Rostlinné proteiny - hrachový, sojový, konopný, rýžový


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rostlinné proteiny - hrachový, sojový, konopný, rýžový  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Rostlinné proteiny - hrachový, sojový, konopný, rýžový
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

B.é.d.a. napsal:
Lord_Ivory napsal:
Mel jsem jen instantni verzi. Ta je naprosto bez problemu.

Co se tyce tablet, tak s nimi mam problem. Pokud hodis tabletu jen tak do sejkru, tak se nikdy nerozpusti. Ani kdyz s tim sejkrem mlatis jako blazen. A to jsem mel asi 8 platicek a vsechny to delaly stejne. Proste vzdycky minimalne pulka nerozpustena zustane. Jedina moznost je proste tu tabletu rozmacknout mezi prsty nebo rozdrolit.


Aha, takže vezmu radši jenom jedno platíčko na zkoušku a jinak bude lepší když vezmu těch 20 g prášku na ochucení, díky.


Udelej to jednoduse. Kazdy, ktery te zaujme, tak si kup 1 kg na zkousku a sam uvidis. Ja mel zatim ten instant, casein, ryzovy a hrachovy. Jeste bych chtel vyzkouset konopny, ale ten je cenove uz vys. Ted planuju jit klasicky do 80 kvuli cene.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominik01


PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl jak neinstant, tak instant, použil jsem jak to ochucovadlo v prášku ( 20g na 2kg suroviny podle návodu, a skoro jsem to necítil :D, pak už jsem dal více,cca 30g ochucovadla/2kg proteinu) jinak jsem to pil i bez příchutě, taky jsem měl už to hydro st. hydrolýzy 32, taky prvně bez příchutě, pak s ochucovadlem, s těmito proteiny jsem žádný problém neměl, problém byl jen s jejich caseinem, a to ten, že neskutečně pěnil, večer jsem si to namíchal,vypil, a stejně ještě zůstalo tak 1/4 šejkru pěny... a pěna tam takto třeba vydržela až do rána :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B.é.d.a.


PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dominik01 napsal:
Já měl jak neinstant, tak instant, použil jsem jak to ochucovadlo v prášku ( 20g na 2kg suroviny podle návodu, a skoro jsem to necítil :D, pak už jsem dal více,cca 30g ochucovadla/2kg proteinu) jinak jsem to pil i bez příchutě, taky jsem měl už to hydro st. hydrolýzy 32, taky prvně bez příchutě, pak s ochucovadlem, s těmito proteiny jsem žádný problém neměl, problém byl jen s jejich caseinem, a to ten, že neskutečně pěnil, večer jsem si to namíchal,vypil, a stejně ještě zůstalo tak 1/4 šejkru pěny... a pěna tam takto třeba vydržela až do rána :D


Díky za recenze.
Vezmu pro zatim na zkoušku 1 kg toho neinstantního a k tomu prášek i tablety. Kdyžtak můžu dát těch 20 g na 1 kg proteinu aby to mělo teda nějakou chuť, ale chci zkusit i tablety a bez příchutě zkusim taky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dopravu jsi kalkuloval? já platím převodem a pak si vyzvedávám na Geis Point, který mám blízko, což je za 70,- a nakupuji toho více najednou, takže se to rozpustí. jeden sáček a ještě jiný způsob dopravy tu cenu podstatně navýší, ale pokud si nejsi jistý, tak samozřejmě lepší vyzkoušet... i když v tom případě pro Tebe asi proteinová suplementace nebude vhodná :)

ochucovací prášek ani tablety fakt neřeším... rozmíchám proteiňák, kopnu to do sebe a hotovo. a jestli chceš opravdu něco hnusnýho, tak si objednej i jejich bcaa... dost pění a nutí k dávení. ale když už člověk jednou zvládne alavis, tak mu i tenhle obyč proteiňák přijde jako mňamka ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B.é.d.a.


PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
dopravu jsi kalkuloval? já platím převodem a pak si vyzvedávám na Geis Point, který mám blízko, což je za 70,- a nakupuji toho více najednou, takže se to rozpustí. jeden sáček a ještě jiný způsob dopravy tu cenu podstatně navýší, ale pokud si nejsi jistý, tak samozřejmě lepší vyzkoušet... i když v tom případě pro Tebe asi proteinová suplementace nebude vhodná :)

ochucovací prášek ani tablety fakt neřeším... rozmíchám proteiňák, kopnu to do sebe a hotovo. a jestli chceš opravdu něco hnusnýho, tak si objednej i jejich bcaa... dost pění a nutí k dávení. ale když už člověk jednou zvládne alavis, tak mu i tenhle obyč proteiňák přijde jako mňamka ;)


Jo na dopravu jsem taky koukal - za 70,- na GeisPoint nebo za stejnou cenu doručení domu s platbou předem.
S trávením proteinu normálně problém nemám - mám už několikátej kýbl Smartlabs Chow a jsem s ním maximálně spokojenej. Přece jenom radši nebudu kupovat hned nějaký velký množství, když si nejsem jistý stravitelností u tohoto obyč koncentrátu. Takže vezmu jenom 1 kg a podle toho pak nakoupim dál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: st leden 20, 2016 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty přáškové příchutě doporučuji -hlavně čoko-speciál. Míchat 20g/1kg,
chutná to pak docela dobře :o)
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kerber


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakozto vegan jsem vyzkousel nekolik rostlinnych proteinu. Vetsina je nevalnych nebo se ani pozrit neda.. Ale jedna vyjimka existuje - hrachovy cokoladovy od Myoproteinu je velmi dobry a bezproblemu ho davam 2-3 denne.

A reci, ze vegana cekaji zdravotni problemy nebo ze by nemel vubec cvicit, to snad nekdo nemysli vazne??

Dovolim si tvrdit, ze jako vegan vypadam s 93kg pri cca 10% tuku lip nez 80% fora..

Samozrejme nikomu nic necpu.. Kazdy strujce sveho stesti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom otazka: co te vede k tomu byt vegan?
Chapu ze je nekdo vegetarian,peotoze je mu lito tech roztomilych zviratek...ale ja si proste ty skvarky ani spek neodpustim!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kerber napsal:
Jakozto vegan jsem vyzkousel nekolik rostlinnych proteinu. Vetsina je nevalnych nebo se ani pozrit neda.. Ale jedna vyjimka existuje - hrachovy cokoladovy od Myoproteinu je velmi dobry a bezproblemu ho davam 2-3 denne.

A reci, ze vegana cekaji zdravotni problemy nebo ze by nemel vubec cvicit, to snad nekdo nemysli vazne??

Dovolim si tvrdit, ze jako vegan vypadam s 93kg pri cca 10% tuku lip nez 80% fora..

Samozrejme nikomu nic necpu.. Kazdy strujce sveho stesti


při vší úctě ale tvoje svalová hmota je produktem dřívějších živočišných bílkovin v kombinaci s bobulema:)
nicméně veganství/vegetariánství je mi sympatické, ne že ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Začněte žrát šutry...
http://www.radostnezpravy.cz/dukaz-ze-rostliny-vnimaji/


Šutry taky ne! Herec Dušek s balvany promlouvá!
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Klouček


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2016 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsou na tom rostlinný proteiny tak špatně? Díval jsem se na video od Supertrénér a docela mě naštvalo, jak je hned na začátku zavrhli.

No a co takhle vícesložkovej rostlinnej protein, tam se už aminokyseliny dokážou efektivně doplnit, aby byla využitelnost dobrá? A je zvláštní, že u rostlinnejch proteinů dost často neuváděj aminokyseliny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Waffels


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2016 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostlinne proteinove doplnky jsou minimálně z hlediska působení na gastrointestinální trakt jedna z nejlepších možností. Pro kondičního cvičence je to s nejvyšší pravděpodobností i ta nejlepší volba proteinu jaký si může zvolit, protože mají 1. V rozumném užívání velmi pozitvní vliv na zdraví, který je u syrovátkových proteinů prakticky nulový 2. pro kondičáka absolutně totožný efekt jako syrovátkové proteiny. Jsou to devadestákové mýty a panická hrůza z toho, že je to "vegan, rostlinne apod" nic víc.

Nicméně si musíš umět vybrat a vědět z jakého důvodu si ho kupuješ. Koukni na značku Sunwarrior, například na jejich výrobek Warrior Blend, není to naprostá špička ale je to velice cenově dostupné. Určitě bych se vyhnul i takovým značkám, u kterých lidi považují jejich výrobky za kvalitní, např. od Myproteinu nebo Relfexu jsou jejich rostlinné proteiny dost tristní.
_________________
If Jesus comes back, We will kill him again!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sovajs


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2016 6:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Waffels napsal:
Rostlinne proteinove doplnky jsou minimálně z hlediska působení na gastrointestinální trakt jedna z nejlepších možností. Pro kondičního cvičence je to s nejvyšší pravděpodobností i ta nejlepší volba proteinu jaký si může zvolit, protože mají 1. V rozumném užívání velmi pozitvní vliv na zdraví, který je u syrovátkových proteinů prakticky nulový 2. pro kondičáka absolutně totožný efekt jako syrovátkové proteiny. Jsou to devadestákové mýty a panická hrůza z toho, že je to "vegan, rostlinne apod" nic víc.

Nicméně si musíš umět vybrat a vědět z jakého důvodu si ho kupuješ. Koukni na značku Sunwarrior, například na jejich výrobek Warrior Blend, není to naprostá špička ale je to velice cenově dostupné. Určitě bych se vyhnul i takovým značkám, u kterých lidi považují jejich výrobky za kvalitní, např. od Myproteinu nebo Relfexu jsou jejich rostlinné proteiny dost tristní.


Studie?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Klouček


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2016 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Waffels napsal:
Rostlinne proteinove doplnky jsou minimálně z hlediska působení na gastrointestinální trakt jedna z nejlepších možností. Pro kondičního cvičence je to s nejvyšší pravděpodobností i ta nejlepší volba proteinu jaký si může zvolit, protože mají 1. V rozumném užívání velmi pozitvní vliv na zdraví, který je u syrovátkových proteinů prakticky nulový 2. pro kondičáka absolutně totožný efekt jako syrovátkové proteiny. Jsou to devadestákové mýty a panická hrůza z toho, že je to "vegan, rostlinne apod" nic víc.

Nicméně si musíš umět vybrat a vědět z jakého důvodu si ho kupuješ. Koukni na značku Sunwarrior, například na jejich výrobek Warrior Blend, není to naprostá špička ale je to velice cenově dostupné. Určitě bych se vyhnul i takovým značkám, u kterých lidi považují jejich výrobky za kvalitní, např. od Myproteinu nebo Relfexu jsou jejich rostlinné proteiny dost tristní.


1200 Kč za 1kg se mi nezdá moc cenově dostupný, to už bych radši zkusit Vegan Protein od Reflexu nebo MyProtein Vegan Blend.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rostlinné proteiny - hrachový, sojový, konopný, rýžový Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: