PWL a Olympiáda



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - PWL a Olympiáda  Úvodní stránka -> Soutěže -> PWL a Olympiáda
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měl by být silový trojboj uznán olympijským sportem?
Ano
73%
 73%  [ 25 ]
Ne
14%
 14%  [ 5 ]
Až po kulturistice:-)
11%
 11%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 34

Autor Zpráva
Dorian I.


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2004 6:45 pm    Předmět: PWL a Olympiáda Odpovědět s citátem

Nevím jestli to sem patří, ale spíš ano. Kdyžtak to přesuňte do jiný sekce. dík

Ptám se hlavně lidí kteří vidí do zákulisí - asi DrLift a spol. Má silový trojboj šanci se stát olympijským sportem? Jedná se o tom? Zajímá mě hlavně jestli něco pro to dělá IPF.
To by (pwl jako olympijský sport) ohromně zvedlo prestiž tohohle sportu, který je prakticky neznámý a v neposlední řadě přineslo zájem sponzorů a tudíž i kešeně

Problém bude asi ohledně dopingu, už takhle mají těžkou hlavu se vzpíráním...

Jenom podotknu, že mě vždycky hrozně pobavilo jak páni Weiderové spolu s kulišákem Samaranchem svého času blbli veřejnost a tvrdili, že se kulturistika stane olympijským sportem... Jak psali v nezávislém a úžasně nápaditém a originálním časopise M&F...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Velmen


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2004 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me je to tak nejak burt,ale proc ne aspon bude vic na co koukat. O AS nemluvim to je ubohy samo o sobe sype se vsude! Ronnie by tady jiste pouzit to o tom dorotenci ve stolnim tenise a nandrolonu...
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2004 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, jedna se o tom. PWL byl uz predveden funkcionarum olympijskeho vyboru.Udajne se jim to zamlovalo. Byly prijaty nejake dalsi veci ohledne dopingu.

Pracuje se na tom, ale neni to zalezitosti na 1 nebo 2 roky (bohuzel).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dorian I.


PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2004 2:32 pm    Předmět: Ach jo Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
Ano, jedna se o tom. PWL byl uz predveden funkcionarum olympijskeho vyboru.Udajne se jim to zamlovalo. Byly prijaty nejake dalsi veci ohledne dopingu.

Pracuje se na tom, ale neni to zalezitosti na 1 nebo 2 roky (bohuzel).


A nepočítá se, že by byl pwl na olympiádě v Pekingu jako ukázkový sport?
Jestli ne tak by asi znamenalo, že poprvý by se pwl na olympiádě ukázal nejdříve v roce 2012 *16*

A co je s tou kulturistikou? Angažuje se nějak duo Weiderovců? Přestal jsem nějak ty keci v časopisech sledovat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2004 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeeeje, myslim, ze to nejhorsi co by se mohlo kulturistice stat, by bylo prijeti mezi olympijsky sporty...

davat takhle na oci naprosto zrejmy pouzivani steroidu - to by potopilo celou olympiadu, snad krome nekolika malo sportu, kde je jeste sance ze nesypou... v kazdym pripade ten dusledek ......
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2004 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlasím se začatečníkem, kulturistika nemá šanci. Možná prostřídají vzpírání za powerlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimmer


PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2004 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne si myslim ze v olympiade se budou nejake sporty rusit nez pribirat nove. Ale nevim jestli by bylo takovy terno dostat lift na olympiadu. Vzpirani je olympijsky sport a ze by se u nas topili vzperaci v prachach se rict neda. S kulturistikou je to samozrejme mimo. Snad flusani do dalky neni olympijsky sport, ale jedna se pry o tom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2004 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...stejně Šupčík rulezzzz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alena


PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2004 10:39 pm    Předmět: Re: PWL a Olympiáda Odpovědět s citátem

Kdysi dávno jsem slyšela názor, nevím, jak moc byl opodstatněný a podložený ..., že dokud na olympiádě bude vzpírání nebude tam powerlift či jakýkoliv jiný silový sport. Docela by mi to přišlo logické podle toho, jak se vyškrtávají jiné disciplíny. Druhá věc je, zda-li s tím člověk souhlasí.


Dorian I. napsal:
Nevím jestli to sem patří, ale spíš ano. Kdyžtak to přesuňte do jiný sekce. dík

Ptám se hlavně lidí kteří vidí do zákulisí - asi DrLift a spol. Má silový trojboj šanci se stát olympijským sportem? Jedná se o tom? Zajímá mě hlavně jestli něco pro to dělá IPF.
To by (pwl jako olympijský sport) ohromně zvedlo prestiž tohohle sportu, který je prakticky neznámý a v neposlední řadě přineslo zájem sponzorů a tudíž i kešeně

Problém bude asi ohledně dopingu, už takhle mají těžkou hlavu se vzpíráním...

Jenom podotknu, že mě vždycky hrozně pobavilo jak páni Weiderové spolu s kulišákem Samaranchem svého času blbli veřejnost a tvrdili, že se kulturistika stane olympijským sportem... Jak psali v nezávislém a úžasně nápaditém a originálním časopise M&F...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2004 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rimmer napsal:
Osobne si myslim ze v olympiade se budou nejake sporty rusit nez pribirat nove. Ale nevim jestli by bylo takovy terno dostat lift na olympiadu. Vzpirani je olympijsky sport a ze by se u nas topili vzperaci v prachach se rict neda. S kulturistikou je to samozrejme mimo. Snad flusani do dalky neni olympijsky sport, ale jedna se pry o tom.


No mohli by prece zrusit vzpirani. Zakladna se mu podle mne o dost ztencila. V porovnani s liftem je na tom vzpirani co se financi tyce prece jen o dost lip. Je jasne, ze se nikdo v penezich topit nebude, ale podpora by byla urcite vetsi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Sešívaný


PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2004 1:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PWL by šanci mít mohl. Kulturistika ani náhodou, na olympiádu patří sporty, kde si aspoň můžou hrát na to, že se tam nedopuje. Jinak nevím, proč by na OH nemohlo být víc silových sportů? Třeba z atletiky a plavání je tam kdejaká pičovina. Řekněte mi, co je to za spravedlnost, když v plavání může jeden plavec získat 5 zlatých a v jiných disciplínách ti nejlepší nemají šanci o zlatou ani bojovat? Existují tam mezi sporty obrovské nepoměry, na olympiádu by si zasloužily sporty třeba jako rugby, baseball (dyť tyto sporty jsou v mnoha zemích doslova národní), naopak je plno sportů, které bych vyházel a hlavně bych několika sportům hodně zredukoval počet disciplín.
_________________
NO MONEY, NO HONEY!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dorian I.


PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2004 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě by mohli být sporty - pwl i vzpírání na Olympiádě oba. Jde sice v obou z nich o sílu, jenže ve vzpírání více o techniku a dynamiku, než o hrubou sílu. Pwl testuje "sílu" snad s vyjímkou soutěží profesionálních siláků snad nejlépe ze všech sportů.

Pokud má být Olympiáda ukázkou krásy a schopností lidského těla, vůle a výdrže sportovce, tak nesmí chybět i demostrace maximální síly! A to nedemonstroje žádný jiný sport lépe než pwl. Místo toho jsou tam zvláštní a podle mě dost obskurní sporty...

Já osobně bych vyrazil fotbal , toho je všude plno a na olympiádě je v současné podobě spíše k pláči... klidně bych místě něj dal šplh - třeba by se u nás našel další Šupčík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Velmen


PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2004 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten fotbal je fakt ubohej...
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2004 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

udělat pětiboj....vzpírání + pwl....to by byl mazec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - PWL a Olympiáda
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: