PROTEINY III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 57, 58, 59  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - PROTEINY III.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já určitě půjdu do jejich borůvky a jahody-nejsou tak sladké a chuť odpovídá popisu:o)
...a je to instantní:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane


PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2014 6:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cookies (isobeef) od Extrifitu je sladká šíleně... ředím to téměř 0,5l vody aby se to dalo pít :) jinak borůvka je dobrá, chuťově mi to dost připomíná jejich jahodu jen je to jinak navoněný :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bdy


PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 12:51 pm    Předmět: Long ® 80 - 7 Hours Odpovědět s citátem

Ahoj,

měl někdo nějakou příchuť od Extrifitu long 80 ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 12:56 pm    Předmět: Re: Long ® 80 - 7 Hours Odpovědět s citátem

bdy napsal:
Ahoj,

měl někdo nějakou příchuť od Extrifitu long 80 ?


Ahoj, teď mám ještě čoko-kokos, ta je dobrá, dále borůvka se povedla a vanilka je taky ok.
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bdy


PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 1:03 pm    Předmět: Re: Long ® 80 - 7 Hours Odpovědět s citátem

Johny.Fox napsal:
bdy napsal:
Ahoj,

měl někdo nějakou příchuť od Extrifitu long 80 ?


Ahoj, teď mám ještě čoko-kokos, ta je dobrá, dále borůvka se povedla a vanilka je taky ok.


Děkuju :) A měl jsi předtím nějakou příchuť od WPC 80? Mně třeba čokoláda vůbec nechutnala a jahoda ujde. Tak jenom pro srovnání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
packa17


PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 12:50 pm    Předmět: Micellar casein Odpovědět s citátem

Ahoj,chtěla jsem se zeptat ohledně micerálního caseinu. Všechny micerální caseiny mají takovou moučnou konzistenci? jako když pijete mouku jaké máte zkušenosti s caseiny? popřípadě jaký by jste mi doporučili.díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Viper007


PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 1:00 pm    Předmět: Re: Micellar casein Odpovědět s citátem

packa17 napsal:
Ahoj,chtěla jsem se zeptat ohledně micerálního caseinu. Všechny micerální caseiny mají takovou moučnou konzistenci? jako když pijete mouku jaké máte zkušenosti s caseiny? popřípadě jaký by jste mi doporučili.díky


nevim jaky kasein mas ty, ja mam extrifit a konsistence presne takova
jednou jsem to zkusil nechal dele odstat a pak melo konsistenci jako bramborova kase :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 1:09 pm    Předmět: Re: Long ® 80 - 7 Hours Odpovědět s citátem

bdy napsal:


Děkuju :) A měl jsi předtím nějakou příchuť od WPC 80? Mně třeba čokoláda vůbec nechutnala a jahoda ujde. Tak jenom pro srovnání.


Taky borůvku a čoko-kokos a dobrý, téměř stejné, jen možná ne tak tuhé jako Long
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesWood


PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 5:48 pm    Předmět: ffdsdf Odpovědět s citátem


ULTIMATE PROSTAR 100% WHEY

Příchuť: Chocolate Cream
Rozpustnost: Instantní (bez problému) 10/10
Pěnivost: Žádná 10/10
Chuť: 10/10
Prášnost: Vůbec
Balení: 2400g

Za mě nejlepší čokoláda co jsem kdy pil, byl jsem opravdu překvapen, už i po otevření krásně zavoněl jak čokoládové muffiny příště od nich zkusim Cookies Cream.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PROSTAR 100% WHEY jsem měl v příchuti Cookies Cream .

Jsou v něm takové kousky "sušenek", chuť nebyla špatná, ale zdál se mi hodně vodový....
Ale v poměru cena/množství je to super volba !
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roxtidy


PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 9:37 am    Předmět: Re: Micellar casein Odpovědět s citátem

packa17 napsal:
Ahoj,chtěla jsem se zeptat ohledně micerálního caseinu. Všechny micerální caseiny mají takovou moučnou konzistenci? jako když pijete mouku jaké máte zkušenosti s caseiny? popřípadě jaký by jste mi doporučili.díky


Ahoj,
pokud chces cisty mic. kasein, tak ten ma bohuzel konzistenci, kterou popisujes. proste takovy rozredeny "mrmel"
Dost se ale divim, resp. nechapu, proc nekteri vyrobci viceslozkovych proteinu nedokazi udelat takovy, ktery podobny pocit nevyvolavaja. Porovnam-li Long80 (16% mic kaseinu) nebo SL Quad core (22% mic kaseinu) a Combat (25% mic. kaseinu), tak u prvnich dvou je ten pocit jemneho pisku, v pripade Cobatu vubec, ten chutna naprosto famozne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
noxhard


PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 11:07 am    Předmět: Re: Micellar casein Odpovědět s citátem

packa17 napsal:
Ahoj,chtěla jsem se zeptat ohledně micerálního caseinu. Všechny micerální caseiny mají takovou moučnou konzistenci? jako když pijete mouku jaké máte zkušenosti s caseiny? popřípadě jaký by jste mi doporučili.díky


Mám taky - 72% kaseinu a taky je jako krupičná kaše. Ale já jsem rád. Za ty roky gainerů a proteinů je to vítaná změna konzistence
Můžeš to zkusit rozmixovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
packa17


PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 2:36 pm    Předmět: Re: Micellar casein Odpovědět s citátem

No a jaký by jste tedy doporučili protein do dietě jedu teď sacharidové vlny místo tvarohu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

místo tvarohu micelární kasein. Do diety optimálně bez proteinu a na masu. Pokud už protein, tak vyšší % bílkovin...řekněme nad 80 %...lépe 90 %. Minimum laktozy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
noxhard


PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 8:31 pm    Předmět: Re: Micellar casein Odpovědět s citátem

[quote="packa17"]No a jaký by jste tedy doporučili protein do dietě jedu teď sacharidové vlny místo tvarohu?[/quote]

No, tvaroh obsahuje kasein, tak nahrazení jednoho druhým není logické..

Do diety si pokud chceš na noc - noční protein -mám dobrou zkušenost s tím, jak jsem psal výš, a nebo si kup vegetariánský protein (sojový, hrachový).

Ale logicky, pokud jedeš vlny, tak si to dokážeš přizpůsobit, ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CFM Instant Whey 80 | Extrifit
Nejkvalitnější CFM protein s přírodními trávicími enzymy!
699 Kč
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
Whey Taste | Dex
Proteinový suplement tvořený z 95 % proteinovým syrovátkovým koncentrátem.
764 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - PROTEINY III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 57, 58, 59  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: