupeři když zazní konec kola (ne zápasu). Tam vyloženě jeho soupeře uráží tim chovánim, kdy se tam s nim třeba úmyslně zaplete, strká mu ruku na hlavu apod...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8Shade napsal:
Mictian napsal:
A absolutně u mne ztratil respekt poté, co pustil Machidu jako kus hadru.

Tam si mi právě získal. Od té doby mám dokonce jako wallpaper ve woknech http://cdn2.cagepotato.com/wp-content/uploads/2011/12/Jon-Jones-Chokes-Out-Lyoto-Machida.jpg . Zničil ho naprosto efektně. Nebude ho pokládat jako miminko přece...

Co se mi na něm ale nelíbí jsou ty tanečky když vyhraje + jeho chování k soupeři když zazní konec kola (ne zápasu). Tam vyloženě jeho soupeře uráží tim chovánim, kdy se tam s nim třeba úmyslně zaplete, strká mu ruku na hlavu apod...



Jasný. Jenže celý tohle jeho chování, kdy po siréně podleze soupeře a zvedne se, zatimco sopeř sletí na držku, chytí soupeři nohu a po siréně mu jí zvedne do výšky tak, aby ještě spadl apod., tanečky, divný rádoby vtipný a vykulený škleby, puštění očividně uspanýho Machidy na zem a otočení se bez jedinného ohlédnutí, vypovídá, jaká je to pica. Tohle chování prostě nesnáším, mám rád respekt a úctu. Vždycky jsem totiž fandil bojovníkům, kteří si úctu zjednají nejen svým výkonem, ale i chováním.


Edit. : třeba Rory MacDonald je mi vyloženě sympatickej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



aj ked uz je po, ten koniec je zabity.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 145 Jones vs. Evans Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: