Je každodenní čučení na kultíky úchylka?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Je každodenní čučení na kultíky úchylka?  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Je každodenní čučení na kultíky úchylka?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Je každodenní čučení na kultíky úchylka?
Ano
56%
 56%  [ 27 ]
Ne
43%
 43%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 48

Autor Zpráva
johny c


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 9:57 am    Předmět: Je každodenní čučení na kultíky úchylka? Odpovědět s citátem

Zdravím lidi z fóra,
poslední dobou (už asi tak dva roky ) ze všech stran slyším, ty seš fak úchylák, celej den čumíš jen na ty kulturisty atd. Dokonce mi nedávno moje bývalá přítelkyně říkála, že když jsem spolu chodili, tak si kvůli tomu myslela, že jsem teplej. Já když se na to zkouším dívat objektivně, tak se mi to taky zdá trošku přihřátý a ujetý. Já si myslím, že jsem normální heterouš, ale stejně mi přijde, že to na mně musí nějaký následky zanechat. Občas když si čtu některý komentáře, tak se mi zdá, že kdyby nebyla doba taková je (tím myslím, že by homosexualita nebyla tak tabu), tak by se tu podle mě objevily komentáře jako: nejradši bych si na to jeho tělíčko sáhnul atd. Co si o tom myslíte vy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lazy86


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím že tohle by sis měl vyřešit sám na které barikádě stojíš:D náš názor tvoje choutky na Kultíky nezmění ..Běž kam tě libido táhne
_________________
Im Hello Kity :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny c


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lazy86 napsal:
Já si myslím že tohle by sis měl vyřešit sám na které barikádě stojíš:D náš názor tvoje choutky na Kultíky nezmění ..Běž kam tě libido táhne

Mě to táhne k ženským...ale zajímá mě, jak to berou ostatní, jestli jim to přijde normální celý dny čumět na svalnatý chlapy..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

johny c napsal:
Lazy86 napsal:
Já si myslím že tohle by sis měl vyřešit sám na které barikádě stojíš:D náš názor tvoje choutky na Kultíky nezmění ..Běž kam tě libido táhne

Mě to táhne k ženským...ale zajímá mě, jak to berou ostatní, jestli jim to přijde normální celý dny čumět na svalnatý chlapy..

Normální to není, ale neznamená to že jsi teplý. Může si tím jen něco kompenzovat. Ale tohle by už skutečně bylo na psychologa aby s tebou rozebral proč tě tak přitahují a jak to kompenzovat přirozenějším způsobem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izman


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

johny c napsal:

Mě to táhne k ženským...ale zajímá mě, jak to berou ostatní, jestli jim to přijde normální celý dny čumět na svalnatý chlapy..



No definuj slovo normalni a obzvlaste na tomhle foru
Me neprijde normalni ani to ze se clovek diva na svalnaty zensky o chlapech ani nemluvim
Jinak na dobre vyrysovanyho borca se taky rad podivam ale ve spojeni s textem kde se probira jeho trenink, stravovani a navyky (ze bych otevrel web a cumel 3 hodiony na chlapy se svalama na to fakt nemam )

Pritelka mi sice tvrdi ze jsem cvok, ale tam budou duvody zakopany asi nekde jinde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak záleží jak na ně čumíš. Jestli máš potřebu hledět na kulturisty jen pro svalstvo (můžeš mít nějakou "úchylku" či obsesi ke sledování svalnatců) nebo jestli na ně čumíš jako na objekt sexuálního zájmu (přitahují tě svalnatí muži, rád by jsi si na ně sáhnul či něco víc.

To si musíš v hlavě srovnat sám. Můžeš být heterouš, můžeš být bi, každopádně je to tvůj boj.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny c


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kurna vy ste ze mě udělali normalního gajoše ...já nečumim tři hoďky na chlapy, ale sem tu na webu každý den tak dvě hoďky a nepřijde mi to normální a je tu spoustu takových lidí co to takhle dělají (ne jenom já, jak ste to asi všichni špatně pochopili)...a třeba sekce pěkné fotografie nebo jak to je nebo herci a postava to mi přijdou už hodně přiteplený sekce...prostě celkově mi přijde, že v kulturistice je nejvíce teploušů vůbec..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel.hladik


PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele gájové jsou vsude :D a osobne bych rekl ze jich bude mnohem vic treba ve fotbale kdyz se na ty lidi podivam :D a to ze koukas kazdej den tady na webu i jinde na kulturisty rozhodne neni nic spatnyho kdyz si nad nima nedelas dobre... kdyz napriklad kazdej den budes koukat na dostihy a budes obdivovat ty vykony a krasu tech koni znamena to snad ze jsi zoofil? nevidim v tom ze se na ne divas vubec zadnej problem. proste jsi do toho zapalenej a nic vic.. ale vse ma sve meze...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matejkorvin


PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

niekto pozera hokej, niekoho fascinuju strongmani a niekto cumi na kulturistiku. Podla mna je to v principe to iste. Aj ked mam svoj nazor na kulturistiku ako sport, nebudem tu vyvolavat flame :)
_________________
EDIT: viz pravidla fora
[size=10:bfcda6cc54]Naposledy upravil Pakosta dne st únor 31, 2007 22:15, celkově upraveno 1 krát[/size:bfcda6cc54]
_________________
[b:bfcda6cc54]Som havran.[/b:bfcda6cc54]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gonycz


PříspěvekZaslal: st září 04, 2013 7:32 pm    Předmět: Ujasnit si to Odpovědět s citátem

Především by sis měl sám ujasnit kde je problém jestli se díváš na kulturisty kvůli motivace nebo jen tak se ti libí jejich těla tohle ti asi nikdo neporadí :)
_________________
Efektivní metody na zvětšení penisu zdarma. http://zvetsit-penis.cz
http://umelapanna.cz Nafukovací panna a http://osobnivagina.cz umělá vagína jsou úžasné pomůcky pro uspokojení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: st září 04, 2013 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Honíš u toho? Možná ještě nejsi takový úchyl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hansen


PříspěvekZaslal: st září 04, 2013 7:57 pm    Předmět: Re: Ujasnit si to Odpovědět s citátem

Gonycz napsal:
Především by sis měl sám ujasnit kde je problém jestli se díváš na kulturisty kvůli motivace nebo jen tak se ti libí jejich těla tohle ti asi nikdo neporadí :)


Sakra, koukám, že si po roce oživil přesně to vlákno co tě asi zajímá :) Jojo měl by sis to ujasnit
_________________
BP: 70 | DL: 140 | SQ: 90
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Je každodenní čučení na kultíky úchylka?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: