Thajské krémy, emulze a jiná "fight kosmetika"



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Thajské krémy, emulze a jiná "fight kosmetika"  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Thajské krémy, emulze a jiná "fight kosmetika"
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 8:48 pm    Předmět: Thajské krémy, emulze a jiná "fight kosmetika" Odpovědět s citátem

Předem říkám, že vím o to, že se tu teď podobných topiců vyrojilo mraky, ale jeden z nich je v sekci o suplementech a druhý je celý nějaký divný, takže znovu a lépe, protože mně tato tématika zajímá :)

Na trhu existuje mraky olejů, krémů a emulzí, ať už více, či méně orientovaných na fightery, proto by mě zajímalo srovnání - moje znalosti končí u modré a červené emulze, zelenou jsem nevyzkoušel.
Chtěl bych vědět víc o thajských krémech, případně srovnání s krémy "boxing", které deklarují svůj analgetický účinek (je tam rozdíl?). A obecně, jak tato řada funguje třeba ve srovnání s hřejivkou? Pak se dá taky srovnávat klasická hřejivka a hřejivá koňská mast (rozdíly?)
Dalším produktem je třeba nějaký olejíček k inhalaci, jak funguje ten, pokud vůbec?

Trochu jsem se do toho sportování obul a najednou zjišťuju, že narozdíl od výhradně posilovacích tréninků nezvládnou moje svaly bez pomoci regenerovat, obzvlášť když se do nich bije a kope, proto bych chtěl doporučení na zajímavé produkty a vaše reference na ně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidám jenom svůj názor. Měl jsem možnost vyzkoušet thajskou mast. Tam mi moc nesedla (asi ten pach). Opravdu nedám dopustiti na konskou mast.
Takže pokud byhc měl něco doporučit tak je to právě toto.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Muscle napsal:
Přidám jenom svůj názor. Měl jsem možnost vyzkoušet thajskou mast. Tam mi moc nesedla (asi ten pach). Opravdu nedám dopustiti na konskou mast.
Takže pokud byhc měl něco doporučit tak je to právě toto.

Po čem smrdí? :) A kdybys měl srovnat hřejivou emulzi (emspoma, sportovka...) a srovnal to s koňskou mastí?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skokan


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po čem smrdí?
Nevím, ale je to hustý. Na druhou stranu maximálně účinný. Mazal jsem si bolavý místa po tréninku a paráda. Je to anestetikum. Bohužel jsem musel přejít na ibalgin mast, jelikož mojí drahou polovičku právě ten smrad doháněl k šílenství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jste někdo výrobky od značky Sportique?

Vozí to dealerka kámošce do kosmetického salonu, prý to celkem používají i sportovci.

Konkrétně zvažuju http://www.sportique.cz/produkty/kosmetika/sport/cooling-cream
na zbrchání po trenálu, případně http://www.sportique.cz/produkty/kosmetika/sport/get-going-cream před ním.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miros


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 9:57 pm    Předmět: olej, mast... Odpovědět s citátem

Nově používám thajský olej a mast a náramně mi to voní, vážně !
Manželka šílí, ale já na tom ujíždím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V takovém případě musí manželka z domu :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

---
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.


Naposledy upravil CowsGiveUsMilk dne po květen 07, 2012 11:09 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: po květen 07, 2012 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak samozrejme je nejucinejsi tahle mast [img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRPrx-X8t9yRjZZLsruYcAPbPPALUgDlkbipWquSh8OXIy8hyyNRw[/img]
kvalitni je i zahrivaci olej stejne znacky. Vsechny ty konsky masti a espomy jsou moc slabe.

Jinak ale na narazeninu je nejlepsi led a na zahrati svihadlo.
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ad zahřívací emulze.

Poprvé a asi naposledy jsem nedávno použil červenou Emspomu.
Natřel jsem si s ní nohy od kolen dolů. Začal trénink a po patnácti minutách jsem myslel, že mi uhoří nohy. Celý trénink jsem cítil, jak to pálí a sálá.
Nikdy víc
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je silně individuální...já třeba hřejivou Emspomu už nekupuji, protože ji prakticky vůbec necítím. Zelená na masáže je ale fajn. Perfektní byly Sportovky, ale ty poslední roky už vůbec nikde nevídám a nemohu sehnat....pokud by je někdo v Praze viděl, jakoukoli krom bílé, budu vděčný za info.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Thajské krémy, emulze a jiná "fight kosmetika"
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: