Proč mi začli růst ruce?

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Proč mi začli růst ruce?  Úvodní stránka -> Trénink -> Proč mi začli růst ruce?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CharlesWood

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2017 11:51 pm    Předmět: Proč mi začli růst ruce? Odpovědět s citátem

Ruce jsem prestal cvicit protoze jsem mel neprijemne pnuti v bicepsu, tak jsem je prestal na nejakou chvili cvicit a cvicil 3x tydne jednom vicekloubove cviky tzv. dřepy, kliky na bradlech, benchpress střední grip, přítahy,shyby, mrtvoly...vzdycky 3-4 cviky na trenink...zadny doplnky na ruce....a ruce se mi zacli zvetsovat...jediny argument co si rikam je ze vzdycky jsem daval k treninku celeho tela 3 serie biceps 3 triceps a to uz na ruce bylo moc ze se nestihli jak staks zotavit takze nerostli..

TAKY NECVICITE RUCE A POZNALI JSTE ZMENU K DOBRU?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2017 12:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vzdy zapojíš iné partie pri bradlách to neodizoluješ takže to tahá aj triceps pri hrazde biceps atd...
Možno ti ruky nerástli lebo si cvičil ako každý milión serii na bicák milion na tricák a dostávali také bomby ze to bolo kontraproduktívne... Niekedy je menej viac čo možno platí aj v tvojom prípade ze si ich "pretrénovával" a teraz si oddýchli a podrástli...
Ja tiež biceps triceps necvičím nejako extra a ide hore ale ked vidím ako niektorý hodinu a pol mastia biceps a triceps až mi je zle
decarabas

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2017 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sám si aj odpovedáš: cvicil 3x tydne jednom vicekloubove cviky tzv. dřepy, kliky na bradlech, benchpress střední grip, přítahy,shyby, mrtvoly

Mám úplne rovnakú skúsenosť, hormonálna odozva a zapojenie rúk pri ťahových/tlakových viackĺbových cvikoch proste robí svoje.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)

Rychle na stránku:

Přejdi na: