Předloktí-kdo ho cvičí?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Předloktí-kdo ho cvičí?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Předloktí-kdo ho cvičí?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 5:30 pm    Předmět: Předloktí-kdo ho cvičí? Odpovědět s citátem

Chci se zeptat zda vůbec někdo z kondičních kultíků cvičí předloktí?
Je to velmi opomíjená partie jako lýtka
Když koukám do logů/videologů,nikdo této partii nedává zabrat.
Vy nechcete mít předlotí jako Lee Priest?
PS:Hulkie ty nepiš žes zapoměl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 5:36 pm    Předmět: Re: Předloktí-kdo ho cvičí? Odpovědět s citátem

Irminsul napsal:
Chci se zeptat zda vůbec někdo z kondičních kultíků cvičí předloktí?
Je to velmi opomíjená partie jako lýtka
Když koukám do logů/videologů,nikdo této partii nedává zabrat.
Vy nechcete mít předlotí jako Lee Priest?
PS:Hulkie ty nepiš žes zapoměl


Problém s předloktím je stejnej, jako s lýtkama, že buď na to máš genetiku nebo ne, pokud ne, pak ti cílený cvičení stejně nepomůže, pokud jo, bude ti to růst i z jinejch cviků
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 5:39 pm    Předmět: Re: Předloktí-kdo ho cvičí? Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Irminsul napsal:
Chci se zeptat zda vůbec někdo z kondičních kultíků cvičí předloktí?
Je to velmi opomíjená partie jako lýtka
Když koukám do logů/videologů,nikdo této partii nedává zabrat.
Vy nechcete mít předlotí jako Lee Priest?
PS:Hulkie ty nepiš žes zapoměl


Problém s předloktím je stejnej, jako s lýtkama, že buď na to máš genetiku nebo ne, pokud ne, pak ti cílený cvičení stejně nepomůže, pokud jo, bude ti to růst i z jinejch cviků

Jistě,vím,mě obdarovala příroda kvalitním předloktím,všichni se mě práve ptají na cviky,ale já ho cvičím jednou za 14 dní
Chci se právě zeptat zda ho někdo jede pravidelně v tréninku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musím se přiznat, že asi před rokem a půl jsem ho jezdíval pravidelně 1x týdně a hodně cviků (různý počet opak.) atd... pak jsem asi za 2 měsíce usoudil, že je to blbost, protože mi předloktí o nic nenarostlo ani nijak moc nezesílilo ...
Nejvíce mi předloktí zesílilo z MT ... predispozice k jeho růstu jsou u mě asi stejné jako u mých slabých paží
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

člověk napsal:
Musím se přiznat, že asi před rokem a půl jsem ho jezdíval pravidelně 1x týdně a hodně cviků (různý počet opak.) atd... pak jsem asi za 2 měsíce usoudil, že je to blbost, protože mi předloktí o nic nenarostlo ani nijak moc nezesílilo ...
Nejvíce mi předloktí zesílilo z MT ... predispozice k jeho růstu jsou u mě asi stejné jako u mých slabých paží

A lýtek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrtvý tah, kettlebell swing, snatch, shyby se zátěží, těžké grippery... takže ano.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já klopím zápěstí 2x týdně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Já klopím zápěstí 2x týdně


cas od casu taky klopim
jednou me u toho videl nakej lifter a doporucil mi ve spodni poloze povolit a nechat si osu srulovat na spicky prstu a pak zase klasicky zpet a zapesti nahoru.. to je tepr HELL
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ALKAPONE napsal:
Gohan napsal:
Já klopím zápěstí 2x týdně


cas od casu taky klopim
jednou me u toho videl nakej lifter a doporucil mi ve spodni poloze povolit a nechat si osu srulovat na spicky prstu a pak zase klasicky zpet a zapesti nahoru.. to je tepr HELL

Když jedu zápěstí,tak vždy "sroluji" až na špičky prstů.Třeba o tom cizo jednou udělá zásobník cviků
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem to několikrát psal, s ohledem na to, že naprostá většina lidí má přetížené flexory zápěstí, doporučil bych klopit hlavně nadhmatem a posilovat extenzory. Vyhnete se tím mimo jiné obvyklému "když cvičím biceps a položím činku, dostanu jakoby křeč" :)

Klopení podhmatem nechte závodníkům v armwrestlinu. Nikdo jiný ho nepotřebuje, samozřejmě pokud nedělá takové nesmysly, jako je používání trhaček na 90% sérií na záda.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Už jsem to několikrát psal, s ohledem na to, že naprostá většina lidí má přetížené flexory zápěstí, doporučil bych klopit hlavně nadhmatem a posilovat extenzory. Vyhnete se tím mimo jiné obvyklému "když cvičím biceps a položím činku, dostanu jakoby křeč" :)

Klopení podhmatem nechte závodníkům v armwrestlinu. Nikdo jiný ho nepotřebuje, samozřejmě pokud nedělá takové nesmysly, jako je používání trhaček na 90% sérií na záda.

Myslíš jako nadhmatem cvičit s vč normálně bicepsový zdvih a nebo nadhmatem cvičit o oporu a koncentrovaně?
Promiň ale větu,nikdo jiný ho nepotřebuje tak s tím nesouhlasím.Mohl bys to nějak rozvést?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A čo v prípade, že mám slabé zápästia? Často sa mi stávalo že keď som niečo dvíhal bicepsami, tak som mal problém nezalamovať zápästia, vždy to bolo to prvé čo ma limitovalo. Od prírody ich mám pomerne útle, trhačky nikdy nepoužívam.
V poslednej dobe už dávam aspoň zopár sérii raz do týždňa klopenie podhmatom a zdá sa mi to lepšie. Aj keď uznávam, že keby ma to nelimitovalo, tak na to kašlem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Těžké tahy a přítahy, shyby, všechny cviky bez trhaček..nic víc podle mého není potřeba, a zrovna předloktí mám skoro větší jak bic . Když už mám chuť, tak vezmu EZtu a dělám zdvihy nadhmatem do 90° a z toho předloktí pekelně bolí (svalově).
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Už jsem to několikrát psal, s ohledem na to, že naprostá většina lidí má přetížené flexory zápěstí, doporučil bych klopit hlavně nadhmatem a posilovat extenzory. Vyhnete se tím mimo jiné obvyklému "když cvičím biceps a položím činku, dostanu jakoby křeč" :)

Klopení podhmatem nechte závodníkům v armwrestlinu. Nikdo jiný ho nepotřebuje, samozřejmě pokud nedělá takové nesmysly, jako je používání trhaček na 90% sérií na záda.

Občas taky klopím nadhmatem. Hlavně teda s jednoručkou protože mi to umožnuje trochu větší rozsah pohybu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraR


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě třeba perfektně zabírá tohle. Sice předloktí furt nic moc ale roste to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Předloktí-kdo ho cvičí? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: