Přírodní doplňky nebo vitamíny na spaní


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Přírodní doplňky nebo vitamíny na spaní  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Přírodní doplňky nebo vitamíny na spaní
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Makuška


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 2:57 pm    Předmět: Přírodní doplňky nebo vitamíny na spaní Odpovědět s citátem

Nemáte někdo prosím nějaký osvědčený tip na přírodní nebo volně dostupné doplňky stravy, bylinky apod. pro lepší spánek a usínání??? Ideálně co máte sami ozkoušený. Předem díky
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 2:58 pm    Předmět: Re: Přírodní doplňky nebo vitamíny na spaní Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Nemáte někdo prosím nějaký osvědčený tip na přírodní nebo volně dostupné doplňky stravy, bylinky apod. pro lepší spánek a usínání??? Ideálně co máte sami ozkoušený. Předem díky


Harmanček.

Magnézium.

Pivo.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 3:00 pm    Předmět: Re: Přírodní doplňky nebo vitamíny na spaní Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Makuška napsal:
Nemáte někdo prosím nějaký osvědčený tip na přírodní nebo volně dostupné doplňky stravy, bylinky apod. pro lepší spánek a usínání??? Ideálně co máte sami ozkoušený. Předem díky


Harmanček.

Magnézium.

Pivo.


Díky moc. Vyzkouším...... pořadí taktéž dodržet???
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 3:04 pm    Předmět: Re: Přírodní doplňky nebo vitamíny na spaní Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
decarabas napsal:
Makuška napsal:
Nemáte někdo prosím nějaký osvědčený tip na přírodní nebo volně dostupné doplňky stravy, bylinky apod. pro lepší spánek a usínání??? Ideálně co máte sami ozkoušený. Předem díky


Harmanček.

Magnézium.

Pivo.


Díky moc. Vyzkouším...... pořadí taktéž dodržet???


Keď začneš pivom, ostatné rovno vynechaj
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sovajs


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň, že ti do toho skočím, ale něco na doplnění sodíku, iontů atd? Isodrink je totiž...no isodrink :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Persen, mohu jen doporučit. Na zlepšení usínání skvělá věc.
Jedná se o směs bylinek: kozlíku, máty a meduňky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrknu na to - děkuju. Za jak dlouho užívání jsi pozoroval zlepšení?? Je to potřeba užívat nějakou delší dobu???
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 6:45 pm    Předmět: Re: Přírodní doplňky nebo vitamíny na spaní Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Nemáte někdo prosím nějaký osvědčený tip na přírodní nebo volně dostupné doplňky stravy, bylinky apod. pro lepší spánek a usínání??? Ideálně co máte sami ozkoušený. Předem díky


Sex.

Ne nadarmo Mario Puzzo popisoval prostitutky v Las Vegas v jedné knížce jako "pilulky na spaní"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 6:49 pm    Předmět: Re: Přírodní doplňky nebo vitamíny na spaní Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Makuška napsal:
Nemáte někdo prosím nějaký osvědčený tip na přírodní nebo volně dostupné doplňky stravy, bylinky apod. pro lepší spánek a usínání??? Ideálně co máte sami ozkoušený. Předem díky


Sex.

Ne nadarmo Mario Puzzo popisoval prostitutky v Las Vegas v jedné knížce jako "pilulky na spaní"


Psala jsem volne dostupne a pokud možno bez vedlejších účinků. ale beru do úvahy.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

med
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Mrknu na to - děkuju. Za jak dlouho užívání jsi pozoroval zlepšení?? Je to potřeba užívat nějakou delší dobu???

Zlepšení jsem určitě poznal. Nejsem tak unavený, líp se mi usíná. Užívám ho pouze v tréninkový den, nebo když vím, že toho budu mít hodně ve škole.
Ještě jsem slyšel a četl, že na spaní pomáhá CBD olej (extrakt), ale nemám to vyzkoušené.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
med


To už jsem někde zaregistrovala....ve směsi mléka a banánu s medem..... ale ehm...to zas trochu odporuje mému jídelníčku.

hosmel napsal:
Makuška napsal:
Mrknu na to - děkuju. Za jak dlouho užívání jsi pozoroval zlepšení?? Je to potřeba užívat nějakou delší dobu???

Zlepšení jsem určitě poznal. Nejsem tak unavený, líp se mi usíná. Užívám ho pouze v tréninkový den, nebo když vím, že toho budu mít hodně ve škole.
Ještě jsem slyšel a četl, že na spaní pomáhá CBD olej (extrakt), ale nemám to vyzkoušené.


Ok. Vyzkouším ten Persen. Prý je dobrý. Teď piju heřmánek - zjistila jsem, že pivo mi ještě pořád chutnat nezačalo.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napadla mě ještě jedna věc, co jsem kdysi četl (a u mě to platí). Když člověk spí v pokoji sám, má lepší spánek, než když tam je někdo další. Takže, vykopnout partnera na gauč

Další možnost je vyzkoušet na buzení něco takového http://jablickar.cz/prijemne-probuzeni-se-sleep-cycle-nebo-sleep-time/, co sleduje cykly spánku. Ale rovnou píšu, že o tom vím kulové.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
...další možnost je vyzkoušet na buzení něco takového http://jablickar.cz/prijemne-probuzeni-se-sleep-cycle-nebo-sleep-time/, co sleduje cykly spánku. Ale rovnou píšu, že o tom vím kulové.


K tomu napíšu pohled svůj. Já spím hodně hodně málo a jsem tak nějak permanentně unavený, každopádně velmi výrazně se mi lépe vstává právě s takovouhle aplikací. Mám SleepTime (pro Android) a je to fakt z mého pohledu neporovnatelný rozdíl, když mě probudí normální budík nebo tenhle, který si vybírá správnou dobu. Třeba je to jen obří placebo, netuším, ale subjektivně prostě vnímám rozdíl velký. Jediné, co tam je blbé, je, že si člověk nenastaví přesný čas (tak nějak z logiky věci:), ale jen půlhodinové rozmezí, což v případě krátkého spánku není úplně zanedbatelné... ale i tak mi to probuzení přijde výrazně lepší, i když je třeba o půl hodiny dříve, než bych vstávat musel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mutagenn


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Přírodní doplňky nebo vitamíny na spaní Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: