Ročenky kulturistiky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ročenky kulturistiky  Úvodní stránka -> Fotografie -> Ročenky kulturistiky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mikuc


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 11:33 am    Předmět: Re: Ročenky kulturistiky Odpovědět s citátem




nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Müller


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 2:34 pm    Předmět: 1966 Odpovědět s citátem

Narodil jsem se v r. 1966, cvičit jsem začínal v r. 1983. Tyhle knížky se nedaly u nás sehnat, v obchodech nebyly a v knihovnách se nepůjčovaly. Chodil jsem s holkou, pracovala v univerzitní knihovně v Brně a mohla si půjčit cokoliv. Půjčil jsem si něco také od p. Mazága a opisoval to, ještě to někde mám. Nebylo nic, řekli , jezte kuře, jedli jsme pečené s kůží, řekli fuj chleba, vůbec jsme nechápali, co teda jí. Krásná doba, už se to nebude opakovat.
_________________
Michal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 6:17 pm    Předmět: Re: 1966 Odpovědět s citátem

Také 1966 - dobrý rok:)))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2009 6:21 pm    Předmět: Re: 1966 Odpovědět s citátem




nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 2:05 pm    Předmět: Re: 1966 Odpovědět s citátem




nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 10:45 am    Předmět: Re: Ročenky kulturistiky Odpovědět s citátem


Omluva, jedna stránka mi při ofocování vypadla, ale myslím, že to není taková tragédie:))


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 9:54 pm    Předmět: Re: 1966 Odpovědět s citátem




nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 8:59 pm    Předmět: Re: 1966 Odpovědět s citátem




nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 9:42 am    Předmět: Re: 1966 Odpovědět s citátem






Naposledy upravil Mikuc dne st listopad 04, 2009 9:46 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 9:45 am    Předmět: Re: 1966 Odpovědět s citátem




Jak tak koukám, nějak jsem pozapomněl dát svalstvo ramen, ale budou další ročenky, snad si ze zásobníku cviků vyberete tam:))

A to je konec ročenky 1966.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 1:50 pm    Předmět: Re: Ročenky kulturistiky Odpovědět s citátem

Rok 1967









nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 5:22 pm    Předmět: Re: Ročenky kulturistiky Odpovědět s citátem




nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 9:24 pm    Předmět: Re: Ročenky kulturistiky Odpovědět s citátem








nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hamm123


PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 9:22 am    Předmět: Ročenka 1984 Odpovědět s citátem

Tak tady mám taky jednu:








nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 6:59 pm    Předmět: Re: Ročenka 1984 Odpovědět s citátem








nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ročenky kulturistiky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: