Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu?  Úvodní stránka -> Trénink -> Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pouzivate bandaze?
ano
29%
 29%  [ 25 ]
ne
70%
 70%  [ 61 ]
Celkem hlasů : 86

Autor Zpráva
DrLift


PříspěvekZaslal: út květen 04, 2004 9:18 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Alena napsal:
xander_c_a_g_e napsal:
ale na mrtvej tah pouzivate snad vetsi zateze nebo ho necvicite?


A na co by sis je při tý mrtvole namotal ? To sem snad nikdy neviděla, a že jsem toho viděla hodně ...


Ja uz jsem to pri mrtvole parkrat videl a bylo to dokonce u nekoho z absolutni svetovy spicky, jmeno si uz nepamatuju, byl to nekdo z ukrajiny nebo ruska. Mne osobne to ale prijde zbytecny. Nohy maji ze startovni pozice pri mrtvole podstatne vetsi silu nez zada. Problem je tedy zpravidla v tom, ze nestihaj zada. Nohy se pak napnou moc rychle, zkrouti te to, dostanes se daleko od tela a je to zpravidla v prdeli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Alena


PříspěvekZaslal: út květen 04, 2004 7:16 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
Alena napsal:
xander_c_a_g_e napsal:
ale na mrtvej tah pouzivate snad vetsi zateze nebo ho necvicite?


A na co by sis je při tý mrtvole namotal ? To sem snad nikdy neviděla, a že jsem toho viděla hodně ...


Ja uz jsem to pri mrtvole parkrat videl a bylo to dokonce u nekoho z absolutni svetovy spicky, jmeno si uz nepamatuju, byl to nekdo z ukrajiny nebo ruska. Mne osobne to ale prijde zbytecny. Nohy maji ze startovni pozice pri mrtvole podstatne vetsi silu nez zada. Problem je tedy zpravidla v tom, ze nestihaj zada. Nohy se pak napnou moc rychle, zkrouti te to, dostanes se daleko od tela a je to zpravidla v prdeli.


No, to se mě nikdy nemůže stát, že by mi záda někdy zvládaly hůř než nohy , holt vás "sumaře" s vaším stylem asi nikdy nepochopím. Vzhledem k tomu, že to obvykle chca-nechca táhnu po stehnech, tak si nedokážu představit, že bych to dřela ještě přes ranec namotávek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: st květen 05, 2004 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to Alena:No ale ty jses pokud si dobre vzpominam dooooost specifickej priklad Jak jses na tom s treninkem? Uz konecne makas?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zoner


PříspěvekZaslal: st květen 05, 2004 10:08 am    Předmět: Re: Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu? Odpovědět s citátem

Bandaze jsem zkousel pri drepech jednou a nak mi to nesedlo. Nechce me to pustit dolu, mam vetsi tendenci se predklanet. Mozna jde jen o zvyk... Byly to liftersky inzery.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: st květen 05, 2004 11:08 am    Předmět: Re: Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu? Odpovědět s citátem

Zoner napsal:
Bandaze jsem zkousel pri drepech jednou a nak mi to nesedlo. Nechce me to pustit dolu, mam vetsi tendenci se predklanet. Mozna jde jen o zvyk... Byly to liftersky inzery.

hehe, když tě činka nezamáčkne sama do země, tak ty bandáže nepotřebuješ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: st květen 05, 2004 11:16 am    Předmět: Re: Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu? Odpovědět s citátem

Zoner napsal:
Bandaze jsem zkousel pri drepech jednou a nak mi to nesedlo. Nechce me to pustit dolu, mam vetsi tendenci se predklanet. Mozna jde jen o zvyk... Byly to liftersky inzery.


Tomu never, dolu te to pusti vzdycky. Nesel jsi dolu jen proto, ze ti vadilo, ze to boli. To je u lidi co na to nejsou zvykly uplne normalni. Chvilku trva nez si na tu bolest clovek zvykne. Po par trenincich uz to nevnimas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Hack


PříspěvekZaslal: st květen 05, 2004 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bandáže zatim nepoužívám, ale rukavice jsem si koupil asi před dvouma měsícema, tet' přemýšlím o opasku a k t'em bandážím se třeba taky dostanu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blade


PříspěvekZaslal: st květen 05, 2004 6:54 pm    Předmět: Re: Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu? Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
Zoner napsal:
Bandaze jsem zkousel pri drepech jednou a nak mi to nesedlo. Nechce me to pustit dolu, mam vetsi tendenci se predklanet. Mozna jde jen o zvyk... Byly to liftersky inzery.


Tomu never, dolu te to pusti vzdycky. Nesel jsi dolu jen proto, ze ti vadilo, ze to boli. To je u lidi co na to nejsou zvykly uplne normalni. Chvilku trva nez si na tu bolest clovek zvykne. Po par trenincich uz to nevnimas.


A nebo si vic naloz a uvidis, ze te to dolu pusti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alena


PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2004 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
to Alena:No ale ty jses pokud si dobre vzpominam dooooost specifickej priklad Jak jses na tom s treninkem? Uz konecne makas?



Tsssss Trénuju-netrénuju. Jednou v tejdnu projedu celý tělo, ale jedu spíš vysoký počty opakování 15-20 na sérii, teď vkládám i kolo. Nohy se mi drží na slušnejch vahách, pořád je to ještě přes ten metrák na dřepu na tyhle počty opakování, s vrškem je to ale blbý. Na víc teď čas není. Začala jsem školu, takže priorita jasná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2004 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Alena napsal:
DrLift napsal:
to Alena:No ale ty jses pokud si dobre vzpominam dooooost specifickej priklad Jak jses na tom s treninkem? Uz konecne makas?



Tsssss Trénuju-netrénuju. Jednou v tejdnu projedu celý tělo, ale jedu spíš vysoký počty opakování 15-20 na sérii, teď vkládám i kolo. Nohy se mi drží na slušnejch vahách, pořád je to ještě přes ten metrák na dřepu na tyhle počty opakování, s vrškem je to ale blbý. Na víc teď čas není. Začala jsem školu, takže priorita jasná.


Tak to jo, ja po precteni zacatku tvyho prispevku myslel, ze jsi se dala na fitness To je solidni. Ja zacinam po nucene pauze znova drepovat a z blbejch 100kg mam peknou svalovku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Blade


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2004 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
Alena napsal:
DrLift napsal:
to Alena:No ale ty jses pokud si dobre vzpominam dooooost specifickej priklad Jak jses na tom s treninkem? Uz konecne makas?



Tsssss Trénuju-netrénuju. Jednou v tejdnu projedu celý tělo, ale jedu spíš vysoký počty opakování 15-20 na sérii, teď vkládám i kolo. Nohy se mi drží na slušnejch vahách, pořád je to ještě přes ten metrák na dřepu na tyhle počty opakování, s vrškem je to ale blbý. Na víc teď čas není. Začala jsem školu, takže priorita jasná.


Tak to jo, ja po precteni zacatku tvyho prispevku myslel, ze jsi se dala na fitness To je solidni. Ja zacinam po nucene pauze znova drepovat a z blbejch 100kg mam peknou svalovku


100 kg na jedne strane osy?
Co se delo? Problem s koleny?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miguelito


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2004 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CO PRDELE, ALENO, MAM MINDRAK!!! VCERA JSEM JEL 120*15 A MALEM JSEM UMREL... ZACINAM HST A KOUKAM, ZE MAM SILU JAK ZENSKA. KOLIK MAS MAX???
A JEDNA VEC, NA KTEROU JSEM SE CHTEL ZEPTAT UZ DAVNO, TVOJE PRIJMENI ZACINA NA ZA...???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2004 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Blade napsal:

100 kg na jedne strane osy?
Co se delo? Problem s koleny?


Kdepak kolena (i kdyz v poradku zrovna taky nejsou). Dostal jsem takovej zanet do ramena, ze jsem nebyl vubec schopnej vlizt si pod cinku. Mesic jsem s tim bojoval, ojebaval treninky chodil na rehabilitace (kvuli mistr.cech) a po zavodech jsem to vzdal, protoze uz to dal fakt neslo a dal si mesic pauzu od drepu. Kupodivu to rameno vadilo jen pri drepech, takze jsem si zvesela benchoval a tahal. Ted je to snad OK, ale musim zacinat pomalu, protoze mam svalovku jako prase.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Alena


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2004 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
Alena napsal:
DrLift napsal:
to Alena:No ale ty jses pokud si dobre vzpominam dooooost specifickej priklad Jak jses na tom s treninkem? Uz konecne makas?



Tsssss Trénuju-netrénuju. Jednou v tejdnu projedu celý tělo, ale jedu spíš vysoký počty opakování 15-20 na sérii, teď vkládám i kolo. Nohy se mi drží na slušnejch vahách, pořád je to ještě přes ten metrák na dřepu na tyhle počty opakování, s vrškem je to ale blbý. Na víc teď čas není. Začala jsem školu, takže priorita jasná.


Tak to jo, ja po precteni zacatku tvyho prispevku myslel, ze jsi se dala na fitness To je solidni. Ja zacinam po nucene pauze znova drepovat a z blbejch 100kg mam peknou svalovku


No, jo to ti tak zdlábnu. Já když se s někým střídám na tyči, tak není čas přehazovat činku, tak musím cvičit s tím, co je naloženo :-)). Holt ten počet opak. musím držet, abych nedorostla do supru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alena


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2004 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reno Reines napsal:
CO PRDELE, ALENO, MAM MINDRAK!!! VCERA JSEM JEL 120*15 A MALEM JSEM UMREL... ZACINAM HST A KOUKAM, ZE MAM SILU JAK ZENSKA. KOLIK MAS MAX???
A JEDNA VEC, NA KTEROU JSEM SE CHTEL ZEPTAT UZ DAVNO, TVOJE PRIJMENI ZACINA NA ZA...???


To já taky umírám, za to jakou mám radost, když přežiju. O víkendu jsem přežila svůj první výjezd - 72 km na kole v Lužickejch horách, to je opravdový boj o přežití, vedle toho těch 15 opak. je odměna. Ve dřepu jsem ještě nikdy žádné maxima nejela, protože jsem vždycky upřednostňovala techniku před váhama. Na závodech je šumafuk, jestli máš váhy, když nedáš hloubku a holt ta hloubka mě vždycky trápila víc než ty váhy. 195 v tréninku, ale na závodech jsem si nikdy netroufla to ani zkusit. Dneska ale na maxima slušně řečeno seru. Nejsem Za..., ale ještě jsem se nevdala, takže co není, může bejt, zatím jsem Ma . Pouč inteligenta, co je to HST, já občas tý hatmatilce, kterou se tady píše, nerozumím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pouzivate bandaze pri drepech nebo pri mrtvem tahu? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: