Předloktí v netréninkový den



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Předloktí v netréninkový den  Úvodní stránka -> Trénink -> Předloktí v netréninkový den
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Merle56


PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2017 5:20 pm    Předmět: Předloktí v netréninkový den Odpovědět s citátem

Čau, chci se jen zeptat - mám genetické malé a tenké předloktí , nikdy jsem ho necvičil, ostatní svaly na těle se mi od doby co cvičím hodně zvětšili, ale předloktí se nepohlo o nic ... chci se zeptat, chci ho začit teda cvičit, ale nechce se mi to moc dávat do tréninku kde mám už i tak dost cviků a ještě tam dávat předloktí , nikdy mě nebolelo a slyšel jsem že má předloktí slušnou regeneraci, tak se chci zeptat, jestli by ničemu ani regeneraci ostatních svalů nevadilo, kdyby cvičil zvlášť předloktí v netréninkové dny (nic hard, jen 2 cviky po 2-3 sériích) ?

A jako dodatek k tomu, zda je pravda, že by mi mohl na velikost předloktí pomoct i mačkání gumového kroužku ? ?? Díky předem za odpvědi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2017 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poriadny tréning chrbta bez trhačiek a o predlaktie sa vôbec nemusíš obávať
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2017 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom mackani sme sutazili na strednej, raz som to vydrzal stlacat v kuse celu epizodu DBZ. Za pokus nic nedas.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2017 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja keď skrutkujem ističe a svorky na rozvádzači tak mám predlaktie napumpované ako svina :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2017 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak nemáš tie kliešte Kapitána Krašera (Cpt.Crusher ), tak ten odpor bude asi dosť slabý. Takže stlačiť a držať na max. Či to pomôže predlaktiu neviem, ale keby si náhodou niekedy v budúcnosti fyzicky pracoval, tak ti nebude skapínať úchop lebo bude zvyknutý na dlhodobú záťaž.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2017 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud při tréninku používáš trhačky, tak toho nech..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Předloktí v netréninkový den
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: