Regenerace bicepsu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Regenerace bicepsu  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Regenerace bicepsu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Melán


PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2017 12:59 pm    Předmět: Regenerace bicepsu Odpovědět s citátem

Ahoj, potřebuju poradit. Mám domáci hrazdu atd. a cvičím doma stylem workoutu. Cvičím zatím jen základní cviky jako shyby nadhmatem, dřepy, klily atd. Cvičím ob-den to samé, akorát střídám poradí a váhy. Kámoš mi poradil i bicepsové přítahy na úzko. Chci se zeptat, jedna polovina lidí mi tvrdí že biceps je malý sval, rychle regeneruje a dá se cvičit každý den, druhá že je malý a právě proto by se měl cvičit jen 1-2x týdně , kde je pravda ? Myslíte že uregeneruje když budu ob-den cvičit ty bicepsové přítahy ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš
Moderátor


PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2017 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

je to tak, že biceps je menší sval a nikdy ho "neodpálíš" tolik jako třeba nohy nebo záda, které můžeš cítit třeba až 3-4 dny. Pokud budeš mít vysloveně na biceps jen jeden cvik, tak myslím, že obden se to zvládnout dá. Klasický trénink v posilovně, kde by si na ruce jel třeba 3-4 cviky by se už asi moc obden moc nedal. :-)

Uvidíš jak to budeš zvládat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Regenerace bicepsu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: