skládací bench lavice - zkušenosti



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - skládací bench lavice - zkušenosti  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> skládací bench lavice - zkušenosti
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Felipo


PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 12:10 am    Předmět: skládací bench lavice - zkušenosti Odpovědět s citátem

Chtěl bych koupit na domácí použití lavici a chtel bych vedet jestli nekdo nemate zkusenosti s přímo touto nebo alespon se značkou.
Jedná se o
***
Nejsem kulturista ani nezvedám těžké váhy,takže těch 100kg by šlo a libi se mi ta prakticnost skladani a vypada to ze maji i celkem dobry zarcuni servis,jenom se bojim toho provedeni,aby to nebyl aušus,co myslite?ď
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 12:13 am    Předmět: Re: skládací bench lavice - zkušenosti Odpovědět s citátem

Felipo napsal:
Chtěl bych koupit na domácí použití lavici a chtel bych vedet jestli nekdo nemate zkusenosti s přímo touto nebo alespon se značkou.
Jedná se o
***
Nejsem kulturista ani nezvedám těžké váhy,takže těch 100kg by šlo a libi se mi ta prakticnost skladani a vypada to ze maji i celkem dobry zarcuni servis,jenom se bojim toho provedeni,aby to nebyl aušus,co myslite?ď


Odkaz, co jsi sem dal, tu být podle pravidel nesmí.

Ale ta lavička, cos poslal, za moc nestojí - má krátkou opěrku pod hlavu a podle mě i malou šířku odkládacích stojanů. Co je na ní hezky vyřešeno je nastavení výšky opěrky, ale to je tak všechno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Felipo


PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

omlouvam se,jedna se o tedy o insportline adjust
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Felipo


PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie a co by jsi rekl na Kettler Primus?Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Felipo napsal:
Ronnie a co by jsi rekl na Kettler Primus?Díky


Tu bych nevzal proto, že mi přijde, že má moc chatrnou konstrukci a to především způsob řešení nastavení opěrky do výšky, kdy se to při větších zátěžích může lehce kymácet do stran (v tomto je ta tebou popsaná lepší). Zase na druhou stranu, pokud na tom člověk nebude mít nic extra těžkého, asi by to šlo.

Ale já jsem na tohle asi moc velký šťoura. Osobně bych sáhnul v první řadě po této:

https://obchod.ronnie.cz/s-1328-bench-press-polohovaci-kf-ob.html

...protože je bezchybná (a to slovo tak i myslím, pokud za chybu neberu cenu:). Hodně dobrá je také:

https://obchod.ronnie.cz/s-646-posilovaci-lavice-delta.html

...ale cenově jsou obě dost jinde, než ty námi výše zmíněné. Otázka ale, jestli se nevyplatí za to skutečně připlatit (nebo vzít na splátky a podobně) a mít tím pádem lavici, se kterou a na které si mohu dovolit všechno na XY let dopředu, než teď ušetřit pár korun (no dobře, skoro polovinu) a za pár měsíců/let buď kupovat novou, že mi tato už nestačí a nebo že se mi rozsypala.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Renner


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím pánové, obracím se na vás s dotazem ohledně koupě levnější bench lavice pro studenta. S posilováním jsem začal teprve nedávno, přesněji před měsícem. Mám za sebou měsíční přípravu, kterou jsem během zkouškového absolvoval ve fitku v Hradci. Teď ale škola končí a já se přesunuji domů do vesnice, kde široko daleko žádné fitko není. Strávím tu minimálně čtyři měsíce a proto mě napadlo koupit si domů nějaké to základní vybavení - jednoručky, činku a bench lavici. Problémem je, že jako student mám omezené výdaje, takže bych vše chtěl zvládnout za nějakou rozumně nízkou cenu. Pominu-li výdaje za činky a závaží, v kterých jsem se už trochu zorientoval a mám v podstatě vybráno, leží přede mnou otázka bench lavice.

Moje představa je taková, že to nemusí být nic solidního, což od levné lavice ani nečekám, nejsem naivní. Samozřejmě ale nechci, aby se to po pár cvičeních s 50 kg rozpadlo, to bych se tady nemusel rozepisovat a rovnou si koupit to nejlevnější, na co bych narazil. Maximální váhu, kterou si představuji, že za ty čtyři měsíce zvednu bude tak 80 kg, a to se ještě VELMI vysoce přeceňuji. Jde mi tedy o to, zda někdo z vás má alespoň vzdálené zkušenosti s benchem mezi 2-3000,-. Vím, že po vás chci v podstatě nemožné a že mi někteří, možná všichni, řeknete, ať si raději připlatím. Pokud to bude nevyhnutelné, budu muset nějakým způsobem ty peníze našetřit, ale byl bych raději, kdyby existovala nějaká levnější alternativa, která by alespoň z části splnila moje nevysoké požadavky. Nemám s těmito věcmi téměř žádné zkušenosti, proto si od vás rád nechám poradit.

Otázka druhá, doplňující :-): Dá se benchpress nějakým způsobem nahradit polohovatelnou lavicí s jednoručkami, nebo je nezbytné ho mít?

Díky za odpovědi.

René
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ego


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 12:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vykašli se na lavici a kup si stojany na dřep.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renner


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vysvětlíš mi, prosím, proč? Jaké to má výhody? Jak potom můžu cvičit hrudník?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když bydlíš na vesnici, možná bys tam našel někoho šikovného, kdo by Ti to vyrobil
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renner


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To máš nejspíš pravdu, někoho bych určitě našel. Otázkou ale je, jak by to vyšlo v konečné fázi finančně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Renner napsal:
To máš nejspíš pravdu, někoho bych určitě našel. Otázkou ale je, jak by to vyšlo v konečné fázi finančně.

Pokud by to byl dobrý známý který tě nechce natáhnout, tak zatraceně levněji.
Zkus se někde podívat po šrotu (bacha na lidi s kuší ) a potom ti už stačí jen kotoučová bruska, svářecí souprava, prkno, koženka a pár šroubů. I to železo na konstrukci by se dalo koupit, ale levnější bude ho někde schrastit.
Pár lidí si tu sestavuje vlastní posilku z vlastnoručně vyrobených strojů. Zkus si vyhledat příslušná témata a zeptat se jich.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renner


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna jsem v bazaru našel zánovní polohovatelnou lavici kettler za 900. Případně bench olpran za 1000 vč. 40 kg závaží (nejspíš plněné cementem) a kratší osy. Co si o tom myslíte? S tím stojanem si asi nějak poradím, zrovna soused pracuje s jekly každý den, takže by mi to určitě za nějakou sumu dal dohromady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - skládací bench lavice - zkušenosti
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: