Redukce vahy trening



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Redukce vahy trening  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Redukce vahy trening
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Izman


PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2018 11:45 pm    Předmět: Redukce vahy trening Odpovědět s citátem

Potrebuju snizi vahu (191cm, 112kg)

Aktualne jsem zacal s dukanovou dietou, Takze se da rict ze mam absolutne minimalni prisun sacharidu, a velkej prijem bilkovin. Aspon na nejakou dobu.

poslednich 16 mesicu jsem cvicil 3x tydne cizuv full body trening pro zacatecniky :) vykonost sla dost nahoru a nejak si nemam na co stezovat :) . Ale po novem roce jsem si rekl ze uz dost prasaren a chci shodit.

presel jsem pred cca mesicem na jiny trening (abych si zvyknul pred dietou) ubral jsem vahy ale pridal na intenzite
5-10 minut rotoped
10x celni drep - 30kg cinka
10x mrtvy tah - 30kg cinka
10x pritahy cinky v predklonu - 30kg cinka
10x klasicke drepy - 30kg cinka
10x millitary press - 30kg cinka

toto kolecko aktualne zvladam behem 29 minut zopakovat 7x (s 20kg cinkou to za 25 minut zvladnu 9x)

pak cviceni bricha (sedlehy/zvedani nohou ve svisu/planking)

Nasledne jeste pridam cviky na vrsek ten jedu s co nejvestima vahama (bicepsove zdvihy, bench press, pullover, francouzske tlaky)

Celkove se s casem vejdu do 60 minut

Chci se zeptat co na to cviceni rikate? Upravili by jste neco?

Pocitam ze za cca 2-4 mesice zase prejdu vice na silovy trening takze to neni neco co planuji cvicit dalsich 5 let ale proste jestli to k redukci vahy je dostacujici.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2018 11:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na to abys shodil, nemusíš jezdit kruháče. Můžeš zůstat u “normálního” tréninku a přidat jen kardio...švihadlo, běh, tabatu, cokoliv. A nejlépe stáhnout nějaké jídlo. :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izman


PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Na to abys shodil, nemusíš jezdit kruháče. Můžeš zůstat u “normálního” tréninku a přidat jen kardio...švihadlo, běh, tabatu, cokoliv. A nejlépe stáhnout nějaké jídlo. :))


Jj jidlo mam ted ztazene podle.dukana. Na netu toho je hodne. Docela to pomaha da se rict ze vypustis prilohy, a vysoko sacharidove potraviny a z povoleneho seznamu jidel zeres jako kun. ( tech potravin je opravdu hodne a da se rict ze pokryva 99% meho bezneho jidelnicku ). Plus musis hodne pit a pokud ti nevadi ze nemas vysokej prijem sacharidu tak je to dost efektivni.... Jojo efekt minimalni teda pomud nezacnes zrat metraky smazeneho a sladkosti aspon u me
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Redukce vahy trening
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: