redukované série-účinný tréning?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - redukované série-účinný tréning?  Úvodní stránka -> Trénink -> redukované série-účinný tréning?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

používam v tréningu aspoň niekedy redukované série?
áno, pravidelne
10%
 10%  [ 4 ]
občas
50%
 50%  [ 19 ]
nikdy
39%
 39%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
Freimen


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BigOne napsal:

2 freimen: pokud to co tady předvádím je povýšené nadávání tak to v tom případě povýšeně nadávám odjakživa a do smrti budu, na druhou stranu adorace průměru je trend, kterým se ubírá celá tahle společnost, takže neboj , nevybočuješ

tou adorací průměru na foru o kulturistice myslíš sebe nebo jurasse? Myslím si, že Luboš Koumal (nebo kterýkoliv jiný závodník z fora) nemusí být mistr Olympia, aby si úctu zasloužil a někdo, kdo se po letech jednou dostane do formy (ty a tvé fotky), si nebral na paškál jednu méně zdařilou formu z konkrétní soutěže Luboše, když půl roku předtím vyhrál titul mistra Moravy ve sportovní kulturistice do 82,5kg, o čemž se tobě, nebo té sebrance která ráda do kulturistických příprav na foru kecá, může jen zdát...

Jinak je legrační, jak mluví o zvednutí úrovně fora někdo, kdo sám nikdy článek pro mladé kluky nenapsal a sám říká, že nemá potřebu se o své znalosti dělit, říká ti něco slovo pokrytec?
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
BigOne


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok tak naposledy: napsal sem do jeho topicu ze si pod slovem godzilla predstvuju vic nez 73 kg hmoty nic vic nic min, na to godzilla reagovala tak jaxe dalo, vzhledem k jeho opravdovym vlastnostem, cekat objevila se tam moje stara fotka a komentar, ktery jenom vic odhalil jeho vlastnosti, ja tam psal nejaky urazky? no moje "dostat se do formy a kecat" je prace nekolika let s nejakym cilem, to ze nekdo je na prknech kazdy rok a nekdy se umistuje naprednich mistech v tzv pruchozi kategorii je opravdu obdivuhodne (tim myslim kategorii kde zacnou exjuniori predtim nez naberou dalsi svaly a posunou se vys a tudiz ty co tam stale zustavaji diky pravidlu pravdepodobnosti neco urcite vyhrajou)
no doufam ze se mi a te nasi ukecane sebrance o titulu do 82,5kg nebude ani zdat

radim kazdymu kdo me pozada a o kom si myslim ze to pro nej ma smysl, uroven fora pozvedat nehodlam pze to jende.
uroven fora odpovida slozeni fora.
pokrytec nejsem, spis naopak rikam co si myslim a taky nejsem ritolezec zejo Freii

Freimen napsal:
BigOne napsal:

2 freimen: pokud to co tady předvádím je povýšené nadávání tak to v tom případě povýšeně nadávám odjakživa a do smrti budu, na druhou stranu adorace průměru je trend, kterým se ubírá celá tahle společnost, takže neboj , nevybočuješ

tou adorací průměru na foru o kulturistice myslíš sebe nebo jurasse? Myslím si, že Luboš Koumal (nebo kterýkoliv jiný závodník z fora) nemusí být mistr Olympia, aby si úctu zasloužil a někdo, kdo se po letech jednou dostane do formy (ty a tvé fotky), si nebral na paškál jednu méně zdařilou formu z konkrétní soutěže Luboše, když půl roku předtím vyhrál titul mistra Moravy ve sportovní kulturistice do 82,5kg, o čemž se tobě, nebo té sebrance která ráda do kulturistických příprav na foru kecá, může jen zdát...

Jinak je legrační, jak mluví o zvednutí úrovně fora někdo, kdo sám nikdy článek pro mladé kluky nenapsal a sám říká, že nemá potřebu se o své znalosti dělit, říká ti něco slovo pokrytec?
_________________
Bleifrei? Nein, danke, nicht mehr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
BigOne napsal:

2 freimen: pokud to co tady předvádím je povýšené nadávání tak to v tom případě povýšeně nadávám odjakživa a do smrti budu, na druhou stranu adorace průměru je trend, kterým se ubírá celá tahle společnost, takže neboj , nevybočuješ

tou adorací průměru na foru o kulturistice myslíš sebe nebo jurasse? Myslím si, že Luboš Koumal (nebo kterýkoliv jiný závodník z fora) nemusí být mistr Olympia, aby si úctu zasloužil a někdo, kdo se po letech jednou dostane do formy (ty a tvé fotky), si nebral na paškál jednu méně zdařilou formu z konkrétní soutěže Luboše, když půl roku předtím vyhrál titul mistra Moravy ve sportovní kulturistice do 82,5kg, o čemž se tobě, nebo té sebrance která ráda do kulturistických příprav na foru kecá, může jen zdát...

Jinak je legrační, jak mluví o zvednutí úrovně fora někdo, kdo sám nikdy článek pro mladé kluky nenapsal a sám říká, že nemá potřebu se o své znalosti dělit, říká ti něco slovo pokrytec?

Přesně tak, lidi hrozně rychle zapomínají. Luboš byl výborný na jaře, vyhrál moravu a belgii, kde ukázal, že se umí prosadit i v zahraničí. Koukal jsem na jeho volnou sestavu a prezentaci, všechno na mě dýchalo professionální atmosférou. Na jaře ukázal celkové zlepšení na své postavě, ale na to se hned zapomělo, po tom co se Lubošovi nepodařil podzim a i tak udělal slušný výsledek. BigOne má dobrou postavu, ale nemá respekt k ostatním závodníkům, což vypadá s prominutím trochu namyšleně.
nahoru
Freimen


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BigOne napsal:
ok tak naposledy: napsal sem do jeho topicu ze si pod slovem godzilla predstvuju vic nez 73 kg hmoty nic vic nic min, na to godzilla reagovala tak jaxe dalo, vzhledem k jeho opravdovym vlastnostem, cekat objevila se tam moje stara fotka a komentar, ktery jenom vic odhalil jeho vlastnosti, ja tam psal nejaky urazky? no moje "dostat se do formy a kecat" je prace nekolika let s nejakym cilem, to ze nekdo je na prknech kazdy rok a nekdy se umistuje naprednich mistech v tzv pruchozi kategorii je opravdu obdivuhodne (tim myslim kategorii kde zacnou exjuniori predtim nez naberou dalsi svaly a posunou se vys a tudiz ty co tam stale zustavaji diky pravidlu pravdepodobnosti neco urcite vyhrajou)
no doufam ze se mi a te nasi ukecane sebrance o titulu do 82,5kg nebude ani zdat

radim kazdymu kdo me pozada a o kom si myslim ze to pro nej ma smysl, uroven fora pozvedat nehodlam pze to jende.
uroven fora odpovida slozeni fora.
pokrytec nejsem, spis naopak rikam co si myslim a taky nejsem ritolezec zejo Freii

to jste celí vy, sportovní teoretici, ty nemáš sportovní výkonnost ještě žádnou, plody své práce jsi na soutěži, kde se láme chleba nepředvedl a žádnou předsoutěžní dietu s odvodněním neabsolvoval, ale přesto označíš kategorii ve sportovní kulturistice mužů do 82,5kg za průchozí kategorii, kde startují exjunioři (např. Karel Branný a Michal Sitter, viď?), to vypovídá spíše o tvých neskrytých vlastnostech...

Jinak uvědomuješ si, že to byl jeho tréninkový log, který začal 9 měsíců před tvou reakcí, ještě když měl Luboš přes 90kg a než vyhrál vůbec tu Moravu?

A jako poslední, opět si neodpustím upozornit na to, jak moc si opět protiřečíš. Když se mě tu zastane někdo z mých kamarádů nebo já jeho, jsem pro tebe "řiťolezec", ale když se tu na mě jednoho postupně sesype vaše navzájem si přitakávající sebranka, to je samozřejmě v pořádku. To samé ty články. Sám nic nenapíšeš, ale kritizuješ, že úroveň jde dolů. Co si nejprve něco vyzkoušet sám (kulturistickou přípravu, edukaci cílových skupin sportovců) a pak teprve takové věci kritizovat u jiných, že to dělají špatně? (a asi si opravdu trochu uvědomit, že do té doby jsi ty ten, kdo nedělá nic)
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
BUFU


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BigOne... proč sem teda vlastně chodíš, když to stojí za houby?
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
McMahoney


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimene jen s tebou sohlasim.Ty sám si pro mně vzorem nejen tim co si vyhrál, ale taky tim jak píšeš různý články a tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel-James


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
to jste celí vy, sportovní teoretici, ty nemáš sportovní výkonnost ještě žádnou, plody své práce jsi na soutěži, kde se láme chleba nepředvedl a žádnou předsoutěžní dietu s odvodněním neabsolvoval...


nerad bych se do toho pletl, ale bigone jiz zavodil, v nejtezsi kategorii a nevypadal vubec spatne...
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Daniel-James napsal:
Freimen napsal:
to jste celí vy, sportovní teoretici, ty nemáš sportovní výkonnost ještě žádnou, plody své práce jsi na soutěži, kde se láme chleba nepředvedl a žádnou předsoutěžní dietu s odvodněním neabsolvoval...


nerad bych se do toho pletl, ale bigone jiz zavodil, v nejtezsi kategorii a nevypadal vubec spatne...

a smím se tedy zeptat v jaké asociaci závodil a s jakými výsledky, že je pro něj kategorie sportovní kulturistiky IFBB do 82,5kg kategorií exjuniorů (kde přitom závodí i Karel Branný, Josef Furin, Michal Sitter atd.)??? Tohle by z úst nevypustil ani Bureš, každý opravdový (sebelepší) závodník nebude hanit sportovce z nižších kategorií, protože zná celou tu dřinu a přípravu, natož pak nějaký sportovec, který sebelepší není...
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ygg


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:

to jste celí vy, sportovní teoretici, ty nemáš sportovní výkonnost ještě žádnou, plody své práce jsi na soutěži, kde se láme chleba nepředvedl a žádnou předsoutěžní dietu s odvodněním neabsolvoval, ale přesto označíš kategorii ve sportovní kulturistice mužů do 82,5kg za průchozí kategorii, kde startují exjunioři (např. Karel Branný a Michal Sitter, viď?), to vypovídá spíše o tvých neskrytých vlastnostech...

Jinak uvědomuješ si, že to byl jeho tréninkový log, který začal 9 měsíců před tvou reakcí, ještě když měl Luboš přes 90kg a než vyhrál vůbec tu Moravu?

A jako poslední, opět si neodpustím upozornit na to, jak moc si opět protiřečíš. Když se mě tu zastane někdo z mých kamarádů nebo já jeho, jsem pro tebe "řiťolezec", ale když se tu na mě jednoho postupně sesype vaše navzájem si přitakávající sebranka, to je samozřejmě v pořádku . To samé ty články. Sám nic nenapíšeš, ale kritizuješ, že úroveň jde dolů. Co si nejprve něco vyzkoušet sám (kulturistickou přípravu, edukaci cílových skupin sportovců) a pak teprve takové věci kritizovat u jiných, že to dělají špatně? (a asi si opravdu trochu uvědomit, že do té doby jsi ty ten, kdo nedělá nic)


Frei Frei .... už zase ...
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel-James


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
a smím se tedy zeptat v jaké asociaci závodil a s jakými výsledky...


to necham na nem jestli bude chtit uverejnit nebo ne. Me to neprislusi. Kazdopadne to byla IFBB
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:

Frei Frei .... už zase ...

v zásadě už bych na tohle nereagoval, ale sám si vzpomeň, že dřív tahle má argumentace byla reakcí na způsob přípravy a vhodnost té které diety nebo tréninku, kdy jsem si nebyl jistý, jestli by do toho ten, kdo sám přípravu nedržel, měl nebo neměl kecat.

Jestli jsem si ale tenkrát nebyl jistý, tak teď jsem naprosto přesvědčený o použití takové argumentace na někoho, kdo řekne o závodnících mužů v kategorii do 82,5kg, že jsou exjunioři, to se na mě nezlob, opravdu jsem o tom přesvědčený, že v tomto případě "už zase"...
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Daniel-James


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby bylo taky neco k tematu, shazovane serie pouzivam casto.
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
...ale když se tu na mě jednoho postupně sesype vaše navzájem si přitakávající sebranka...
o koho jde? nevsiml jsem si ze by se BigOne s nekym paktoval, mam pocit ze to moc jednoduse skatulkujes a hledas nejaky zaskodnicky skupiny ale nic takovyho neexistuje
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
ygg napsal:

Frei Frei .... už zase ...

v zásadě už bych na tohle nereagoval, ale sám si vzpomeň, že dřív tahle má argumentace byla reakcí na způsob přípravy a vhodnost té které diety nebo tréninku, kdy jsem si nebyl jistý, jestli by do toho ten, kdo sám přípravu nedržel, měl nebo neměl kecat.

Jestli jsem si ale tenkrát nebyl jistý, tak teď jsem naprosto přesvědčený o použití takové argumentace na někoho, kdo řekne o závodnících mužů v kategorii do 82,5kg, že jsou exjunioři, to se na mě nezlob, opravdu jsem o tom přesvědčený, že v tomto případě "už zase"...


Frei ... je ok, že tě BO nasral, to se dřív nebo později povede každému každého:-)))), viděl jsi fotky, které jasně dokládají, že soutěžil, a ne ve zlé formě. Takže o tom něco ví. Takže tento argument je mimo.

Druhá věc bylo to s tou sebrankou a s tím že ty samojediný....to jsem moc nepochopil koho konkrétně myslíš, a navíc mi to jako poznámka přišlo tak nějak zbytečně ublížené.

A třetí...což bylo smyslem mého Už zase ... ty máš tendenci vše brát hrozně osobně, a pak ta argumentace, i když v jádru je v mnoha případech racionální a dává smysl, se posune do roviny osobních útoků, což ty tvé argumenty shodí. Jo, netvrdím, že vždy s tím začneš ty, ale strašně snadno se necháš vyprovokovat. Hezky argumentoval v tomto případě Herza, když je najedený, tak je radost s ním komunikovat . Řekl prostě v klidu svůj názor, a tečka.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To DJ ..... konečně pořádný avatar

I když já nedám dopustit na předlohu....

_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - redukované série-účinný tréning? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: