UFC on FOX 5: Henderson vs Diaz *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC on FOX 5: Henderson vs Diaz *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC on FOX 5: Henderson vs Diaz *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo vyhraje LW titul?
Ben Henderson
50%
 50%  [ 6 ]
Nate Diaz
50%
 50%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
drlift_


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2012 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BerserK87 napsal:


Takze skoro mi to vyslo. Ti co dali hlas Natovi asi rychlo vytriezveli Ben ho prevysil uplne vo vsetkych smeroch.


Jj, Nate byl jednoznacne horsi, ale mne se i presto moc libilo, to jak se branil na zemi (zkousel paky, vykrucoval se atd.). Na zemi mi zkratka prisel hodne kreativni a dobre jsem se u toho bavil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2012 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nate byl hlavně slabší. Ale mě překvapilo i to, že byl Benson lepší i ve strikingu. Však ho taky jednou poslal docela hezky na zem. Já jsem si ten fight moc užil a tajně doufal, že Nate prostě urve nějakej SUB neuvěřitelnej. Napsal bych bohužel, ale nakonec jsem rád, že se to nestalo. Benson si výhru zasloužil a vypadal dominantně. Moc by mě zajímalo, co bude dál, protože Melendez asi půjde do 145ky a nahoře v 155ce jsou teď Cerrone a Pettis.

A Cerrone dostal od Diaze nakládačku, ale já si třeba myslím, že Pettise porazí. Naopak Pettis porazil už Hendersona. A Henderson subnul Cerroneho.
nahoru
drlift_


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2012 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Nate byl hlavně slabší. Ale mě překvapilo i to, že byl Benson lepší i ve strikingu.


To rozhodne byl.

On Nate prakticky boxovat nemohl. Benson mu neustale podkopaval predni nohu a tim ho dokonale vymazal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2012 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fandil jsem shogunovi i diazovi :/ Ale Diaz bohuzel nemel sanci, snad jen kdyby sel po submission hned od zacatku, dokud jeste nebyli tak zpoceni, ale to si jeste veril. Stejne jako Nick ma malo variabilni styl, snad se pouci a zapracuje na tom.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2012 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

inak k tomu špáratku, teraz trochu odveci, ale Hulk Hogan mával celú kariéru kvôli blade jobom žiletku skrytú práve v ústach.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC on FOX 5: Henderson vs Diaz *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: