Dejvova klikovací výzva



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dejvova klikovací výzva  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dejvova klikovací výzva
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
3ddi3n


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 9:40 am    Předmět: Dejvova klikovací výzva Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,

dostal jsem skvělé reference na tento server a rozhodl jsem se, že ho vyzkouším, rád příjmu jakékoli rady [:)]

Jmenuji se David a je mi 23 let, asi před třema rokama jsem začal chodit do posilovny. Můžu říct, že mě posilka bavila, ze všech sportů, které jsem dělal nesrovnatelně nejvíc jak kvůli skvělému pocitu z dobře naloženým časem, tak i kvůlu samotnému posilovacímu efektu.Bohužel se mi asi po dvou letech v posilovně stala nehoda a já sem si udělal dost nepřijemný zranění v podobě vyřezu plotýnky, nejenom, že jsem musel hned přestat navštěvovat posilovnu, vše do té doby normální pro mne v podstatě skončilo. Po osmi měsících jsem absolvoval operaci, která naštěstí pro mě dobře dopadla. (plno lidí i po operaci musí snášet nepřijemné bolesti). Doktor mi samozřejmě zakázal všechno co šlo včetně posilování a to minimálně na půl roku, všichni co máte nějaký kladný vztah k posilování ví jak mně asi bylo a je. Dnes si zakládám tento log, abych aspoň z lehka vzhledem k okolnostem mohl začít něco málo fyzickýho dělat. Rozhodl jsem se pro kliky.

Aktuální výkon : 35 kliků za 2 minuty (8.6.2012)
Cíl : 70 kliků za 2 minuty (8.7.2012)
..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak se ti povedla ta plotynka?

Jinak jakou mas techniku u kliku, protoze kliky jsou hodne pekne ojebavat :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

budes cvicit jenom kliky?
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Jak se ti povedla ta plotynka?

Jinak jakou mas techniku u kliku, protoze kliky jsou hodne pekne ojebavat :)


Když máš slabý HSS a blbou techniku, tak se ti to povede třeba i u stavění báboviček na pískovišti.
Tipuju to na MT či dřep.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do tohodle logu by se hodilo nějaké to videjko těch kliků . . . .
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3ddi3n


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 3:36 pm    Předmět: Dejvova klikovací výzva Odpovědět s citátem

Nejsem, žádenj klikovací profík, ale snažim se to dělat poctivě.

Ruce mám zhruba do šířky ramen, dlaně směřují dopředu, snažim se mít tělo v rovině, aby mi nevylízal zadek apop. a hlavou se dívám směrem dopředu.

Důvod toho zranění nevim na sto procent, ale myslim si, že důvodem byl jak odfláklý zahřátí a protažení tak také rozcvičení.

Cvičil sem na veslovacím stroji nevim přesně jak se tomu nadává, spodní záda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plotýnka na veslovacím stroji? Tak to jsi šikovnej. Ale jak jsem psal výše, špatná funkce středu těla udělá neplechu klidně i tam, kde to člověk nečeká.

Btw. u kliků se díváš směrem dopředu do země, nebo před sebe do prostoru (tudíž si ničíš krční páteř)?
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Exustuje nekde na netu nejaky seznam typu kliku s videama, cim se treba ridi hodne lidi, neco pokud mozno jako "oficialni kliky" ?

Aby se treba dalko rict: udelam tolik a tolik tady toho typu, a vsem bude jasny o jaky jde a muzou porovnat svoje vykony.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim ze zakladnim meritkem by mel byt vojensky klik ....ruce na sirku ramen prstama dopredu, klik vychazi z napnutejch rukou a jde dolu a kozama se dotknes zeme.... (zapojuji se zejmena tricaky :) )
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3ddi3n


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkusim ty vojenský kliky, uvidim, kolik jich zvládnu, popřípadě přehodnotím svůj cíl.

Díky moc za názory.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim, podle me vecina lidi bere kliky jako cvik na hrudnik a ne na triceps. Samozrejme, ze na uzko je to take super a tricaly dostavaj pekny zahul, ale ja bych primarne kliky delal na siroko na prsa.

Asi nejlepsi bude klikovat vice zpusobu, menit i polohu nohu a ve vsech se pokusit udelat rekord za nejaky casovy usek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3ddi3n


PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 10:54 pm    Předmět: Dejvův klikovací log Odpovědět s citátem

Trenink:

11.-13.6.12 - 300 kliků (1 den/100 kliků)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3ddi3n


PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 12:08 pm    Předmět: Dejvova klikovací výzva Odpovědět s citátem

Rozhodl jsem se zkusit menší klikovací trénink:

1.týden:
Kliky na široko 25x/den
Fist kliky 20x/den
Diamond kliky 20x/den
Kliky s odrazem 20x/den
Kliky s tlesknutím 15x/den

Každý týden budu zvyšovat počet kliků o pět opakování, uvidim jestli to vůbec pude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gobione


PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cus, jestli chces zlepsit kliky, tak supr "program" je priprava na Navy Seals! zadej Navy seals na googlu a asi jako 3. Odkaz to tam je....behanii, plavani a posilovani....ja se dostal na 6.tyden, kdy me to prestalo bavit a uz to moc palilo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dejvova klikovací výzva
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: