Powerlifting ve skole


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Powerlifting ve skole  Úvodní stránka -> Trénink -> Powerlifting ve skole
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bombardier


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 5:10 pm    Předmět: Powerlifting ve skole Odpovědět s citátem

Jeste nedelate drepy? Jeste nedelate tezke drepy? Doufam, tito fotky z jedneho poharu v Rusku Vas
motivujou k lepsim vykonum. Kluci a devcata jsou 14-16 let. Skoda, ze powerlifting v Cesku neni tak popularni
jako v Rusku nebo v USA. Pokusil jsem se navrhnout mestu (mesto je Praha, cast s dovolenim nereknu)
na zaklade zkusebniho provozu uskutecnit hodiny siloveho treninku ve skole... Odmitnuti z duvodu veku -))) 14-17 "detska"
NEschopny cvicit s cinkami... Co byste Vy na to rekli?



_________________
Jed' tvrdě, jed' těžko a jed' domů. Zopakovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
blazen


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

že se ti powerlifting líbí a doporučuješ (nebo nějakým způsobem se dělíš o pozitivní zkušenosti s ním) ho někomu jinýmu, protože se tobě líbí a přináší ti výsledky - ok
ale cpát to prakticky ještě děckám, tak to už podle mě ok není... jestli se někomu silový trénink zalíbí, tak si k němu cestu najde i v tomto věku, ale tlačit do toho žáky, tak to by se mně osobně (kdybych byl žák) nelíbilo... nemluvě o tom, že já osobně si nemyslím, že dělat těžký dřepy v 15 letech je výhra do budoucna z hlediska zdraví (ale je to jenom můj názor)
každopádně to, co se děje v USA a Rusku bych vůbec nesrovnával s tím, co se děje vy zbytku světa, tyhle dvě velmoci jsou "trochu" jinde smýšlením i realizací takových i jiných nápadů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bombardier


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podobne presvedceni ma vetsina rodicu. Berte to jako anketu. Dekuju.
_________________
Jed' tvrdě, jed' těžko a jed' domů. Zopakovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
redvous


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no proti silovému tréninku nemám nic,ale určitě tohle není věc která by měla být součástí výuky u dětí. Kdo má o cvičení zájem tak tímhle směrem půjde ale někoho do toho třeba nutit? to opravdu ne
Navíc co se týče zdraví tak myslím že to není ideální hned takhle cvičit
_________________
"Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NE
nahoru
bombardier


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ted' premyslite nad tim jak oni tu cestu najdou? Kdyz decko do neceho "netlacit", najde cestu do lavicky a piva nebo konopi.
_________________
Jed' tvrdě, jed' těžko a jed' domů. Zopakovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
blazen


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no vidíš, já jsem střední ukončil letos a v tomto věku znám jak lidi, co denně chlastají a hulí, tak rekreačně i “profesionálně“ sportující.. je to o výchově a prioritách, možnosti se k tomu dostat mají všichni a je na nich, co si vyberou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v Rusku najde spíš cestu k alkoholu... to je snad nejhorší demografie z vyspělejších států na světě...
Sport může fungovat... v USA docela funguje. Ale je to spíš o tom, jak to prostě lidi vnímají a jak jsou vzdělaní... ve Východní Evropě je sportovec prostě individuum. Někdo jinej - divnej. V USA je to hrdina. Tím spíš, když by se jednalo o takovejhle sport, kterej u nás má minimální tradici... nadávaly by na to babičky i spolužáci těch cvičenců.
nahoru
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Většina z dnešních dětí tak tak odbývá tělovýchovu, která je povinná. Najde se sice nějaké % z nich, které to baví a sportují odmalička. Ale že by byly připravené na powerlifting? Co když by je to nebavilo? Nucení by určitě nebylo vhodné ... Tenhle druh sport je prostě tak specifický a u nás netolik rozšířený (oproti hokeji, fotbalu, basketu, tenisu...) , že zaujme malé % lidí.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bombardier


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Většina z dnešních dětí tak tak odbývá tělovýchovu, která je povinná. Najde se sice nějaké % z nich, které to baví a sportují odmalička. Ale že by byly připravené na powerlifting? Co když by je to nebavilo? Nucení by určitě nebylo vhodné ... Tenhle druh sport je prostě tak specifický a u nás netolik rozšířený (oproti hokeji, fotbalu, basketu, tenisu...) , že zaujme malé % lidí.

Diki za nazor, Frozz! Ale spolu tu situace zmenime!) Zpravna propagace treba propagacni pohary pro mladez... aby nasli cestu bez zbytecneho tlaceni... Kdo by chtel se zucastnit muzete psat PM nabo me na mail uz ted'. Ale jeste ten pohar oznamim.
_________________
Jed' tvrdě, jed' těžko a jed' domů. Zopakovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Není zač :). Dnes jsem si chtěl večer zrovna přijít zacvičit, bohužel mi to časově nevyšlo, takže až příští týden, případně zítra po treninku .

BTW: plakát BOMBAgym jsem viděl včera v jednom gymnaziu na Proseku.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bombardier


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Není zač :). Dnes jsem si chtěl večer zrovna přijít zacvičit, bohužel mi to časově nevyšlo, takže až příští týden, případně zítra po treninku .

BTW: plakát BOMBAgym jsem viděl včera v jednom gymnaziu na Proseku.

To je nas soused a propagace powerliftingu v akci -))) Retezy a trap bar na tebe cekaji!
_________________
Jed' tvrdě, jed' těžko a jed' domů. Zopakovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
keba


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně bych přímo powerlifting do škol necpal, ale třeba správnou techniku dřepu, benche, mrtvoly a dalších cviků bych klidně zavedl. Kdo chce pak soutěžit cestu si najde. Určitě lepší naučit děti dokud to jde techniku liftů v posilovně, ale i např. správnou techniku běhání, skoků, kliků, angličanů apod. než jim rozdat florbalky a nechat je hrát, což je pro učitele určitě snažší, ale pak vidim na trénincích a v posilovně, že 18ti letý kluk neumí udělat klik nebo dřep
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasim s Kebou. Takove seznameni se zaklady spravne techniky drepu, benche, mrtvoly a vubec spravneho cviceni by bylo pro deti fajn. Nekoho by to treba chytlo. Kdyz muzou hrat deti floorbal, fotbal atd., proc by se nemohli otukat i v posilovne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
powr


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Větší kravinu než cpát 14ti letým powerlifting (byť i s malýma váhama) jsem dlouho nečetl. Jestli to baví Vás, tak si zvedejte, tím bych to uzavřel. Ještě se cítíte dotčení, že o to školy nemají zájem. No to je vrchol. A srovnání s fotbalem a florbalem.. Neuvěřitelné
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Powerlifting ve skole Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: