Proč tolik cviků?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Proč tolik cviků?  Úvodní stránka -> Trénink -> Proč tolik cviků?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kolik delate cviku na partii
1
44%
 44%  [ 13 ]
2
31%
 31%  [ 9 ]
3
24%
 24%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 29

Autor Zpráva
Coody


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 4:28 pm    Předmět: Proč tolik cviků? Odpovědět s citátem

Otazka je jasna, ale popisu, proc mne to vrta hlavou. Vinou nemoci jsem v posilovne nejaky ten mesic nebyl a jeste se asi nedostanu, nicmene stale premyslim, jak se po znovu nabyti statutu zdraveho vratim do treninku. Vzhledem k delsi absenci v posilovne treninkove vahy budou pocitam tak cca 70%, coz bych pochopitlne rad co nejdriv dostal na bvaly standart a pak za nej... A ted k meritu problemu, je treba tolika cviku (tim myslim na partii1-2 zakladni), kdyz v pripade pouziti tri zakladnich zatizite kompletne cele telo? Myslim temy cviky drepy (nohy), pritahy podhmatem (zada, bical, zadni delty), vhodne nakombinovany sikmy tlak (trical, prsa, delty). Pokud vezmeme v uvahu zvetseni treninkove vahy=hypetrofie zapojenych svalu, tak by jich vice snad ani nemelo byt treba, nebo se pletu? Diky za nazory...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pocet cviku na partii a celkove objem treninku se odviji predevsim od frekvence procvicovane partie a nastaveni intenzity. Ve full body staci jeden cvik (partii procvicis casteji - alespon 3x tydne), v klasickem BB splitu si muzes dovolit cviku vice (3+) a napr. v AB splitu, kdy partii procvicis 2x tydne, muzes klidne pouzit 2 cviky. Samozrejme jsou i dalsi treninkove metody a se vsim se daji udelat vysledky. FB nebo AB split bude asi pro bezneho cvicence nejprogresivnejsi.


btw v hlasovaci otazce mne chybi cisla 4, 5, 6 a 7
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cmtr2©®


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Pocet cviku na partii a celkove objem treninku se odviji predevsim od frekvence procvicovane partie a nastaveni intenzity. Ve full body staci jeden cvik (partii procvicis casteji - alespon 3x tydne), v klasickem BB splitu si muzes dovolit cviku vice (3+) a napr. v AB splitu, kdy partii procvicis 2x tydne, muzes klidne pouzit 2 cviky. Samozrejme jsou i dalsi treninkove metody a se vsim se daji udelat vysledky. FB nebo AB split bude asi pro bezneho cvicence nejprogresivnejsi.


btw v hlasovaci otazce mne chybi cisla 4, 5, 6 a 7


7 jenom na biceps..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně mám nejradši 5 cviků v tréninku. 3 základní a 2 izolované. Z takového tréninku mám radost a těším se na něj.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Coody


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to draper: dal sem tam 4+, ale nejak se to nezobrazilo.

jinak myslel sem to, jeslti neni zarazeni vice cviku jen plytvanim casu a energie. min cviku=min casu=> pri rozumne intenzite a obemu trenovani celyho tela cca 3x v tydnu=> "3"x vetsi progress
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Coody napsal:
jinak myslel sem to, jeslti neni zarazeni vice cviku jen plytvanim casu a energie
Někdy určitě. Včera jsem třeba dal 3 série na biceps a cítím to víc, než dřív 12. Ale to je samozřejmě jen příklad (a ještě k tomu blbej :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Coody napsal:
jinak myslel sem to, jeslti neni zarazeni vice cviku jen plytvanim casu a energie
Někdy určitě. Včera jsem třeba dal 3 série na biceps a cítím to víc, než dřív 12. Ale to je samozřejmě jen příklad (a ještě k tomu blbej :-)


zvlastni.....to by se mi asi stat nemohlo
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Proč tolik cviků?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: