Proteinová roláda


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Proteinová roláda  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Proteinová roláda
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
krosař


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máča napsal:
Taky se podělím o jeden recept:
Je to strašně jednoduché a dobré - takže ideální kombinace.
Dal jsem do misky 50 gramů strouhaného kokosu, v šejkru rozmíchal ve 100ml vody odměrku vanilkového Combatu a nalil na kokos. V misce spolu promíchal a dal na plechu do trouby péct na 150 asi na 15 minut. Výsledek je naprosto skvělý, chutná to jak Rafaelo


Dělal sem včera s vanilkovo čokoladovým Long 70..uplácal sem takové cookiesky a v plynové troubě na nejmenší plamen asi 18 minut...rovnou z trouby brilantní...dneska jsou trochu navlhlé a řekl bych ještě lepší jak včera rovnou z trouby...

Ještě zvažuji do hmoty přidat trochu medu příště nebo čokolády..

Děkuji za tip na rychlou sváču..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veruš


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

roláda je vynikající, dělala jsem ji poprvé a povedla se i mně a to moc vařit ani péct neumím udělala jsem si ji vanilkovou s jahodovým proteinem v náplni a je to mňamózní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krosař


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurec se do ní snad pustim taky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2013 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máča napsal:
Taky se podělím o jeden recept:
Je to strašně jednoduché a dobré - takže ideální kombinace.
Dal jsem do misky 50 gramů strouhaného kokosu, v šejkru rozmíchal ve 100ml vody odměrku vanilkového Combatu a nalil na kokos. V misce spolu promíchal a dal na plechu do trouby péct na 150 asi na 15 minut. Výsledek je naprosto skvělý, chutná to jak Rafaelo

Díky Máčo, před pár dny jsem to zkusil, je to super jednoduchý a k mému překvapení moc chutné.

Jen bych si to dovolil poupravit:
- místo 50g bych dal méně, toho kokosu se mi tam zdálo moc, takže příště dám 30-40g. Použil jsem vanilkovou synthu, jenže do 200ml vody, příště dám těch 100ml, ať je to hutnější.
Upgradoval jsem to tak, že jsem přidal skořici a trochu medu.

Rozhodně pravidelně zařadím do jídelníčku
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2013 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Upragoval jsem roládu, hlavně pro ty co nechtějí trávit čas pečením.

3 bílky (1 žloutek - nemusí být)
1 odměrka protein. Dal jsem čoko
lžička kypřícího prášku (není nutná. dal jsem do perníku, je tam špetka příchuti)
sladidlo též není nutné, dost chuti to pobere z proteinu a kypr prášku

protein smíchám s bílkama (pořádně), dám fakt žbibec kypřícího prášku, vyleju na teflon pánev a přikreju poklicí. Za necelý dvě minutky obrátim a pak už stačí půl minuty dodělat na druhé straně. Nechám vychladnout (fakt chvilka) pomažu tvarohem (v mém případě jahodový Ovofit, nebo obyč tvrahorem smíchaným s proteinem), zaroluju to, žeru to, chutná to!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2013 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Máča napsal:
Taky se podělím o jeden recept:
Je to strašně jednoduché a dobré - takže ideální kombinace.
Dal jsem do misky 50 gramů strouhaného kokosu, v šejkru rozmíchal ve 100ml vody odměrku vanilkového Combatu a nalil na kokos. V misce spolu promíchal a dal na plechu do trouby péct na 150 asi na 15 minut. Výsledek je naprosto skvělý, chutná to jak Rafaelo

Díky Máčo, před pár dny jsem to zkusil, je to super jednoduchý a k mému překvapení moc chutné.

Jen bych si to dovolil poupravit:
- místo 50g bych dal méně, toho kokosu se mi tam zdálo moc, takže příště dám 30-40g. Použil jsem vanilkovou synthu, jenže do 200ml vody, příště dám těch 100ml, ať je to hutnější.
Upgradoval jsem to tak, že jsem přidal skořici a trochu medu.

Rozhodně pravidelně zařadím do jídelníčku


Neni zac, je to opravdu vyborne.Me se tech 50 gramu zdalo tak akorat, mel jsem to k snidani a prejezeny jsem teda nebyl:-).Zkus nekdy misto kokosu dat mlety mák nebo vlašáky-to je taky super zradlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska mne napadl tento recept na proteinove palačinky:
Vyroba těsta: 3 bílky do misky, v cca 100ml mléka v šejkru rozmixovat odměrku proteinu a vmíchat do bílků.Celou směs pak na pečícim papiru pect v troubě dokud z toho neni tuhá placka.Po vytazeni z trouby jeste dokud je to horke potřít arašídovým maslem,zamotat a jist.
Ted jsem to dojedl a je to teda ukrutne dobre.akorat to maslo se na to docela blbě roztírá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ILikeBike


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom se zeptám, nechci rejpat, co všichni máte proti žloutkům? 1) vyndání žloutku mi vejce zdraží, 2) vyndání žloutku mi sebere vitamíny a dobrej tuk, zbyde mi jenom bílek, kterej obsahuje pouze bílkoviny 3) neříkejte mi, že všichni jíte tak striktně, že si nedopřejete 3 žloutky do palačinky? bych chtěl vidět, jak tady všichni do jednoho musíte vyndávat žloutek, aby se vám náhodou nesprasila forma, což by se stejně nestalo...
_________________
When your mind will change, your body will be changed.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ILikeBike: Co řešíš? Tak si dam ty žloutky dej
1)vyděláš na tom
2)tělo dostane super tuk
3)dělaj to tak stejně všichni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale k věci, pokud jsem dobře pochopil podstatu týhle rolády, tak by měla být dietní, pokud ne, tak mě opravte. Člověk si může udělat mraky "proteinových" jídel, který budou velice bohatý na výživový hodnoty a budou třeba i velice chutný, cukr a tuky nevadí.

Pokud se ale jedná o dietu, tak když vemu například ten můj recept, tak skoro žádný tuky, skoro žádný sachry a mraky bílkovin, to znamená, že dostanu jídlo s konzistencí a vyzáží dezertu, který klidně můžu použít ve vlnách i ve dni, kde mám sacharidy na minimu.

Je mi jasný, že zrovna ty nějakou dietu neřešíš a někteří lidi ano, a za mě, já tedy v dietě nesním ani jeden žloutek a bílků mraky. Proč? Proto. Nepotřebuju žloutky. Neřešim, že se mi to prodraží nebo že mě to zdrží.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ILikeBike


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jasně, někdo to dělá třeba ze zvyku, že vyhazuje žloutky, mě to osobně přijde jako blbost, pokud nejsi měsíc před závodama, ale tak jestli jsou někomu lhostejný aspekty proti, proč ne :). Mimochodem, ty se najíš z čistých bílkovin? Bych toho musel sežrat půl kila, aby mě zasytily čistý bílkoviny...
_________________
When your mind will change, your body will be changed.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ILikeBike napsal:
Mimochodem, ty se najíš z čistých bílkovin? Bych toho musel sežrat půl kila, aby mě zasytily čistý bílkoviny...


tak neříkám, že mě to zasytí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ILikeBike napsal:
Tak jasně, někdo to dělá třeba ze zvyku, že vyhazuje žloutky, mě to osobně přijde jako blbost, pokud nejsi měsíc před závodama, ale tak jestli jsou někomu lhostejný aspekty proti, proč ne :). Mimochodem, ty se najíš z čistých bílkovin? Bych toho musel sežrat půl kila, aby mě zasytily čistý bílkoviny...

Z mého pohledu? Žloutky jsem vyhodil asi dvakrát... už to nikdy neudělám

Kultíci? Tam asi záleží na dietě... ve vlnách je jasný, že se nehoděj. Kulturistická příprava je o výsledku. Né o tom, jak zdravej jsi v průběhu přípravy
nahoru
jari


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Kulturistická příprava je o výsledku. Né o tom, jak zdravej jsi v průběhu přípravy


To je sice velká pravda, ale zrovna žloutky to zdraví moc nepodporují.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ILikeBike


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jari: to je, alespoň pro mě, problém, no :D neříkám že to je špatnej recept, musí to určitě chutnat dobře....
Guruhonza: však jsem říkal, že u závodníka měsíc před soutěží to je jasný.. taky si myslím, že
absence vitamínů ze žloutků je asi ta nejmíň nezdravá věc na přípravě, no :D ale pro obyč člověka, nevím no:) jinak: ve vlnách fakt žádný tuky?
_________________
When your mind will change, your body will be changed.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Proteinová roláda Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: