Rady pro úzký pas?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rady pro úzký pas?  Úvodní stránka -> Trénink -> Rady pro úzký pas?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
biglou8


PříspěvekZaslal: po září 05, 2016 8:03 am    Předmět: Rady pro úzký pas? Odpovědět s citátem

Ahoj,

zjistil jsem že se mi postupně začal zvětšovat pas. Ano vím že nejlepší rada je vybudovat zbytak svalstva tak aby tento fakt zakryl :)

Nemátě nějaké rady jak se vyvarovat dalšímu nárůstu pasu případně jeho zůžení? Někdo mi říkal že těžké cviky na břicho němám dělat nebo že mám používat vzpěračský pas...

Díky moc za odpovědi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biglou8


PříspěvekZaslal: po září 05, 2016 9:16 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Tak jsem ještě něco zkoušel pozjišťovat ze zahnraničních zdrojů a přišel jsem na tohle...

Údajně pomáhá dělat vacuum na břicho...
Dále pak vypustit mrtvoly a dřepy z tréninků
A poslední radou je používat vzpěračský pásek k zamezení rozvoje core svalů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xien


PříspěvekZaslal: po září 05, 2016 12:59 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

biglou8 napsal:
Tak jsem ještě něco zkoušel pozjišťovat ze zahnraničních zdrojů a přišel jsem na tohle...

Údajně pomáhá dělat vacuum na břicho...
Dále pak vypustit mrtvoly a dřepy z tréninků
A poslední radou je používat vzpěračský pásek k zamezení rozvoje core svalů.


vakuum ano

mrtvoly, dřepy cvičit

pásek jen u nejtěžších sérií

někdo má geneticky daný široký pas - např. Paco Bautista a nic s tím nejde dělat. Potom je taky kulturistický 9 měsíc u všech profíků - ale to asi není Tvůj případ - předpokládám že neužíváš růstový hormon a inzulín atd atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biglou8


PříspěvekZaslal: po září 05, 2016 1:47 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

geneticky to je určitě dané, ale silovými cviky se to určitě daá ještě zvětšit a co vím tak to už zmenšit zpátky nepude, nebo alespoň jen minimálně...

zkusím dřepy a mrtvolu nahradit jinak... mrtvolu stejně ani profíci nejezdí tak zkusím jejich "veslování". no uvidím co se stane po pár měsících až se zbavím zbytku tuků a budu to udržovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po září 05, 2016 2:20 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

biglou8 napsal:
geneticky to je určitě dané, ale silovými cviky se to určitě daá ještě zvětšit a co vím tak to už zmenšit zpátky nepude, nebo alespoň jen minimálně...

zkusím dřepy a mrtvolu nahradit jinak... mrtvolu stejně ani profíci nejezdí tak zkusím jejich "veslování". no uvidím co se stane po pár měsících až se zbavím zbytku tuků a budu to udržovat


Hele jak dlouho cvičíš? Sypeš? Jestli ne, tak se vůbec nedívej na to, co dělaj profíci 
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: po září 05, 2016 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uzky pas & cviceni....

Vzdycky se mi pripomene Boris Orava:
"Jezdim tezky drepy a mrtvoly a zda se vam ze bych mel nejak sirokej pas :-D "
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po září 05, 2016 3:58 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

biglou8 napsal:
Dále pak vypustit mrtvoly a dřepy z tréninků


to kandiduje na jednu z nejhorších rad na foru

jestli chceš mít úzkej pas, tak tam měj málo tuku...

je to dost daný geneticky, ten pásek možná maličko pomůže, ale každopádně je nejlepší ten pas tolik neřešit a nabrat na záda

vynechávat kvůli tomu tréninky břicha je taky blbost... já břicho trénuju docela často a pas mám pořád pěkně hubenej... dokonce bych ho rád rozšířil kvůli síle

rozhodně kvůli zúžení pasu nevynechávej dřepy a mrtvoly!!! jestli to pomůže, tak možná o nějakej ten milimetr, ale to co ti to vezme ničím nenahradíš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rady pro úzký pas?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: