Puding


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Puding  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Puding
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
balbi


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster: jakej to má originální název to na té fotce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Luster


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je jenom tak spis na ukazku ty barevnosti jinak by to urcite nebylo takhle tvarovany a nebylo by ty zelatiny tolik, ale cca 1 cm, neco uz vyrabim, tak se pak mozna podelim o vysledek
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi: nic tam k tomu bohuzel neni, je to jenom "inspiring picture" (http://weheartit.com/entry/10457239)
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
e-witch


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

quote="balbi"]Tohle vypadá tak krásně http://www.flickr.com/photos/24516409@N08/3464632969/in/photostream/[/quote]
... jj, hezký :)


Naposledy upravil e-witch dne so duben 14, 2012 4:53 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch: to je zelatina nebo puding?
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... proteinová tyčinka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no kazdopadne bych si radsi vybral tady z tech:
















konec spamu a du se zastrelit
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Není špatný si udělat sníh z bílků a jemně ho vetřít do pudingu a následně celou hmotu smíchat s tvarohem, nejlépe tučným. Nejenže tím o něco zvýšíme výživovou hodnotu, ale navíc dosáhneme celkové nadýchanosti a jemnosti hotového pokrmu.
Dřív býval na zadní straně tip našich babiček, které přidávaly do pudingu oříšek másla a žloutek.
Opravdový luxus mezi pudingy je ten od Oetkera, skutečná vanilka a další příchutě z této povedené řady. Pravda cena je trošku někde jinde, ale ta chuť je grandiozní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster> dívat se na ty fotky zavání masochismem (tohle mi došlo po několika minutách, co jsem na to čuměl).
Jsi necitlivý sadista!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gurmán


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lustere, ty teda vážně dokážeš potěšit ! Tomu se říká demoralizace Všichni v dietě ti poděkují

My máme teď doma jablečný koláč (mouka/vejce/máslo/jablka) a nějaký štafetky od babičky

No nic, už jsem po večeři, takže večír tvaroh s kakaem a stevií (to je hrůza - už i já používám sladidla ... i když přírodní, ale stejně ) a zítra ráno hurá na vločky s Hollandií a s medem (nebo s MyoFusion, podle chuti)

A puding je samozřejmě nejlepší od babičky - dělá sice ten instatní od Dr. E., ale dospod dává piškoty namočený v rumu, dovnitř čokoládu na vaření (ta se v horkým vanilkovým pudingu hezky rozpustí, samozřejmě ještě nějaké to ovoce (domácí meruňkový/jahodový kompot) a navrch trochu nanukáče, šlehačku a celý posypat grankem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sem bohuzel taky v diete nastesti me ale zejtra ceka prasecinec, takze se zase nacpu az mi bude blbe

jinak muj dnesni experiment vubec nevysel, ne ze by to nebylo dobry, ale ten puding nedrzel tvar, takze sem to nakonec vsechno smichal dohromady..
melo se to skladat ze dvou casti.. prvni byla vrstva hollandie s trochou rozinek, stevia, citron, vanilkovej extrakt - to sem nechal nejakej cas mrznout a potom sem to prelil druhou vrstvou, coz byl puding z vody s proteinem (z ty vody to de fakt dobre, ale asi sem ji dal moc) a hned zase soupnul mrazit, asi po hodine sem to vyndal a proste to vubec nebylo pevny, ale nechtelo se mi cekat, tak sem to smichal, sezral a i tak si pochutnal
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.


Naposledy upravil Luster dne so duben 14, 2012 7:03 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dříve jsem puding dělal tak, že jsem rozklepl vejce a z bílku vyšlehal sníh a vmíchal žloutek a byl to luxus. S máslem by to bylo ještě lepší. Protože jsem líný, tak zítra vmixuji do crem ole ehrman tvaroh a myslím, že to bude taky fajn
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm. Tak já mám nakonec ten "puding" dost řídký, asi jsem ho málo povařil, no dá se to spíše pít než jíst, ale povedlo se mi to i tak a žádná umělá sladidla nepřidávám (btw jak je to s těmi sladidly, stevia apod. - jdou použít do diety? Jaký je rozdíl mezi tím, když použiju obyč. cukr a sladidlo?)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to se divim, ze se ptas na takovyhle veci samozrejme, ze je vhodny sladidlo do diety, protoze ma temer nulovou energetickou hodnotu, narozdil od cukru.. stevie je navic prirodni, takze by nemela obsahovat zadny zdravi neprospesny latky, akorat ma svoji specifickou chut a do vseho se nehodi, treba kafe je s ni dost hnusny, takze tam si davam normalni rakovinotvorny sladidlo
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Puding Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: