kauza Breivik na tričku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - kauza Breivik na tričku  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> kauza Breivik na tričku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gohan


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
nad trickem s breivikem se vsichni pozastavi ale nad vtipnyma obrazkama napr. s hitlerem, kecy typu ze zkrachoval na ucet za plyn apod. to uz nikdo, je to proste a jednoduse docela cerstve tema ( nicmene je to samozrejme debil )

Asi tak nějak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ghost333 napsal:
papaya napsal:
guruhonza napsal:
Do vězení za to nemůže, žádnej zákon neporušil (ne?)

Jen zběžně jsem na to kouknul, trestní zákoník říká, že:
Kdo ve větším rozsahu poruší příkaz, zákaz nebo omezení stanovené za účelem udržení nebo obnovení mezinárodního míru a bezpečnosti, ochrany lidských práv nebo boje proti terorismu, k jejichž dodržování je Česká republika zavázána ze svého členství v Organizaci spojených národů nebo v Evropské unii, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo peněžitým trestem. (koho by to zajímalo, tak je to 40/2009 Sb., §410)

Teď je ale otázka, zda je to větší rozsah nebo nikoliv.. Určitě tam bude potom nějaký rozpor s mezinárodními úmluvami o boji proti terorismu atd..

Pro mě je ten borec debil, stejně tak někdo, kdo s tím tričkem sympatizuje..


Sledovat hrani si na pravniky na diskuznich forech je strasne zabavna vec, deje se to porad a skoro vzdycky je to strasne hloupe. Muzes mi, prosim, ukazat nejakou umluvu nebo cokoliv podobneho, kde by se prikazovalo, zakazovalo nebo omezovalo delani si srandy z Breivikova cinu za ucelem udrzeni nebo obnoveni mezinarodniho miru a bezpecnosti?


Milý ghoste333,
reagoval jsem na post Guruhonzy a jak sis jistě ráčil všimnout, pouze jsem citoval ustanovení trestního zákoníku.
Jinak jsem v 5. semestru Prf MU, takže si nemyslím, že tu plodím nějaké strašné hlouposti.. Ty jsi zcela jistě zběhlý a profesně způsobilý k udělování odborných rad v oblast trestního práva, takže budu rád, pokud mi to vysvětlíš.
Jinak mi samozřejmě polib prdel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já z toho stejně nepochopil, že by měli nějaký právo ho vůbec nějak obvinit natož trestat
nahoru
ghost333


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papaya napsal:
ghost333 napsal:
papaya napsal:
guruhonza napsal:
Do vězení za to nemůže, žádnej zákon neporušil (ne?)

Jen zběžně jsem na to kouknul, trestní zákoník říká, že:
Kdo ve větším rozsahu poruší příkaz, zákaz nebo omezení stanovené za účelem udržení nebo obnovení mezinárodního míru a bezpečnosti, ochrany lidských práv nebo boje proti terorismu, k jejichž dodržování je Česká republika zavázána ze svého členství v Organizaci spojených národů nebo v Evropské unii, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo peněžitým trestem. (koho by to zajímalo, tak je to 40/2009 Sb., §410)

Teď je ale otázka, zda je to větší rozsah nebo nikoliv.. Určitě tam bude potom nějaký rozpor s mezinárodními úmluvami o boji proti terorismu atd..

Pro mě je ten borec debil, stejně tak někdo, kdo s tím tričkem sympatizuje..


Sledovat hrani si na pravniky na diskuznich forech je strasne zabavna vec, deje se to porad a skoro vzdycky je to strasne hloupe. Muzes mi, prosim, ukazat nejakou umluvu nebo cokoliv podobneho, kde by se prikazovalo, zakazovalo nebo omezovalo delani si srandy z Breivikova cinu za ucelem udrzeni nebo obnoveni mezinarodniho miru a bezpecnosti?


Milý ghoste333,
reagoval jsem na post Guruhonzy a jak sis jistě ráčil všimnout, pouze jsem citoval ustanovení trestního zákoníku.
Jinak jsem v 5. semestru Prf MU, takže si nemyslím, že tu plodím nějaké strašné hlouposti.. Ty jsi zcela jistě zběhlý a profesně způsobilý k udělování odborných rad v oblast trestního práva, takže budu rád, pokud mi to vysvětlíš.
Jinak mi samozřejmě polib prdel


Tak si pockej do 6., az budes mit trestni pravo, nebo do 8., az budes mit Mezinarodni pravo verejne, do te doby spis studuj misto postovani rozumu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ghost333 napsal:

Tak si pockej do 6., az budes mit trestni pravo, nebo do 8., az budes mit Mezinarodni pravo verejne, do te doby spis studuj misto postovani rozumu

Já rozumy nepostoval, jen jsem se k tomu snažil najít oporu v právní řádu, to je vše.. Ty to už máš určitě za sebou, tak nám teda můžeš říct, jak to tedy je Ať to tu někdo konečně rozsekne, nějakej zkušenej právník - třeba ty. ve 23 letech těch kauz musíš mít za sebou tolik..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Normální provokace, dnešní děcka takový jsou, nicméně mě v tom přijít moje děcko (kdybych nějaký měl) domů, tak mu urazím hlavu. Jinak si ale myslím, že chlapec prostě chtěl být zajímavej no...

Každopádně Breivik by měl za to co udělal sloužit jako veřejnej pisoár...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Notrax


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže ty máš Breivika za největšího hajzla, ale sám by si děcku urazil hlavu za provokaci, jak si sám napsal .. taky dobrý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Adder


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
JENDA10 napsal:

Chápu teda správně, že by ses tomu smál i v případě, že by mezi obětmi byl někdo z tvých blízkých?


BlackAdder: pořád čekám, až odpovíš na tohle. Nějak se ti nechce že? Možná už si to konečně uvědomuješ, ale co jsem se tak dozvěděl, máš čas na to "dozrát" ....


Tak já ti na to odpovím, když to tak chceš :).
Samozřejmě bych se nesmál, dokonce by mě to poměrně značně naštvalo, třeba bych ho i napadnul a pak si šel na chvíli sednout do vězení, ale do smrti bych hájil právo toho člověka svobodně vyjádřit vlastní názor!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takže bys toho člověka vlastně napadnul a pak se mu omluvil a dal mu odškodnění za to, že ses nesmířil s tím že vyjádřil svůj názor nebo jak to máme chápat?
tyhle kecy jsou fajn, ale v praxi bys po tom člověku skočil a na nějakou svobodu jeho projevu by ses zvysoka vysral
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me ty tricka ze stranek znk rozhodne pobavili
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
takže bys toho člověka vlastně napadnul a pak se mu omluvil a dal mu odškodnění za to, že ses nesmířil s tím že vyjádřil svůj názor nebo jak to máme chápat?
tyhle kecy jsou fajn, ale v praxi bys po tom člověku skočil a na nějakou svobodu jeho projevu by ses zvysoka vysral

Mícháš dvě věci dohromady a nedáváš smysl. To že by hájil právo na svobodné vyjadřování a to že by mu potom za to jeho svobodné vyjadřování dal po tlamě jsou dvě věci , které se nevylučují.

BTW: Jak se dá srát na svobodu slova když někomu dáš po hubě za to, co řekl? To že někomu dáš po hubě za to co řekl nemá nic společného s udržením svobody slova ve státě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jasně, ale nedovedu si představit, jak by konkrétně tahle situace vypadala v praxi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konkrétně by vypadal tak, že by mu dal přes hubu a pokud by to dotyčný oznámil a podal trestní, tak by k něčemu došlo. Nechápu co je an tom tak složitého
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takze jsi jenom potvrdil to co jsem napsal. tim padem nechapu proc si tak vychytrale reagoval :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - kauza Breivik na tričku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: