Levná posilovna v Praze?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Levná posilovna v Praze?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Levná posilovna v Praze?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NoWeight


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každopádně bych se skusil poptat, jestli někdo neví o nějaký školní posilce, nebo něčem podobnym.. Já když jsem chodil na Gočára (průmyslovka), tak jsme mohli pravidelně chodit do tamní posilky a to za symbolickou cenu 100 kč za rok. Když tam chtěl chodit můj kámoš z jiný školy, tak dal taky kilo a všechno bylo ok. Bench tam byl, pak tam bylo pár strojů, hrazda a ručky, klec tam nebyla :-). Netušim jak je to tam dnes a jak je ta posilovna vybavená, to už si zjisti sám..
_________________
"The mind is everything, if you don´t believe you can do something, then you can´t."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
bombardier


PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V Bomba Gymu pulrocni permici mas za 2700 Kc, kdy bys prokazal vykon aspon II. vykonnostni tridy v silovem trojboji. 2700+2700 = 5400 Kc rocne.
_________________
Jed' tvrdě, jed' těžko a jed' domů. Zopakovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Levná posilovna v Praze? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: