Přechod z posilování na crossfit



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Přechod z posilování na crossfit  Úvodní stránka -> Crossfit -> Přechod z posilování na crossfit
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gajdarin


PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 4:28 pm    Předmět: Přechod z posilování na crossfit Odpovědět s citátem

Zdravím, crossfit se mi líbí už delší dobu a občas jsem zařadil nějaký ten cvik, co se mi zalíbil. Po nějaké době jsem si vyčlenil den jen na "crossfit" a musím říct, že na tento den jsem se těšil vždy nejvíce. Teď přemýšlím, že budu cvičit pouze crossfitové cviky v posilovně s doplňkovými cviky na např. lýtka, biceps, triceps. Jelikož mi stále jde o nárust svalů, ikdyž ty nikdy nebyly nějaké závratné, a proto chci vyzkoušet něco nové.

Co se týká otázky. Řekl bych, snad i doufám, že hodně z vás začalo s posilováním v klasické posilce a teď jede jen crossfit, zajímá mě jak na to zareagovalo tělo, jestli svalové přírustky nebyly tak veliké, jestli shazování tuků šlo snáz (díky těm vícekloubovým cvikům atd. atd.) a další věci. Budu rád za jakékoliv přiblížení této změny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 5:37 pm    Předmět: Re: Přechod z posilování na crossfit Odpovědět s citátem

gajdarin napsal:
v posilovně s doplňkovými cviky na např. lýtka, biceps, triceps.

neni nutne: lytka dostavaji zabrat u trhu i premisteni, jds tam na spicky a ve stovkach opakovani, bicaky u shybu, tricaky u dipu

co se tyce objemu, nikdy jsem nebyl hrouda, ale mam jenom asi o 2 kila mene nez driv a zily na brise
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gajdarin


PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2014 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je taky pravda, to mně nedošlo.

Jinak díky za info, 2 kila to je nic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Přechod z posilování na crossfit
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: