Rýsovali jste už někdy


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rýsovali jste už někdy  Úvodní stránka -> Trénink -> Rýsovali jste už někdy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak jste na tom s rýsováním?
Ještě jsem to nezkusil a ani zkoušet nebudu
0%
 0%  [ 0 ]
Časem to asi budu muset zkusit, zatím ne
15%
 15%  [ 6 ]
Již jsem to zkusil a byl jsem spokojený
12%
 12%  [ 5 ]
Zkusil jsem to, ale bez větších výsledků
10%
 10%  [ 4 ]
Chystám se na to před prázdninama (do plavek)
30%
 30%  [ 12 ]
Chystám se na to, až dosáhnu určité váhy
22%
 22%  [ 9 ]
Rýsuju pravidelně
10%
 10%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 40

Autor Zpráva
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 10:35 am    Předmět: Rýsovali jste už někdy Odpovědět s citátem

Zajímá mě, kolik lidí tady už někdy rýsovalo.

Pokud ano, tak kolikrát, v jakých intervalech, jakým způsobema (druh diety, typ tréninku) a hlavně s jakým výsledkem. Můžete i připsat z jaké váhy na jakou váhu (přidejte i výšku, pro lepší představu).

Kdo ještě ne, tak jestli se chystáte, pokud se chystáte, tak kdy a jakým způsobem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 10:46 am    Předmět: Re: Rýsovali jste už někdy Odpovědět s citátem

A hned si sám odpovím, zatím jsem nerýsoval, chci to zkusit až se dostanu alespoň na 95kg, do toho mi ještě zbývá asi 7kg. Jedu teď první cyklus GVT, pak dám 31day arms, pak dojedu GVT. Pokud to zabere, tak bych tak květen, červen zkusil něco schodit pomocí sacharidových vln, tam mi ten princip je celkem jasný...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 10:52 am    Předmět: Re: Rýsovali jste už někdy Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
A hned si sám odpovím, zatím jsem nerýsoval, chci to zkusit až se dostanu alespoň na 95kg, do toho mi ještě zbývá asi 7kg. Jedu teď první cyklus GVT, pak dám 31day arms, pak dojedu GVT. Pokud to zabere, tak bych tak květen, červen zkusil něco schodit pomocí sacharidových vln, tam mi ten princip je celkem jasný...

sem na tom podobne, nabral bych rad sice jen do 90 (jeste 5kg), zkousim taky GVT, taky chci zkusit 31 dnu na pracky a jestli to zabere tak bych rad vlitnul do dietky, abych mel potom vetsi chut na nabirani a vic prostoru pro ty vobrovsky svaly co mi tam pak narostou
jakej druh diety jeste nak moc netusim, kua, lakalo by me hodit 3tejdny CKD a pak zkusit vlnit, ale bojim se, ze ten tuk by me v CKD asi zabil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ATP


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chystam se nekdy v breznu si dat tak 3-4 tydny CKD. Jestli to takhle totiz pujde dal, tak budu mit neco pres 80 kilo a tak 85 v pase a vic jak 100 pres zadek, coz zacina vypadat dost nevabne (170cm), nehlede na to ze bych si musel koupit komplet novy obleceni. Jinak do ty doby i po tom objem. Jde mi jenom o to se zbavit neco malo tuku a pokracovat v objemu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 11:02 am    Předmět: tuk Odpovědět s citátem

ATP napsal:
Chystam se nekdy v breznu si dat tak 3-4 tydny CKD. Jestli to takhle totiz pujde dal, tak budu mit neco pres 80 kilo a tak 85 v pase a vic jak 100 pres zadek, coz zacina vypadat dost nevabne (170cm), nehlede na to ze bych si musel koupit komplet novy obleceni. Jinak do ty doby i po tom objem. Jde mi jenom o to se zbavit neco malo tuku a pokracovat v objemu.


U mě ten zadek taky začíná vypadat divně, pěkně se mi zakulacuje , bříško mám tak 85 (při 188cm), nic krásnýho, ale horší jsou boky, tam ty "špíčky" vypadaj divně a i prsa jsou mírně "zateklý". Nohy, ruce vpoho. Naštěstí nemám vysloveně tendenci přibírat moc tuku, ale i tak už to není moc hezký. Žena mi už naznačila, že bych si nějakou tu dietku mohl dát

Jo a zkoušeli jste někdo kolik si maximálně naměříte v pase, jako když jste nejvíc najedený a ještě to břicho úmyslně nafouknete, já téměř 100cm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

loni bylo do plavek s Ramonem, letos by mohlo bejt do plavek s Buccim, ale obávám se, že já bych to nezvlád tak dobře jako "Velký vezír" Ramon, ale snažit se budu


PS: já chci takyyyyyy ciiiihličkyyyyyyy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pku


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se fakt najím a udělám těhotnýho tak je tam 110cm jak vyšitejch.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 11:08 am    Předmět: cihličky Odpovědět s citátem

Bucci napsal:
loni bylo do plavek s Ramonem, letos by mohlo bejt do plavek s Buccim, ale obávám se, že já bych to nezvlád tak dobře jako "Velký vezír" Ramon, ale snažit se budu

PS: já chci takyyyyyy ciiiihličkyyyyyyy


Já taky, jak se říká: "Lepší cihličky na břiše, než zlatý v bance." No, tak to jsem si sice teď vymyslel, ale v kulturistice by to mělo platit!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 11:08 am    Předmět: Kdo udělá větší břicho? Odpovědět s citátem

pku napsal:
Pokud se fakt najím a udělám těhotnýho tak je tam 110cm jak vyšitejch.


Zatím vedeš, kdo dá víc???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pku napsal:
Pokud se fakt najím a udělám těhotnýho tak je tam 110cm jak vyšitejch.



já taky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 11:15 am    Předmět: musím trénovat Odpovědět s citátem

Bucci napsal:
pku napsal:
Pokud se fakt najím a udělám těhotnýho tak je tam 110cm jak vyšitejch.



já taky


Ksakru, budu muset trénovat, těch mejch 97-98 je slabota. Du se najíst !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 11:25 am    Předmět: Re: musím trénovat Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
Bucci napsal:
pku napsal:
Pokud se fakt najím a udělám těhotnýho tak je tam 110cm jak vyšitejch.



já taky


Ksakru, budu muset trénovat, těch mejch 97-98 je slabota. Du se najíst !

tomu rikam motivace, doma to po veceri zmerim

mozna zajimavejsi by bylo zmerit jakej to je pomer k obvodu hrudniku, jestli to je treba 1:1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 11:28 am    Předmět: Re: musím trénovat Odpovědět s citátem

zacatecn1k napsal:
Ondřej napsal:
Bucci napsal:
pku napsal:
Pokud se fakt najím a udělám těhotnýho tak je tam 110cm jak vyšitejch.



já taky


Ksakru, budu muset trénovat, těch mejch 97-98 je slabota. Du se najíst !

tomu rikam motivace, doma to po veceri zmerim

mozna zajimavejsi by bylo zmerit jakej to je pomer k obvodu hrudniku, jestli to je treba 1:1


Skoro, Hrudník při nádechu 105, Břicho 98, tak to je drsný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bizon


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 11:48 am    Předmět: Re: Rýsovali jste už někdy Odpovědět s citátem

Pred zavodama jdu dolu o cca 20 kg. Posledne z asi 120-ti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: st leden 07, 2004 12:40 pm    Předmět: Re: musím trénovat Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
zacatecn1k napsal:
Ondřej napsal:
Bucci napsal:
pku napsal:
Pokud se fakt najím a udělám těhotnýho tak je tam 110cm jak vyšitejch.



já taky


Ksakru, budu muset trénovat, těch mejch 97-98 je slabota. Du se najíst !

tomu rikam motivace, doma to po veceri zmerim

mozna zajimavejsi by bylo zmerit jakej to je pomer k obvodu hrudniku, jestli to je treba 1:1


Skoro, Hrudník při nádechu 105, Břicho 98, tak to je drsný


já mam hrudník 125, břicho cca 93 - 94, ale když udělám těhotnýho mnicha hezky po večeři, tak tam těch 105 - 110 bude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rýsovali jste už někdy Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: