Antoine Vaillant


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Antoine Vaillant  Úvodní stránka -> Fotografie -> Antoine Vaillant
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Study


PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na těch fotkách, co jsou tady na Ronnie, se mi moc nelibí. Tady nevypadá tak mohutně jak na té fotce co postoval ještě před soutěží na FB.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je jasne kdyz to fotne mobilem pres zrcadlo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RoscoeArbuckle


PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hrudnik a zada dost slaby oproti noham
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem



=) kdo by řekl že tenhle kluk bude PRO
nahoru
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 2:41 pm    Předmět: Re: Antoine Vaillant Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Tak Antoine vyhrál absolutku na mistrovství Kanady a je novým pro.
Je to absolutně nezasloužený - určitě pak někdo hodí článek na web, kde to bude z fotek jasný. Ale je to skvělý, že je v profi =)

Proč nezasloužený? V porovnání s ostatníma co porazil, nebo?... Neviděl jsem žádný fotky. Nemáš odkaz?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 3:02 pm    Předmět: Re: Antoine Vaillant Odpovědět s citátem

http://muscle-insider.com/photos/cbbf-nationals-edmonton-mens-super-heavyweight-bodybuilding-finals-2012?page=0%2C0

třetí místo v supertěžký váze by podle mě bylo fair - za tím obřím belochem a obřím černochem[/youtube]
nahoru
jari


PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 5:25 pm    Předmět: Re: Antoine Vaillant Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
http://muscle-insider.com/photos/cbbf-nationals-edmonton-mens-super-heavyweight-bodybuilding-finals-2012?page=0%2C0

třetí místo v supertěžký váze by podle mě bylo fair - za tím obřím belochem a obřím černochem[/youtube]


Na jeho obhajobu zas musím říct, že tyhle fotky jsou uplně o hovně. Jedno je jistý, byli tam objemnější a tohle nebyla jeho top forma ale i tak mohl celkově vypadat nejlíp.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 7:15 pm    Předmět: Re: Antoine Vaillant Odpovědět s citátem

jj fotky jsou otřesný, dobrý jsou jen ty, kde jsou závodníci sami

teď je hlavně mise splněna a je z něj hodně mladej profík a může si zas udělat o level lepší bussiness a na objemy má stejně čas, bylo by hloupý zkoušet nabrat 10kg svalů za rok
nahoru
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ať vyhrál zaslouženě nebo nezaslouženě (já osobně mu to teda přeju), ten člověk je prostě showman a baví mě jak svině

(jo a taky poslouchá správnou hudbu )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
ten člověk je prostě showman a baví mě jak svině
(jo a taky poslouchá správnou hudbu )


Přesně tak Celá ta jeho parta jsou dobrý týpci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gresht


PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

viděl jsem snad všechny jeho videa a dobře se bavim a díky němu jsem přišel na nový kapely
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puritania


PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 6:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Viděl jsem už týpky s koženým páskem běhat na pásu nebo s ním cvičit biceps s 8kg jednoručkama, ale v supermarketu jsem s nim ještě nepotkal nikoho

Na jednu stranu je dobře, že je v profi, protože má schopnost lidi pobavit a ukazuje BB v dobrém světle, na stranu druhou si myslim, že v jeho přestupu k profi hrála velkou roli právě ta jeho schopnost "se prodat", což mi přijde nefér vůči ostatním závodníkům. Myslím by bylo fér kdyby byl v profi za rok či dva.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co je nefér na tom umět něco víc/líp než ostatní? Kulturistika není žádnej sprint kde se prostě změří čas a hotovo. Ono to se sportem vlastně nemá už nic společnýho, je to jen show

Snad tu zazněl i názor, že měl míň svalů než ostatní/jiní, tak jak mohl vyhrát. Odkdy je množství svalů hlavní kritérium? :P Je prostě váhovka, a kdo vypadá nejlíp (plus pár dalších parametrů - v případě takovýho Hilla ale nevím jakých, asi podržet všem rozhodčím ) vyhrává.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle jsou nejlepší fotky Antoiana vůbec


nahoru
jordanek


PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2012 8:11 pm    Předmět: masakr Odpovědět s citátem

Pecka fotky, me osobne se moc libí !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Antoine Vaillant Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: