Lidé z Facebooku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lidé z Facebooku  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Lidé z Facebooku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Seva98


PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2012 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja mam treba pratel 182, kdybych chtel tak takovych 50 jeste zkrouhnu, ale na tech zbyvajicich 130 mam proste rad kontakt, jsou to byvali spoluzaci, byvali kamaradi, na ktere je FB proste jediny kontakt, nepotrebuju od kazdeho telefoni cislo, kdyz mam FB, navic komunikace tam je zadarmo a udalosti pro vice lidi se lepe resi tam. Navic tam mame i pomerne hodne skupin ze skoly a dobre se tam resi hodne zalezitosti tykajici se skoly.

Ale taky nechapu lidi co maji 100vky pratel, z toho 80% nazivo ani nevidela, nebo s nima nazivo ani nepromluvila. Pridalo si me i kdysi par lidi, ktere od videni znam, ale na co bych si je pridaval ja, kdyz kdyz se potkame na ulici, tak nejsou schopni ani pozdravit

E: A kdybych si mel nechat jen lidi, kterych si doopravdy vazim, opravdicke pratele/rodinu, tak mi na FB zustane asi jen 6 lidi
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/


Naposledy upravil Seva98 dne po prosinec 03, 2012 9:37 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2012 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz se tesim,az prijde ten slibovanej vypdek elektriny na par dni,mozna si lidi uvedomi,jaky sou trosky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2012 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

elnino napsal:
me staci jak na tom dnesni mladez je. Mladi nejsou schopni komunikovat.Nerikam ze je to chyba jen socialnich siti,ale uprimne jsem si jisty,ze charakter lidi to s prominutim kurvi a budeme se jeste divit, jak budou lidi vymazani za par desitek let. Ale vim,ze ze me ted mate prdel:)


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elnino


PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2012 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Priest: presne tak !:)
_________________
Fanaticzny styl życie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2012 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Priest napsal:
uz se tesim,az prijde ten slibovanej vypdek elektriny na par dni,mozna si lidi uvedomi,jaky sou trosky


Nebýt elektřiny, tak tu netrousíš nic o výpadku elektřiny, ty chytráku.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2012 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je fakt, že je to ultimátní nesmysl mít "tisíc přátel", na druhou stranu kdyby se "přátelé" nejmenovali na FB "přátelé" ale nějak jinak (ne přátelé, kamarádi a podobný "významný tituly"), tak bys mohl mít klidně tisíc takových "kontaktů" a nikdo by ti nic nemohl říct - znáš takovýho člověka, znáš. potřebuješ/chceš s ním být v kontaktu, buď. jestli budete komunikovat denně nebo 1x ročně nezáleží, ale v případě potřeby je takový "kontakt" vždycky k dispozici. (samozřejmě je blbost přidávat si někoho jen z principu že ses s ním párkrát viděl ale ani ho na ulici nepozdravíš, ale to platí ikdyž máš přátel 20 nebo milion)

a já osobně mám přidaných "přátel" méně než trojciferné číslo a úplně to stačí na ty nejdůležitější domluvy apod. ale chápu, že jsou mezi náma lidi co potřebují těch "kontaktů" víc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
refresh


PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2012 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak mi to nedá sem nedat taky něco, nejhorší na tom je, že tohle dokáží napsat i lidi o kterých jsem si myslel že jsou normální.
kód:
v nouzi poznas pritele,nakecate hory doly a pak raci ignorace namotavky kdys ste vy odemne chteli pucit tak to muselo bejt hned ale jak de v o vraceni tak ste raci sticha nebo neco slibite a pak skutek utek us me to vazne nebavi asi to budu muset zacit resit jinak,nebo snad ne kdyz se vasemu slovu verit neda

To je jen pro ukázku, další polovina "známých" píší jako idioti co v životě nemluvili česky a nebo jako burani z jeskyně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny c


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tento topic nechápu , to bude asi tím, že fb nemám , ale nemám na něj špatný názor, je to určitě dobrá věc. Problém je v lidech co tam chod nebo spíš, jak se tam chovají, a proto já ho nechci. Je to ale každýho věc, jestli ho má nebo ne. Každopádně většina lidí ho využívá předem ke kravinám, ale to je taky každýho věc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Lukas ze Strmilova


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2012 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

johny c napsal:
tento topic nechápu , to bude asi tím, že fb nemám , ale nemám na něj špatný názor, je to určitě dobrá věc. Problém je v lidech co tam chod nebo spíš, jak se tam chovaj í, a proto já ho nechci. Je to ale každýho věc, jestli ho má nebo ne. Každopádně většina lidí ho využívá předem ke kravinám , ale to je taky každýho věc.


S tímhle naprosto souhlasím.
_________________
Ať ten, kdo neviděl padat tmu, neslibuje kráčet nocí. J.R.R.Tolkien (Pán prstenů: Společenstvo prstenu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2012 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

johny c napsal:
tento topic nechápu , to bude asi tím, že fb nemám , ale nemám na něj špatný názor, je to určitě dobrá věc. Problém je v lidech co tam chod nebo spíš, jak se tam chovaj í, a proto já ho nechci. Je to ale každýho věc, jestli ho má nebo ne. Každopádně většina lidí ho využívá předem ke kravinám , ale to je taky každýho věc.

Vůbec nechápu...
v jakejch lidech? Který si přidáš?
jak chovaj? Kdo postuje blbosti, tak si ho snad ani nepřidáváš. Přidat si můžes ty, co chceš... co tě zajímájí. Třeba si tam přidat fb stránku nějakýho webu.
ke kravinám? ty řešíš, jak ho využívá většina lidí? to mám jako řešit k čemu kdo má facebook?

Jako prostě řekni, že facebook nemas, protože ho nepotřebuješ a neměl bys pro něj využití. Ale tyhle "důvody" jsou přeci úplně nesmyslný.
nahoru
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2012 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem FB měl, tak jsem od nikoho neodebíral příspěvky a nic se mi od nich nezobrazovalo. Takže tak...
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny c


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2012 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
johny c napsal:
tento topic nechápu , to bude asi tím, že fb nemám , ale nemám na něj špatný názor, je to určitě dobrá věc. Problém je v lidech co tam chod nebo spíš, jak se tam chovaj í, a proto já ho nechci. Je to ale každýho věc, jestli ho má nebo ne. Každopádně většina lidí ho využívá předem ke kravinám , ale to je taky každýho věc.

Vůbec nechápu...
v jakejch lidech? Který si přidáš?
jak chovaj? Kdo postuje blbosti, tak si ho snad ani nepřidáváš. Přidat si můžes ty, co chceš... co tě zajímájí. Třeba si tam přidat fb stránku nějakýho webu.
ke kravinám? ty řešíš, jak ho využívá většina lidí? to mám jako řešit k čemu kdo má facebook?

Jako prostě řekni, že facebook nemas, protože ho nepotřebuješ a neměl bys pro něj využití. Ale tyhle "důvody" jsou přeci úplně nesmyslný.


dohodneme se takhle, já nebudu propagovat život bez fb a ty nepropaguj život s fb
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny c


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2012 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ne samozřejmě si dělej co chceš, můj názor na to je čistě subjektivní a prostě to nemám rád, nápad to je podle mě dobrej, ale lidi to nedokážou správně využít. To je prostě můj názor.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2012 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FB (nebo jakakoliv slusne udelana soc. sit) je vybornej pomocnik, kdyz se organizujou srazy a akce vice lidi, to mi nikdo nenamluvi, ze pres emaily, volani, smsky nebo zvoneni na dvere by nekdo rychleji a efektivneji neco usporadal, tak aby se k tomu mohl kazdy pozvany vyjadrit a vzdy vedel nejnovejsi informace a zmeny.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyLom


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2012 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lunreal napsal:
FB (nebo jakakoliv slusne udelana soc. sit) je vybornej pomocnik, kdyz se organizujou srazy a akce vice lidi, to mi nikdo nenamluvi, ze pres emaily, volani, smsky nebo zvoneni na dvere by nekdo rychleji a efektivneji neco usporadal, tak aby se k tomu mohl kazdy pozvany vyjadrit a vzdy vedel nejnovejsi informace a zmeny.


přesněji to napsat nešlo
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lidé z Facebooku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: