Pujde to takhle?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pujde to takhle?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Pujde to takhle?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petiss1993


PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 9:13 pm    Předmět: Pujde to takhle? Odpovědět s citátem

Dobry vecir, jmenuji se Petr a je mi 19 a jsem ektomorf. Cvicim jiz pul roku, ale jen doma,- hrazda, sikma lavice + jednorucky, kliky s postele se zavazim v batohu. nekolirkat tyden beh atp..

MUJ CIL JE PRIBRAT NA VAZE,KLIDNE I TUKY, jelikoz jsem nikdy zadne nemel...

Vazim 66 kg... zacal jsem na 64 a ted v posledni dobe jsem se snazil jeste zlepsit stravu a nabral sem 65/66.. Ale co se tyce postavy uz to na me jde videt..ruce kolem 35CM.. a to jsem je mel vzdy extra hajzpavouk.. ale na vaze to nejak videt nejde...


Mno.. co se tyce clanku pro ektomorfy, stravovani, jidelnicku, pyramida ke kreatinu atp.. tak jsem si to vsechno prosel.. neznam to sice nazpamet ale zase takovy truhlik si troufam rict, ze nejsem..

Co se tyce suplementu.. tak jsem si ted u vas v akci koupil ten 21 extrifit gainer + whey 80 protein.. stim ze mam v zaloze uz kouepen a neotevreny compres big 700g, creapure a dnes jsem si objednal MCT.

Myslim ze ty suplementy nejsou prehnany skutecne mam problem pribrtat../ co se tyce vzhledu jako postavy tak uz jdou videt rozdili.. ze naky ruce a ramena mam :D...

Vazim teda 66 kg a merim 185 cm..

posilovna - mam v planu az zaradim spravne suplementy a az budu mit vami skontrolovanou stravu... jinak 4x tydne , 2x beh a nedele plavani :)

strava : snidane : 6:15-7:00

rano pred snidani protein
oves. vlocky, plno. mliko // doplna :D
caj citron med pangamin,vapnik horcik znk

svaca 1 9:00

sojovy rez, banan,2x oblozeny rohlik sunka syr..

svaca 2 11:00 ( tady bych potravoval poradit moc to nemam vymyslene jelikoz ve skole neobedvam a obed si dam az kolem 4. te hodiny .....
zatim jsem si navrhl : banan, 2x ten oblozeny rohlik
a shake protein/gainer po 1 odmercbe



obed : hodne moznosti / nevarim si sam. ale doma jsou seznameni takze klasika.. ryze kure.. ryba..... doplna... + pangamin


pred treninkem : gainer, sojovy rez
po treninku : gainer, proteinak

po prichodu dom : obed podruhe , pangamin

vecere : vajicka/tvarohovy shake

pred spanim : protein / gainer


slo by to takhle?

jak mam davkovat ten mct olej? ze zacatku 1 polivkovou na obed apak snidane, obed, pred treninkem, potreninku, vecere?


nemate kdzyztak jeste nejake rady? v posilce, i celkove vim , ze zamakat umim... jen me opravdu se*re ta vaha.. tak stim cci neco delat.. nevim. jak proadne zaplacat ten metabolizmus jelikoz nejsem takovej jedlik staci moc nejist , a uz do sebe tezko cely den rvu jidlo..


az si to tady vymyslim, tak si otevru i log a koho tzo bude zajimat. budete me moci sledovat :) udelam pak nake fota..

** chtel bbych pribrat i naky ten tuk, nemam totis vazne zadny.. ruce mam sice docela vyrisovane ale proad paratka.. zily mi lezou jak nake ps
postavice z warcraftu.. .:D..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 12:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
jsem ektomorf, měřím to co ty, začínal sem na nějakých 60 ti kilech, píšu to proto, aby jsi viděl že jsem na to byl hůř než ty.

U ektomorfů musíš mít brutálně zvládlý jídelníček a způsob života. To ty nemáš ani v nejmenším. Sám jsem si myslel kolikrát jak už to mám vymakaný a stejně to stálo za prd. Stačí jedna otázka, kolik přijmeš za den kalorií? nevíš, nemáš to spočítaný.. Přirovnám k někomu kdo chce získat řidičák a rozjíždí se s brutálně zataženou ruční brzdou a ještě k tomu nemá ani benzín v nádrži.

Bez těžkých vah nepřibereš, tím jsem ti odpověděl na otázku jestli to půjde s tím co máš k dispozici.
Několikrát týdně běh atp? Potom se s přibíráním úplně rozluč. Kdybych několikrát týdně běhal, tak spíš zhubnu než přiberu.

Vem si třeba jídelníček pro ektomorfy z ronnie.cz a přidej ke každé porci 50 %, pak uvidíš co se začne dít.

Moje rada na závěr: Neotvírej si suplementy, který sis koupil, dokud nepochopíš jak na to, jinak to budou pro tebe vyhozený peníze. Máš 65 kilo, sotva si začal posilovat.. žádný suplementy nepotřebuješ..

Doufám, že jsem tě hodně vystrašil, ale věř mi, že to potřebuješ ;)
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protein, gainer, protein, protein, gainer s proteinem, protein, protein s gainerem.. pokud to do sebe opravdu takto liješ, brutálně zatížíš organismus, proteiny z toho tebou stejně protečou (vsadím se s tebou o cokoli, že máš hovno žluté jako pampeliška - jak říkal Mirek Gotvald, "nejdražší hovno v okolí"), gainer tě zatuční..
Vykašli se na to, nauč se jíst, nauč se tvrdě trénovat, jakmile toto zvládneš, v případě nedostatku sachrů či bílkovin má cenu je DOPLNIT ke kvalitní stravě. Tys na tom postavil filozofii cvičení, což je nesmysl s kontraproduktivním výsledkem (ospalé, nesmyslně přetěžované tělo doplňky).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
see


PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bomberguy na jakou váhu jsi se poté dostal?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pujde to takhle?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: