Preferujete činky nebo stroje


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Preferujete činky nebo stroje  Úvodní stránka -> Trénink -> Preferujete činky nebo stroje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Preferujete činky nebo stroje?
činky
95%
 95%  [ 102 ]
stroje
4%
 4%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 107

Autor Zpráva
Gladiátor


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2004 3:39 pm    Předmět: Preferujete činky nebo stroje Odpovědět s citátem

Je jasný, že je to vždy o kombinaci, peck-deck s činkou asi neodcvičíte.

Jde o to když si můžete vybrat . V takovémto případě já jdu téměř vždy do činek, stroje nemám příliš v lásce. Nemám rád, že mi určují rozsah pohybu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2004 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na nektery partie bych ty stroje docela i uvital ...
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2004 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už nemám moc navýběr, stroje mi nedělají dobře. Dát si tlaky na multipressu, tak mě odnesou *16*
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tominator


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2004 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S činkama je to větší nářez, takže čïnky u mě vedou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Steny


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2004 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stroje tak to max. kladku, jinak činky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LEFTY


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2004 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nemam rad bo mi ani moc dobre nezaberaju hlavne jeden tak kurevsky co je unas vobec ho necitim ani neviem co robym zle take na pritahovanie v sede na chrbat neviem jak by som to opisal nie taku klasiku jak je iba na zky uchop s retazou v sede ale taky ze ozaj jak sedis mozes si nastavit aj vysku sedadla a mas taku opierku na prsia a mozes si to chitit na uzko aj na siroko skrat ka velke hovno stoho mam ja viem ze naj jednodusia rada je zmenit ho na iny ale mohly byste mi dakdo daco poradit za co nanom robym zle a jak sa ma robyt dobre diki moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2004 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cet jsem to dvakrat nez jsem to pochopil, ale myslim ze vim co myslis, v podstate je to nahrada pritahu velke cinky v predklonu, ale s dost blbou drahou pohybu (teda aspon u nas) protoze to nepritahujes k hrudniku ale skoro k brichu, takze si to dej radsi s cinkou, aby se poradne zapojily zada!
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ben


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2004 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cinky urcite patri mezi ucinejsi variantu cviku (pokud existuje jeho ekvivalent na pristroji). nicmene cviceni v pristroji bych tak uplne nezavrhoval... je to taky jeden z moznych zpusobu, jak pusobit na sval...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sauron


PříspěvekZaslal: po únor 02, 2004 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně v podstatě už tolik nebere ani krása, ani maximum pro 1op, pro začátečníky zkratka M1O /to aby se zas někdo neptal/, ale funkční síla a celková kondice /GPP/ - z toho plyne -

----- ČINKY -----

protože funkční sílu na strojích nikdo nenatrénoval. Taky cvíčím občas takový voloviny jako je nadhoz, a bývám mezi kulturisty za exota.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2004 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznacne cinky. Stroje prenechavam s radosti fitnesakum a buzikum
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
sisko


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2004 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Činky jasně vedou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2004 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mam to hozený tak asi napůl, protože nemam sparinga a chci být aspoň částečně "jištěnej" musim použít stroj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ondřej1


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2004 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
cet jsem to dvakrat nez jsem to pochopil, ale myslim ze vim co myslis, v podstate je to nahrada pritahu velke cinky v predklonu, ale s dost blbou drahou pohybu (teda aspon u nas) protoze to nepritahujes k hrudniku ale skoro k brichu, takze si to dej radsi s cinkou, aby se poradne zapojily zada!
Záleží na tom, jakou část zad chce člověk posilovat, viz níže...

Přítahy velké činky v předklonu

Zatěžované svaly : široký sval zádový, velký a malý sval oblý, trapézy, delty, biceps
Provedení cviku : Stoupněte si zpříma a rozkročte se na šířku ramen, nohy nechte trochu pokrčené. Předkloňte se a se stále rovnými zády uchopte činku nadhmatem. Šířka úchopu závisí na tom, kterou část zad chcete procvičovat:
Široký úchop - tedy uchopení činky širší než je šířka našich ramen - při tomto provedení přitahujte osu činky k hrudníku. Tímto cvikem zatěžujete široký sval zádový v jeho horní části. Lokty tlačte co nejvíce do stran a na konci pohybu se je snažte dostat nad osu ramen - tím zapojujete velmi silně mezilopatkové svalstvo.
Úzký úchop - menší než je šířka ramen - činku přitahujte k oblasti žaludku a tím posilujete spodek zad (široký sval). Činku spouštějte pomalu až do plně vytažených rukou. Viz moje současná ikona, to je ta varianta na stroji s přitahováním k žaludku (břichu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElChino


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2004 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznačne činky..stroje iba doplnkovo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
merlin


PříspěvekZaslal: út únor 03, 2004 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě činky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Preferujete činky nebo stroje Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: